Nameche naar Arcades Dienstregeling
Vrijdag 14 juni 2024 om 07:00
Namêche Namur Bruxelles-Luxembourg Arcades
Namêche | 08:21 |
Marche-Les-Dames | 08:25 |
Namur | 08:32 |
Treinnummer | 4978 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 08:44 |
Gembloux | 08:59 |
Ottignies | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:33 |
Treinnummer | 2429 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:50 |
Germoir | 09:54 |
Etterbeek | 09:59 |
Arcades | 10:02 |
Treinnummer | 3380 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:41 |
Namêche Namur Ottignies Watermael
Namêche | 07:21 | 07:44 |
Marche-Les-Dames | 07:25 | 07:48 |
Namur | 07:32 | 07:56 |
Treinnummer | 4977 | 7488 |
Lijn | L | P |
Overstappen | ||
Namur | 07:44 | 08:15 |
Gembloux | 07:59 | 08:29 |
Ottignies | 08:11 | 08:41 |
Treinnummer | 2428 | 2129 |
Lijn | EXP | IC |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 |
Watermael | 08:44 | 09:44 |
Treinnummer | 6579 | 6580 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Reistijd | 1:23 | 2:00 |
Namêche Andenne Namur Etterbeek Delta
Namêche | 07:38 | 08:38 |
Andenne | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | 4957 | 4958 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Andenne | 07:54 | 08:54 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
Treinnummer | 3829 | 3830 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
Treinnummer | 2529 | 2530 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Delta | 09:36 | 10:36 |
Treinnummer | 2180 | 2181 |
Lijn | S4 | S4 |
S | S | |
Reistijd | 1:58 | 1:58 |
Zondag 16 juni 2024 om 07:00
Namêche Namur Boitsfort Watermael
Namêche | 21:12 |
Namur | 21:23 |
Treinnummer | 4991 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 04:20 |
Gembloux | 04:34 |
Ottignies | 04:47 |
Rixensart | 04:53 |
Genval | 04:56 |
La Hulpe | 04:59 |
Groenendaal | 05:04 |
Boitsfort | 05:08 |
Treinnummer | 3976 |
Lijn | S8 |
S | |
Overstappen | |
Boitsfort | 05:41 |
Watermael | 05:44 |
Treinnummer | 6576 |
Lijn | S8 |
S | |
Reistijd | 8:32 |
Namêche Namur Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Delta
Namêche | 15:12 |
Namur | 15:23 |
Treinnummer | 4985 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 16:14 |
Gembloux | 16:28 |
Ottignies | 16:47 |
Louvain | 17:14 |
Bruxelles-Nord | 17:36 |
Bruxelles-Central | 17:39 |
Treinnummer | 2137 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 05:05 |
Etterbeek | 05:11 |
Delta | 05:17 |
Treinnummer | 3455 |
Lijn | S7 |
S | |
Reistijd | 14:05 |
Maandag 17 juni 2024 om 07:00
Namêche Namur Bruxelles-Luxembourg Arcades
Namêche | 08:21 |
Marche-Les-Dames | 08:25 |
Namur | 08:32 |
Treinnummer | 4978 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 08:44 |
Gembloux | 08:59 |
Ottignies | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:33 |
Treinnummer | 2429 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:50 |
Germoir | 09:54 |
Etterbeek | 09:59 |
Arcades | 10:02 |
Treinnummer | 3380 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:41 |
Namêche Namur Ottignies Watermael
Namêche | 07:21 | 07:44 |
Marche-Les-Dames | 07:25 | 07:48 |
Namur | 07:32 | 07:56 |
Treinnummer | 4977 | 7488 |
Lijn | L | P |
Overstappen | ||
Namur | 07:44 | 08:15 |
Gembloux | 07:59 | 08:29 |
Ottignies | 08:11 | 08:41 |
Treinnummer | 2428 | 2129 |
Lijn | EXP | IC |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 |
Watermael | 08:44 | 09:44 |
Treinnummer | 6579 | 6580 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Reistijd | 1:23 | 2:00 |
Namêche Andenne Namur Etterbeek Delta
Namêche | 07:38 | 08:38 |
Andenne | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | 4957 | 4958 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Andenne | 07:54 | 08:54 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
Treinnummer | 3829 | 3830 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
Treinnummer | 2529 | 2530 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Delta | 09:36 | 10:36 |
Treinnummer | 2180 | 2181 |
Lijn | S4 | S4 |
S | S | |
Reistijd | 1:58 | 1:58 |
Dinsdag 18 juni 2024 om 07:00
Namêche Namur Bruxelles-Luxembourg Arcades
Namêche | 08:21 |
Marche-Les-Dames | 08:25 |
Namur | 08:32 |
Treinnummer | 4978 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 08:44 |
Gembloux | 08:59 |
Ottignies | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:33 |
Treinnummer | 2429 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:50 |
Germoir | 09:54 |
Etterbeek | 09:59 |
Arcades | 10:02 |
Treinnummer | 3380 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:41 |
Namêche Namur Ottignies Watermael
Namêche | 07:21 | 07:44 |
Marche-Les-Dames | 07:25 | 07:48 |
Namur | 07:32 | 07:56 |
Treinnummer | 4977 | 7488 |
Lijn | L | P |
Overstappen | ||
Namur | 07:44 | 08:15 |
Gembloux | 07:59 | 08:29 |
Ottignies | 08:11 | 08:41 |
Treinnummer | 2428 | 2129 |
Lijn | EXP | IC |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 |
Watermael | 08:44 | 09:44 |
Treinnummer | 6579 | 6580 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Reistijd | 1:23 | 2:00 |
Namêche Andenne Namur Etterbeek Delta
Namêche | 07:38 | 08:38 |
Andenne | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | 4957 | 4958 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Andenne | 07:54 | 08:54 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
Treinnummer | 3829 | 3830 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
Treinnummer | 2529 | 2530 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Delta | 09:36 | 10:36 |
Treinnummer | 2180 | 2181 |
Lijn | S4 | S4 |
S | S | |
Reistijd | 1:58 | 1:58 |
Woensdag 19 juni 2024 om 07:00
Namêche Namur Bruxelles-Luxembourg Arcades
Namêche | 08:21 |
Marche-Les-Dames | 08:25 |
Namur | 08:32 |
Treinnummer | 4978 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 08:44 |
Gembloux | 08:59 |
Ottignies | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:33 |
Treinnummer | 2429 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:50 |
Germoir | 09:54 |
Etterbeek | 09:59 |
Arcades | 10:02 |
Treinnummer | 3380 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:41 |
Namêche Namur Ottignies Watermael
Namêche | 07:21 | 07:44 |
Marche-Les-Dames | 07:25 | 07:48 |
Namur | 07:32 | 07:56 |
Treinnummer | 4977 | 7488 |
Lijn | L | P |
Overstappen | ||
Namur | 07:44 | 08:15 |
Gembloux | 07:59 | 08:29 |
Ottignies | 08:11 | 08:41 |
Treinnummer | 2428 | 2129 |
Lijn | EXP | IC |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 |
Watermael | 08:44 | 09:44 |
Treinnummer | 6579 | 6580 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Reistijd | 1:23 | 2:00 |
Namêche Andenne Namur Etterbeek Delta
Namêche | 07:38 | 08:38 |
Andenne | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | 4957 | 4958 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Andenne | 07:54 | 08:54 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
Treinnummer | 3829 | 3830 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
Treinnummer | 2529 | 2530 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Delta | 09:36 | 10:36 |
Treinnummer | 2180 | 2181 |
Lijn | S4 | S4 |
S | S | |
Reistijd | 1:58 | 1:58 |
Donderdag 20 juni 2024 om 07:00
Namêche Namur Bruxelles-Luxembourg Arcades
Namêche | 08:21 |
Marche-Les-Dames | 08:25 |
Namur | 08:32 |
Treinnummer | 4978 |
Lijn | L |
Overstappen | |
Namur | 08:44 |
Gembloux | 08:59 |
Ottignies | 09:13 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:33 |
Treinnummer | 2429 |
Lijn | IC |
Overstappen | |
Bruxelles-Luxembourg | 09:50 |
Germoir | 09:54 |
Etterbeek | 09:59 |
Arcades | 10:02 |
Treinnummer | 3380 |
Lijn | S5 |
S | |
Reistijd | 1:41 |
Namêche Namur Ottignies Watermael
Namêche | 07:21 | 07:44 |
Marche-Les-Dames | 07:25 | 07:48 |
Namur | 07:32 | 07:56 |
Treinnummer | 4977 | 7488 |
Lijn | L | P |
Overstappen | ||
Namur | 07:44 | 08:15 |
Gembloux | 07:59 | 08:29 |
Ottignies | 08:11 | 08:41 |
Treinnummer | 2428 | 2129 |
Lijn | EXP | IC |
Overstappen | ||
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Profondsart | 08:22 | 09:22 |
Genval | 08:28 | 09:28 |
La Hulpe | 08:31 | 09:31 |
Watermael | 08:44 | 09:44 |
Treinnummer | 6579 | 6580 |
Lijn | S8 | S8 |
S | S | |
Reistijd | 1:23 | 2:00 |
Namêche Andenne Namur Etterbeek Delta
Namêche | 07:38 | 08:38 |
Andenne | 07:48 | 08:48 |
Treinnummer | 4957 | 4958 |
Lijn | L | L |
Overstappen | ||
Andenne | 07:54 | 08:54 |
Namur | 08:08 | 09:08 |
Treinnummer | 3829 | 3830 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Namur | 08:32 | 09:32 |
Gembloux | 08:45 | 09:45 |
Ottignies | 08:58 | 09:58 |
Etterbeek | 09:17 | 10:17 |
Treinnummer | 2529 | 2530 |
Lijn | IC | IC |
Overstappen | ||
Etterbeek | 09:32 | 10:32 |
Delta | 09:36 | 10:36 |
Treinnummer | 2180 | 2181 |
Lijn | S4 | S4 |
S | S | |
Reistijd | 1:58 | 1:58 |