Lutherstadt Eisleben naar Kassel Hbf Dienstregeling
Donderdag 23 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |
Vrijdag 24 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |
Zaterdag 25 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |
Zondag 26 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |
Maandag 27 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |
Dinsdag 28 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |
Woensdag 29 mei 2024 om 07:00
Lutherstadt Eisleben Kassel Hbf
Lutherstadt Eisleben | 19:30 |
Wolferode | 19:34 |
Blankenheim (bei Sangerhausen) | 19:43 |
Sangerhausen | 19:52 |
Wallhausen (Helme) | 19:58 |
Bennungen | 20:04 |
Berga-Kelbra | 20:11 |
Nordhausen | 20:26 |
Wolkramshausen | 20:33 |
Bleicherode Ost | 20:41 |
Leinefelde | 20:58 |
Heilbad Heiligenstadt | 21:08 |
Witzenhausen Nord | 21:24 |
Kassel Hbf | 21:54 |
Lijn | RE 9 |
Reistijd | 2:24 |