Treintijden
Altes Lager naar Michendorf Treintijden 15 juni 2024 om 22:40
22:41 | Altes Lager, Bahnhof | 4:13 2 overstappen 16 stops RB33 RE3 RE7 Spoor 1 | 4:13 | 2 overstappen 16 stops | RB33 RE3 RE7 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
22:47 | Jüterbog, Bahnhof | ||||||
23:36 | Jüterbog, Bahnhof | RE3 Spoor 2 | |||||
23:44 | Luckenwalde, Bahnhof | ||||||
23:55 | Trebbin, Bahnhof | ||||||
23:59 | Thyrow, Bahnhof | ||||||
00:04 | Ludwigsfelde, Bahnhof | ||||||
00:07 | Ludwigsfelde, Birkengrund Bhf | ||||||
00:12 | Großbeeren, Bahnhof | ||||||
00:21 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
00:28 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
00:32 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
00:34 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
02:20 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 12 | |||||
02:26 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
02:30 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
02:40 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
02:45 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | ||||||
02:49 | Potsdam, Rehbrücke Bhf | ||||||
02:55 | Michendorf, Bahnhof |
05:16 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 1:50 1 overstap 6 stops RB33 RE7 Spoor 1 | 1:50 | 1 overstap 6 stops | RB33 RE7 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
05:24 | Treuenbrietzen, Bahnhof Süd | ||||||
05:32 | Treuenbrietzen, Bahnhof | ||||||
05:41 | Buchholz (bei Treuenbrietzen), Bahnhof | ||||||
05:45 | Elsholz, Bahnhof | ||||||
05:49 | Beelitz, Stadt Bhf | ||||||
07:00 Dag+1 | Beelitz-Heilstätten, Bahnhof | RE7 Spoor 2 | |||||
07:04 | Seddin (PM), Bahnhof | ||||||
07:07 | Michendorf, Bahnhof |
06:16 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 1:34 1 overstap 5 stops RB33 RB37 Spoor 1 | 1:34 | 1 overstap 5 stops | RB33 RB37 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
06:24 | Treuenbrietzen, Bahnhof Süd | ||||||
06:32 | Treuenbrietzen, Bahnhof | ||||||
06:41 | Buchholz (bei Treuenbrietzen), Bahnhof | ||||||
06:45 | Elsholz, Bahnhof | ||||||
06:49 | Beelitz, Stadt Bhf | ||||||
07:39 Dag+1 | Beelitz, Stadt Bhf | RB37 Spoor 2 | |||||
07:50 | Michendorf, Bahnhof |
06:41 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 2:07 2 overstappen 9 stops RB33 RE4 RE7 Spoor 1 | 2:07 | 2 overstappen 9 stops | RB33 RE4 RE7 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
06:47 | Jüterbog, Bahnhof | ||||||
07:03 Dag+1 | Jüterbog, Bahnhof | RE4 Spoor 5 | |||||
07:40 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
07:46 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
07:53 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
08:14 Dag+1 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 13 | |||||
08:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
08:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
08:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
08:39 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | ||||||
08:43 | Potsdam, Rehbrücke Bhf | ||||||
08:49 | Michendorf, Bahnhof |
07:16 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 1:34 1 overstap 5 stops RB33 RB37 Spoor 1 | 1:34 | 1 overstap 5 stops | RB33 RB37 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
07:24 | Treuenbrietzen, Bahnhof Süd | ||||||
07:32 | Treuenbrietzen, Bahnhof | ||||||
07:41 | Buchholz (bei Treuenbrietzen), Bahnhof | ||||||
07:45 | Elsholz, Bahnhof | ||||||
07:49 | Beelitz, Stadt Bhf | ||||||
08:39 Dag+1 | Beelitz, Stadt Bhf | RB37 Spoor 2 | |||||
08:50 | Michendorf, Bahnhof |
07:41 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 2:07 2 overstappen 14 stops RB33 RE4 RE7 Spoor 1 | 2:07 | 2 overstappen 14 stops | RB33 RE4 RE7 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
07:47 | Jüterbog, Bahnhof | ||||||
07:55 Dag+1 | Jüterbog, Bahnhof | RE4 Spoor 2 | |||||
08:10 | Luckenwalde, Bahnhof | ||||||
08:14 | Woltersdorf (Nuthe-Urstromtal), Bahnhof | ||||||
08:24 | Thyrow, Bahnhof | ||||||
08:29 | Ludwigsfelde, Bahnhof | ||||||
08:38 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
08:46 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
08:50 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
08:53 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
09:14 Dag+1 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 14 | |||||
09:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
09:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
09:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
09:39 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | ||||||
09:43 | Potsdam, Rehbrücke Bhf | ||||||
09:49 | Michendorf, Bahnhof |
08:16 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 1:34 1 overstap 5 stops RB33 RB37 Spoor 1 | 1:34 | 1 overstap 5 stops | RB33 RB37 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
08:24 | Treuenbrietzen, Bahnhof Süd | ||||||
08:32 | Treuenbrietzen, Bahnhof | ||||||
08:41 | Buchholz (bei Treuenbrietzen), Bahnhof | ||||||
08:45 | Elsholz, Bahnhof | ||||||
08:49 | Beelitz, Stadt Bhf | ||||||
09:39 Dag+1 | Beelitz, Stadt Bhf | RB37 Spoor 2 | |||||
09:50 | Michendorf, Bahnhof |
08:41 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 2:07 2 overstappen 11 stops RB33 RE4 RE7 Spoor 1 | 2:07 | 2 overstappen 11 stops | RB33 RE4 RE7 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
08:47 | Jüterbog, Bahnhof | ||||||
09:03 Dag+1 | Jüterbog, Bahnhof | RE4 Spoor 5 | |||||
09:11 | Luckenwalde, Bahnhof | ||||||
09:37 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
09:45 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
09:50 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
09:52 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
10:14 Dag+1 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Spoor 14 | |||||
10:20 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
10:24 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) | ||||||
10:34 | S Wannsee Bhf (Berlin) | ||||||
10:39 | Potsdam, Medienstadt Babelsberg Bhf | ||||||
10:43 | Potsdam, Rehbrücke Bhf | ||||||
10:49 | Michendorf, Bahnhof |
09:16 Dag+1 | Altes Lager, Bahnhof | 1:34 1 overstap 5 stops RB33 RB37 Spoor 1 | 1:34 | 1 overstap 5 stops | RB33 RB37 Spoor 1 | RB33 Spoor 1 | |
09:24 | Treuenbrietzen, Bahnhof Süd | ||||||
09:32 | Treuenbrietzen, Bahnhof | ||||||
09:41 | Buchholz (bei Treuenbrietzen), Bahnhof | ||||||
09:45 | Elsholz, Bahnhof | ||||||
09:49 | Beelitz, Stadt Bhf | ||||||
10:39 Dag+1 | Beelitz, Stadt Bhf | RB37 Spoor 2 | |||||
10:50 | Michendorf, Bahnhof |
Duur van de reis
De reistijd tussen Altes Lager en Michendorf is 8 minuten