Yorckstraße (Großgörschenstraße) naar Berlin-Schlachtensee Dienstregeling
Maandag 17 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:15 | 07:25 | 07:35 | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:24 | 07:34 | 07:44 | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:35 | 07:45 | 07:55 | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:37 | 07:47 | 07:57 | 08:07 |
Lijn | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min |
Dinsdag 18 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:15 | 07:25 | 07:35 | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:24 | 07:34 | 07:44 | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:35 | 07:45 | 07:55 | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:37 | 07:47 | 07:57 | 08:07 |
Lijn | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min |
Woensdag 19 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:15 | 07:25 | 07:35 | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:24 | 07:34 | 07:44 | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:35 | 07:45 | 07:55 | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:37 | 07:47 | 07:57 | 08:07 |
Lijn | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min |
Donderdag 20 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:15 | 07:25 | 07:35 | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:24 | 07:34 | 07:44 | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:35 | 07:45 | 07:55 | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:37 | 07:47 | 07:57 | 08:07 |
Lijn | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min |
Vrijdag 21 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:15 | 07:25 | 07:35 | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:24 | 07:34 | 07:44 | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:26 | 07:36 | 07:46 | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:28 | 07:38 | 07:48 | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:30 | 07:40 | 07:50 | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:32 | 07:42 | 07:52 | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:35 | 07:45 | 07:55 | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:37 | 07:47 | 07:57 | 08:07 |
Lijn | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min |
Zaterdag 22 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:25 | 07:45 | 07:55 | 08:05 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:26 | 07:46 | 07:56 | 08:06 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:28 | 07:48 | 07:58 | 08:08 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:30 | 07:50 | 08:00 | 08:10 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:32 | 07:52 | 08:02 | 08:12 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:34 | 07:54 | 08:04 | 08:14 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:36 | 07:56 | 08:06 | 08:16 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:38 | 07:58 | 08:08 | 08:18 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:40 | 08:00 | 08:10 | 08:20 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:42 | 08:02 | 08:12 | 08:22 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:45 | 08:05 | 08:15 | 08:25 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:47 | 08:07 | 08:17 | 08:27 |
Lijn | S1 | S1 | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min | 21 min |
Zondag 23 juni 2024 om 07:00
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
Yorckstr. (Großgörschenstr.) (Berlin) | 07:05 | 07:25 | 07:45 |
S Julius-Leber-Brücke (Berlin) | 07:06 | 07:26 | 07:46 |
S Schöneberg (Berlin) | 07:08 | 07:28 | 07:48 |
S Friedenau (Berlin) | 07:10 | 07:30 | 07:50 |
S Feuerbachstr. (Berlin) | 07:12 | 07:32 | 07:52 |
Rathaus Steglitz (Berlin) | 07:14 | 07:34 | 07:54 |
S Botanischer Garten (Berlin) | 07:16 | 07:36 | 07:56 |
S Lichterfelde West (Berlin) | 07:18 | 07:38 | 07:58 |
S Sundgauer Str. (Berlin) | 07:20 | 07:40 | 08:00 |
S Zehlendorf (Berlin) | 07:22 | 07:42 | 08:02 |
S Mexikoplatz (Berlin) | 07:25 | 07:45 | 08:05 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:27 | 07:47 | 08:07 |
Lijn | S1 | S1 | S1 |
Reistijd | 21 min | 21 min | 21 min |
S Grunewald (Berlin) S Wannsee Bhf (Berlin) S Schlachtensee (Berlin)
S Grunewald (Berlin) | 07:43 | 08:03 |
S Nikolassee (Berlin) | 07:50 | 08:10 |
S Wannsee Bhf (Berlin) | 07:52 | 08:12 |
Lijn | S7 | S7 |
Overstappen | ||
S Wannsee Bhf (Berlin) | 07:54 | 08:14 |
S Nikolassee (Berlin) | 07:56 | 08:16 |
S Schlachtensee (Berlin) | 07:58 | 08:18 |
Lijn | S1 | S1 |
Reistijd | 15 min | 15 min |