Savigny-le-Temple - Nandy Saint-Fargeau Viikkoaikataulu
Keskiviikko 5. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Savigny-le-Temple - Nandy Melun Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:05 | 07:19 | 07:34 | 07:49 |
Cesson | 07:09 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Le Mée | 07:13 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:16 | 07:31 | 07:46 | 08:01 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Melun | 07:26 | 07:41 | 07:56 | 08:11 |
Vosves | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Boissise-le-Roi | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Ponthierry - Pringy | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Saint-Fargeau | 07:41 | 07:56 | 08:11 | 08:26 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 35 min | 36 min | 36 min | 36 min |
Savigny-le-Temple - Nandy Villeneuve-Saint-Georges Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:29 |
Brunoy | 08:33 |
Yerres | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:39 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:43 |
DICA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:51 |
Vigneux-sur-Seine | 08:55 |
Juvisy | 08:59 |
Grigny Centre | 09:04 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:08 |
Évry - Courcouronnes | 09:11 |
Le Bras de Fer | 09:13 |
Corbeil-Essonnes | 09:17 |
ROPE | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 9:12 |
Torstai 6. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Savigny-le-Temple - Nandy Melun Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:05 | 07:19 | 07:34 | 07:49 |
Cesson | 07:09 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Le Mée | 07:13 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:16 | 07:31 | 07:46 | 08:01 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Melun | 07:26 | 07:41 | 07:56 | 08:11 |
Vosves | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Boissise-le-Roi | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Ponthierry - Pringy | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Saint-Fargeau | 07:41 | 07:56 | 08:11 | 08:26 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 35 min | 36 min | 36 min | 36 min |
Savigny-le-Temple - Nandy Villeneuve-Saint-Georges Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:29 |
Brunoy | 08:33 |
Yerres | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:39 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:43 |
DICA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:51 |
Vigneux-sur-Seine | 08:55 |
Juvisy | 08:59 |
Grigny Centre | 09:04 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:08 |
Évry - Courcouronnes | 09:11 |
Le Bras de Fer | 09:13 |
Corbeil-Essonnes | 09:17 |
ROPE | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 9:12 |
Perjantai 7. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Savigny-le-Temple - Nandy Melun Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:05 | 07:19 | 07:34 | 07:49 |
Cesson | 07:09 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Le Mée | 07:13 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:16 | 07:31 | 07:46 | 08:01 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Melun | 07:26 | 07:41 | 07:56 | 08:11 |
Vosves | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Boissise-le-Roi | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Ponthierry - Pringy | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Saint-Fargeau | 07:41 | 07:56 | 08:11 | 08:26 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 35 min | 36 min | 36 min | 36 min |
Savigny-le-Temple - Nandy Villeneuve-Saint-Georges Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:29 |
Brunoy | 08:33 |
Yerres | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:39 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:43 |
DICA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:51 |
Vigneux-sur-Seine | 08:55 |
Juvisy | 08:59 |
Grigny Centre | 09:04 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:08 |
Évry - Courcouronnes | 09:11 |
Le Bras de Fer | 09:13 |
Corbeil-Essonnes | 09:17 |
ROPE | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 9:12 |
Maanantai 10. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Savigny-le-Temple - Nandy Melun Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:05 | 07:19 | 07:34 | 07:49 |
Cesson | 07:09 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Le Mée | 07:13 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:16 | 07:31 | 07:46 | 08:01 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Melun | 07:26 | 07:41 | 07:56 | 08:11 |
Vosves | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Boissise-le-Roi | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Ponthierry - Pringy | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Saint-Fargeau | 07:41 | 07:56 | 08:11 | 08:26 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 35 min | 36 min | 36 min | 36 min |
Savigny-le-Temple - Nandy Villeneuve-Saint-Georges Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:29 |
Brunoy | 08:33 |
Yerres | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:39 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:43 |
DICA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:51 |
Vigneux-sur-Seine | 08:55 |
Juvisy | 08:59 |
Grigny Centre | 09:04 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:08 |
Évry - Courcouronnes | 09:11 |
Le Bras de Fer | 09:13 |
Corbeil-Essonnes | 09:17 |
ROPE | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 9:12 |
Tiistai 11. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Savigny-le-Temple - Nandy Melun Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 07:05 | 07:19 | 07:34 | 07:49 |
Cesson | 07:09 | 07:23 | 07:38 | 07:53 |
Le Mée | 07:13 | 07:27 | 07:42 | 07:57 |
Melun | 07:16 | 07:31 | 07:46 | 08:01 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Melun | 07:26 | 07:41 | 07:56 | 08:11 |
Vosves | 07:31 | 07:46 | 08:01 | 08:16 |
Boissise-le-Roi | 07:34 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Ponthierry - Pringy | 07:37 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Saint-Fargeau | 07:41 | 07:56 | 08:11 | 08:26 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 35 min | 36 min | 36 min | 36 min |
Savigny-le-Temple - Nandy Villeneuve-Saint-Georges Corbeil-Essonnes Saint-Fargeau
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:17 |
Lieusaint - Moissy | 08:21 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:26 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:29 |
Brunoy | 08:33 |
Yerres | 08:36 |
Montgeron - Crosne | 08:39 |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:43 |
DICA | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Villeneuve-Saint-Georges | 08:51 |
Vigneux-sur-Seine | 08:55 |
Juvisy | 08:59 |
Grigny Centre | 09:04 |
Orangis Bois de l'Épine | 09:08 |
Évry - Courcouronnes | 09:11 |
Le Bras de Fer | 09:13 |
Corbeil-Essonnes | 09:17 |
ROPE | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Corbeil-Essonnes | 17:17 |
Essonnes Robinson | 17:19 |
Villabé | 17:21 |
Le Plessis Chenet | 17:24 |
Le Coudray-Montceaux | 17:26 |
Saint-Fargeau | 17:30 |
ZOVO | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 9:12 |