Valence Ville Aurec Viikkoaikataulu
Torstai 13. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Valence Ville Lyon Perrache Firminy Aurec
Valence Ville | 07:08 | 07:38 | 08:09 |
Saint-Vallier sur Rhône | - | 07:57 | 08:28 |
Le Péage-de-Roussillon | - | 08:10 | 08:41 |
Saint-Clair - Les Roches | - | 08:16 | 08:47 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 07:19 | - | - |
Saint-Rambert-d'Albon | 07:36 | - | - |
Vienne | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
Lyon Jean Macé | 08:16 | 08:45 | 09:15 |
Lyon Perrache | 08:20 | 08:49 | 09:19 |
886174 | 886112 | 886180 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Lyon Perrache | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Oullins | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Pierre-Bénite | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Irigny - Yvours | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Vernaison | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Grigny le Sablon | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Givors Canal | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Givors Ville | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Rive-de-Gier | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Saint-Chamond | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Saint-Étienne Carnot | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Saint-Étienne Le Clapier | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Saint-Étienne Bellevue | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
La Ricamarie | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Le Chambon-Feugerolles | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Firminy | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
886213 | 886215 | 886217 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Firminy | 11:22 | 13:09 | 16:14 |
Aurec | 11:30 | 13:17 | 16:22 |
889956 | 889980 | 889960 | |
TER | TER | TER | |
Matka-aika | 4:22 | 5:39 | 8:13 |
Perjantai 14. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Valence Ville Lyon Perrache Firminy Aurec
Valence Ville | 07:08 | 07:38 | 08:09 |
Saint-Vallier sur Rhône | - | 07:57 | 08:28 |
Le Péage-de-Roussillon | - | 08:10 | 08:41 |
Saint-Clair - Les Roches | - | 08:16 | 08:47 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 07:19 | - | - |
Saint-Rambert-d'Albon | 07:36 | - | - |
Vienne | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
Lyon Jean Macé | 08:16 | 08:45 | 09:15 |
Lyon Perrache | 08:20 | 08:49 | 09:19 |
886174 | 886112 | 886180 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Lyon Perrache | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Oullins | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Pierre-Bénite | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Irigny - Yvours | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Vernaison | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Grigny le Sablon | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Givors Canal | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Givors Ville | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Rive-de-Gier | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Saint-Chamond | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Saint-Étienne Carnot | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Saint-Étienne Le Clapier | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Saint-Étienne Bellevue | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
La Ricamarie | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Le Chambon-Feugerolles | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Firminy | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
886213 | 886215 | 886217 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Firminy | 11:22 | 13:09 | 16:14 |
Aurec | 11:30 | 13:17 | 16:22 |
889956 | 889980 | 889960 | |
TER | TER | TER | |
Matka-aika | 4:22 | 5:39 | 8:13 |
Lauantai 15. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Valence Ville Lyon Part Dieu Saint-Étienne Châteaucreux Aurec
Valence Ville | 13:28 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 13:39 |
Saint-Vallier sur Rhône | 13:48 |
Saint-Rambert-d'Albon | 13:56 |
Le Péage-de-Roussillon | 14:02 |
Saint-Clair - Les Roches | 14:09 |
Vienne | 14:21 |
Lyon Part Dieu | 14:40 |
886184 | |
TER | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 14:54 |
Givors Ville | 15:12 |
Rive-de-Gier | 15:23 |
Saint-Chamond | 15:31 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 15:40 |
886728 | |
TER | |
Vaihto | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 15:57 |
Saint-Étienne Carnot | 16:00 |
Saint-Étienne Bellevue | 16:06 |
Firminy | 16:14 |
Aurec | 16:22 |
889960 | |
TER | |
Matka-aika | 2:54 |
Valence Ville Lyon Perrache Firminy Aurec
Valence Ville | 07:08 | 07:38 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 07:19 | 07:48 |
Le Péage-de-Roussillon | - | 08:10 |
Saint-Clair - Les Roches | - | 08:16 |
Saint-Vallier sur Rhône | 07:28 | - |
Vienne | 07:59 | 08:28 |
Lyon Jean Macé | 08:16 | 08:45 |
Lyon Perrache | 08:20 | 08:49 |
886174 | 886112 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Lyon Perrache | 08:31 | 09:31 |
Oullins | 08:35 | 09:35 |
Pierre-Bénite | 08:38 | 09:38 |
Irigny - Yvours | 08:42 | 09:42 |
Vernaison | 08:47 | 09:47 |
Grigny le Sablon | 08:52 | 09:52 |
Givors Canal | 08:56 | 09:55 |
Givors Ville | 08:58 | 09:58 |
Rive-de-Gier | 09:09 | 10:09 |
Saint-Chamond | 09:17 | 10:17 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 09:30 | 10:30 |
Saint-Étienne Carnot | 09:33 | 10:33 |
Saint-Étienne Le Clapier | 09:36 | 10:36 |
Saint-Étienne Bellevue | 09:40 | 10:40 |
La Ricamarie | 09:44 | 10:44 |
Le Chambon-Feugerolles | 09:48 | 10:48 |
Firminy | 09:52 | 10:52 |
886213 | 886215 | |
TER | TER | |
Vaihto | ||
Firminy | 11:22 | 13:09 |
Aurec | 11:30 | 13:17 |
889956 | 889980 | |
TER | TER | |
Matka-aika | 4:22 | 5:39 |
Sunnuntai 16. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Valence Ville Lyon Perrache Firminy Aurec
Valence Ville | 07:09 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 07:20 |
Le Péage-de-Roussillon | 07:42 |
Vienne | 08:00 |
Lyon Jean Macé | 08:17 |
Lyon Perrache | 08:21 |
886110 | |
TER | |
Vaihto | |
Lyon Perrache | 09:31 |
Oullins | 09:35 |
Pierre-Bénite | 09:38 |
Irigny - Yvours | 09:42 |
Vernaison | 09:47 |
Grigny le Sablon | 09:52 |
Givors Canal | 09:55 |
Givors Ville | 09:58 |
Rive-de-Gier | 10:09 |
Saint-Chamond | 10:17 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 10:30 |
Saint-Étienne Carnot | 10:33 |
Saint-Étienne Le Clapier | 10:36 |
Saint-Étienne Bellevue | 10:40 |
La Ricamarie | 10:44 |
Le Chambon-Feugerolles | 10:48 |
Firminy | 10:52 |
886215 | |
TER | |
Vaihto | |
Firminy | 13:09 |
Aurec | 13:17 |
889980 | |
TER | |
Matka-aika | 6:08 |
Valence Gare Routière Valence TGV Rhône-Alpes Sud Lyon Part Dieu Saint-Étienne Châteaucreux Aurec
Valence Gare Routière | 07:29 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 07:45 |
59684 | |
Bus | |
Vaihto | |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 07:47 |
Lyon Part Dieu | 08:24 |
9898 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 08:54 |
Givors Ville | 09:11 |
Rive-de-Gier | 09:23 |
Saint-Chamond | 09:30 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 09:40 |
886710 | |
TER | |
Vaihto | |
Saint-Étienne Châteaucreux | 15:57 |
Saint-Étienne Carnot | 16:00 |
Saint-Étienne Bellevue | 16:06 |
Firminy | 16:14 |
Aurec | 16:22 |
889960 | |
TER | |
Matka-aika | 8:53 |
Maanantai 17. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Valence Ville Lyon Perrache Firminy Aurec
Valence Ville | 07:08 | 07:38 | 08:09 |
Saint-Vallier sur Rhône | - | 07:57 | 08:28 |
Le Péage-de-Roussillon | - | 08:10 | 08:41 |
Saint-Clair - Les Roches | - | 08:16 | 08:47 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 07:19 | - | - |
Saint-Rambert-d'Albon | 07:36 | - | - |
Vienne | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
Lyon Jean Macé | 08:16 | 08:45 | 09:15 |
Lyon Perrache | 08:20 | 08:49 | 09:19 |
886174 | 886112 | 886180 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Lyon Perrache | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Oullins | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Pierre-Bénite | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Irigny - Yvours | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Vernaison | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Grigny le Sablon | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Givors Canal | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Givors Ville | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Rive-de-Gier | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Saint-Chamond | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Saint-Étienne Carnot | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Saint-Étienne Le Clapier | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Saint-Étienne Bellevue | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
La Ricamarie | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Le Chambon-Feugerolles | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Firminy | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
886213 | 886215 | 886217 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Firminy | 11:22 | 13:09 | 16:14 |
Aurec | 11:30 | 13:17 | 16:22 |
889956 | 889980 | 889960 | |
TER | TER | TER | |
Matka-aika | 4:22 | 5:39 | 8:13 |
Tiistai 18. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Valence Ville Lyon Perrache Firminy Aurec
Valence Ville | 07:08 | 07:38 | 08:09 |
Saint-Vallier sur Rhône | - | 07:57 | 08:28 |
Le Péage-de-Roussillon | - | 08:10 | 08:41 |
Saint-Clair - Les Roches | - | 08:16 | 08:47 |
Tain-l'Hermitage - Tournon | 07:19 | - | - |
Saint-Rambert-d'Albon | 07:36 | - | - |
Vienne | 07:59 | 08:29 | 08:59 |
Lyon Jean Macé | 08:16 | 08:45 | 09:15 |
Lyon Perrache | 08:20 | 08:49 | 09:19 |
886174 | 886112 | 886180 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Lyon Perrache | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Oullins | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Pierre-Bénite | 08:38 | 09:38 | 10:38 |
Irigny - Yvours | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Vernaison | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Grigny le Sablon | 08:52 | 09:52 | 10:52 |
Givors Canal | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Givors Ville | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
Rive-de-Gier | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Saint-Chamond | 09:17 | 10:17 | 11:17 |
Saint-Étienne Châteaucreux | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Saint-Étienne Carnot | 09:33 | 10:33 | 11:33 |
Saint-Étienne Le Clapier | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Saint-Étienne Bellevue | 09:40 | 10:40 | 11:40 |
La Ricamarie | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Le Chambon-Feugerolles | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Firminy | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
886213 | 886215 | 886217 | |
TER | TER | TER | |
Vaihto | |||
Firminy | 11:22 | 13:09 | 16:14 |
Aurec | 11:30 | 13:17 | 16:22 |
889956 | 889980 | 889960 | |
TER | TER | TER | |
Matka-aika | 4:22 | 5:39 | 8:13 |