Ruminghem Bourgtheroulde - Thuit-hébert Viikkoaikataulu
Keskiviikko 5. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Ruminghem Arras Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 09:04 |
Watten - Éperlecques | 09:09 |
Saint-Omer | 09:16 |
Renescure | 09:22 |
Ebblinghem | 09:26 |
Hazebrouck | 09:35 |
Berguette - Isbergues | 09:46 |
Ham-en-Artois | 09:50 |
Lillers | 09:53 |
Béthune | 10:03 |
Noeux-Les-Mines | 10:08 |
Bully - Grenay | 10:13 |
Liévin | 10:17 |
Lens | 10:22 |
Avion | 10:26 |
Vimy | 10:30 |
Arras | 10:39 |
846542 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 11:32 |
Albert | 11:50 |
Corbie | 11:59 |
Amiens | 12:17 |
Saint-Roch | 12:22 |
Poix-de-Picardie | 12:38 |
Abancourt | 12:50 |
Serqueux | 13:02 |
Montérolier - Buchy | 13:14 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 13:19 |
Morgny | 13:24 |
Rouen Rive Droite | 13:38 |
848902 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 14:01 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 14:16 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 14:25 |
852092 | |
TER | |
Matka-aika | 5:21 |
Ruminghem Arras Amiens Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 07:09 |
Watten - Éperlecques | 07:14 |
Saint-Omer | 07:21 |
Renescure | 07:27 |
Ebblinghem | 07:31 |
Hazebrouck | 07:39 |
Berguette - Isbergues | 07:49 |
Ham-en-Artois | 07:53 |
Lillers | 07:57 |
Béthune | 08:06 |
Noeux-Les-Mines | 08:11 |
Bully - Grenay | 08:16 |
Liévin | 08:20 |
Lens | 08:27 |
Avion | 08:31 |
Vimy | 08:35 |
Arras | 08:44 |
846540 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 09:32 |
Albert | 09:52 |
Amiens | 10:10 |
843906 | |
TER | |
Vaihto | |
Amiens | 10:28 |
Saint-Roch | 10:33 |
Poix-de-Picardie | 10:48 |
Abancourt | 11:00 |
Formerie | 11:05 |
Serqueux | 11:15 |
Sommery | 11:22 |
Montérolier - Buchy | 11:30 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 11:35 |
Morgny | 11:41 |
Rouen Rive Droite | 11:55 |
848955 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 12:02 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 12:19 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 12:28 |
852058 | |
TER | |
Matka-aika | 5:19 |
Torstai 6. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Ruminghem Arras Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 09:04 |
Watten - Éperlecques | 09:09 |
Saint-Omer | 09:16 |
Renescure | 09:22 |
Ebblinghem | 09:26 |
Hazebrouck | 09:35 |
Berguette - Isbergues | 09:46 |
Ham-en-Artois | 09:50 |
Lillers | 09:53 |
Béthune | 10:03 |
Noeux-Les-Mines | 10:08 |
Bully - Grenay | 10:13 |
Liévin | 10:17 |
Lens | 10:22 |
Avion | 10:26 |
Vimy | 10:30 |
Arras | 10:39 |
846542 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 11:32 |
Albert | 11:50 |
Corbie | 11:59 |
Amiens | 12:17 |
Saint-Roch | 12:22 |
Poix-de-Picardie | 12:38 |
Abancourt | 12:50 |
Serqueux | 13:02 |
Montérolier - Buchy | 13:14 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 13:19 |
Morgny | 13:24 |
Rouen Rive Droite | 13:38 |
848902 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 14:01 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 14:16 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 14:25 |
852092 | |
TER | |
Matka-aika | 5:21 |
Ruminghem Arras Amiens Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 07:09 |
Watten - Éperlecques | 07:14 |
Saint-Omer | 07:21 |
Renescure | 07:27 |
Ebblinghem | 07:31 |
Hazebrouck | 07:39 |
Berguette - Isbergues | 07:49 |
Ham-en-Artois | 07:53 |
Lillers | 07:57 |
Béthune | 08:06 |
Noeux-Les-Mines | 08:11 |
Bully - Grenay | 08:16 |
Liévin | 08:20 |
Lens | 08:27 |
Avion | 08:31 |
Vimy | 08:35 |
Arras | 08:44 |
846540 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 09:32 |
Albert | 09:52 |
Amiens | 10:10 |
843906 | |
TER | |
Vaihto | |
Amiens | 10:28 |
Saint-Roch | 10:33 |
Poix-de-Picardie | 10:48 |
Abancourt | 11:00 |
Formerie | 11:05 |
Serqueux | 11:15 |
Sommery | 11:22 |
Montérolier - Buchy | 11:30 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 11:35 |
Morgny | 11:41 |
Rouen Rive Droite | 11:55 |
848955 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 12:02 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 12:19 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 12:28 |
852058 | |
TER | |
Matka-aika | 5:19 |
Perjantai 7. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Ruminghem Arras Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 09:04 |
Watten - Éperlecques | 09:09 |
Saint-Omer | 09:16 |
Renescure | 09:22 |
Ebblinghem | 09:26 |
Hazebrouck | 09:35 |
Berguette - Isbergues | 09:46 |
Ham-en-Artois | 09:50 |
Lillers | 09:53 |
Béthune | 10:03 |
Noeux-Les-Mines | 10:08 |
Bully - Grenay | 10:13 |
Liévin | 10:17 |
Lens | 10:22 |
Avion | 10:26 |
Vimy | 10:30 |
Arras | 10:39 |
846542 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 11:32 |
Albert | 11:50 |
Corbie | 11:59 |
Amiens | 12:17 |
Saint-Roch | 12:22 |
Poix-de-Picardie | 12:38 |
Abancourt | 12:50 |
Serqueux | 13:02 |
Montérolier - Buchy | 13:14 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 13:19 |
Morgny | 13:24 |
Rouen Rive Droite | 13:38 |
848902 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 14:01 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 14:16 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 14:25 |
852092 | |
TER | |
Matka-aika | 5:21 |
Ruminghem Arras Amiens Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 07:09 |
Watten - Éperlecques | 07:14 |
Saint-Omer | 07:21 |
Renescure | 07:27 |
Ebblinghem | 07:31 |
Hazebrouck | 07:39 |
Berguette - Isbergues | 07:49 |
Ham-en-Artois | 07:53 |
Lillers | 07:57 |
Béthune | 08:06 |
Noeux-Les-Mines | 08:11 |
Bully - Grenay | 08:16 |
Liévin | 08:20 |
Lens | 08:27 |
Avion | 08:31 |
Vimy | 08:35 |
Arras | 08:44 |
846540 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 09:32 |
Albert | 09:52 |
Amiens | 10:10 |
843906 | |
TER | |
Vaihto | |
Amiens | 10:28 |
Saint-Roch | 10:33 |
Poix-de-Picardie | 10:48 |
Abancourt | 11:00 |
Formerie | 11:05 |
Serqueux | 11:15 |
Sommery | 11:22 |
Montérolier - Buchy | 11:30 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 11:35 |
Morgny | 11:41 |
Rouen Rive Droite | 11:55 |
848955 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 12:02 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 12:19 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 12:28 |
852058 | |
TER | |
Matka-aika | 5:19 |
Lauantai 8. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Ruminghem Audruicq Lille Flandres Avignon TGV Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 07:08 |
Audruicq | 07:12 |
846511 | |
TER | |
Vaihto | |
Audruicq | 08:20 |
Watten - Éperlecques | 08:28 |
Saint-Omer | 08:36 |
Hazebrouck | 08:50 |
Bailleul | 08:59 |
Armentières | 09:07 |
Lille Flandres | 09:21 |
844838 | |
TER | |
Vaihto | |
Lille Flandres | 11:38 |
Aéroport Charles de Gaulle 2 TGV | 12:39 |
Marne-la-Vallée Chessy | 12:52 |
Lyon Saint-Exupéry TGV | 14:35 |
Avignon TGV | 15:29 |
7841 | |
Ouigo | |
Vaihto | |
Avignon TGV | 08:06 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 08:43 |
Lyon Part Dieu | 09:30 |
Massy-Palaiseau | 11:41 |
Versailles Chantiers | 11:58 |
Mantes-la-Jolie | 12:32 |
Rouen Rive Droite | 13:17 |
5376 | |
TGV | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 16:29 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 16:44 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 16:54 |
852080 | |
TER | |
Matka-aika | 33:46 |
Maanantai 10. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Ruminghem Arras Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 09:04 |
Watten - Éperlecques | 09:09 |
Saint-Omer | 09:16 |
Renescure | 09:22 |
Ebblinghem | 09:26 |
Hazebrouck | 09:35 |
Berguette - Isbergues | 09:46 |
Ham-en-Artois | 09:50 |
Lillers | 09:53 |
Béthune | 10:03 |
Noeux-Les-Mines | 10:08 |
Bully - Grenay | 10:13 |
Liévin | 10:17 |
Lens | 10:22 |
Avion | 10:26 |
Vimy | 10:30 |
Arras | 10:39 |
846542 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 11:32 |
Albert | 11:50 |
Corbie | 11:59 |
Amiens | 12:17 |
Saint-Roch | 12:22 |
Poix-de-Picardie | 12:38 |
Abancourt | 12:50 |
Serqueux | 13:02 |
Montérolier - Buchy | 13:14 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 13:19 |
Morgny | 13:24 |
Rouen Rive Droite | 13:38 |
848902 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 14:01 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 14:16 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 14:25 |
852092 | |
TER | |
Matka-aika | 5:21 |
Ruminghem Arras Amiens Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 07:09 |
Watten - Éperlecques | 07:14 |
Saint-Omer | 07:21 |
Renescure | 07:27 |
Ebblinghem | 07:31 |
Hazebrouck | 07:39 |
Berguette - Isbergues | 07:49 |
Ham-en-Artois | 07:53 |
Lillers | 07:57 |
Béthune | 08:06 |
Noeux-Les-Mines | 08:11 |
Bully - Grenay | 08:16 |
Liévin | 08:20 |
Lens | 08:27 |
Avion | 08:31 |
Vimy | 08:35 |
Arras | 08:44 |
846540 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 09:32 |
Albert | 09:52 |
Amiens | 10:10 |
843906 | |
TER | |
Vaihto | |
Amiens | 10:28 |
Saint-Roch | 10:33 |
Poix-de-Picardie | 10:48 |
Abancourt | 11:00 |
Formerie | 11:05 |
Serqueux | 11:15 |
Sommery | 11:22 |
Montérolier - Buchy | 11:30 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 11:35 |
Morgny | 11:41 |
Rouen Rive Droite | 11:55 |
848955 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 12:02 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 12:19 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 12:28 |
852058 | |
TER | |
Matka-aika | 5:19 |
Tiistai 11. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Ruminghem Arras Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 09:04 |
Watten - Éperlecques | 09:09 |
Saint-Omer | 09:16 |
Renescure | 09:22 |
Ebblinghem | 09:26 |
Hazebrouck | 09:35 |
Berguette - Isbergues | 09:46 |
Ham-en-Artois | 09:50 |
Lillers | 09:53 |
Béthune | 10:03 |
Noeux-Les-Mines | 10:08 |
Bully - Grenay | 10:13 |
Liévin | 10:17 |
Lens | 10:22 |
Avion | 10:26 |
Vimy | 10:30 |
Arras | 10:39 |
846542 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 11:32 |
Albert | 11:50 |
Corbie | 11:59 |
Amiens | 12:17 |
Saint-Roch | 12:22 |
Poix-de-Picardie | 12:38 |
Abancourt | 12:50 |
Serqueux | 13:02 |
Montérolier - Buchy | 13:14 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 13:19 |
Morgny | 13:24 |
Rouen Rive Droite | 13:38 |
848902 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 14:01 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 14:16 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 14:25 |
852092 | |
TER | |
Matka-aika | 5:21 |
Ruminghem Arras Amiens Rouen Rive Droite Bourgtheroulde - Thuit-Hébert
Ruminghem | 07:09 |
Watten - Éperlecques | 07:14 |
Saint-Omer | 07:21 |
Renescure | 07:27 |
Ebblinghem | 07:31 |
Hazebrouck | 07:39 |
Berguette - Isbergues | 07:49 |
Ham-en-Artois | 07:53 |
Lillers | 07:57 |
Béthune | 08:06 |
Noeux-Les-Mines | 08:11 |
Bully - Grenay | 08:16 |
Liévin | 08:20 |
Lens | 08:27 |
Avion | 08:31 |
Vimy | 08:35 |
Arras | 08:44 |
846540 | |
TER | |
Vaihto | |
Arras | 09:32 |
Albert | 09:52 |
Amiens | 10:10 |
843906 | |
TER | |
Vaihto | |
Amiens | 10:28 |
Saint-Roch | 10:33 |
Poix-de-Picardie | 10:48 |
Abancourt | 11:00 |
Formerie | 11:05 |
Serqueux | 11:15 |
Sommery | 11:22 |
Montérolier - Buchy | 11:30 |
Longuerue - Vieux-Manoir | 11:35 |
Morgny | 11:41 |
Rouen Rive Droite | 11:55 |
848955 | |
TER | |
Vaihto | |
Rouen Rive Droite | 12:02 |
Elbeuf - Saint-Aubin | 12:19 |
Bourgtheroulde - Thuit-Hébert | 12:28 |
852058 | |
TER | |
Matka-aika | 5:19 |