Luc Lantenay Viikkoaikataulu
Lauantai 8. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Lyon Part Dieu Les Laumes - Alésia Lantenay
Luc | 12:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:55 |
54051 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:07 |
Villefort | 13:26 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:13 |
Alès | 14:30 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:46 |
Nîmes Centre | 15:03 |
878913 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 15:19 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 16:13 |
Lyon Part Dieu | 16:49 |
9864 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 17:18 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 17:32 |
Villefranche-sur-Saône | 17:42 |
Belleville sur Sâone | 17:52 |
Mâcon | 18:06 |
Tournus | 18:24 |
Chalon-sur-Saône | 18:39 |
Chagny | 18:49 |
Beaune | 18:59 |
Dijon | 19:33 |
Les Laumes - Alésia | 20:01 |
17764 | |
TER | |
Vaihto | |
Les Laumes - Alésia | 11:39 |
Thenissey | 11:48 |
Verrey | 11:54 |
Blaisy-Bas | 12:00 |
Mâlain | 12:06 |
Lantenay | 12:09 |
891757 | |
TER | |
Matka-aika | 23:24 |
Sunnuntai 9. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Dijon Lantenay
Luc | 09:39 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:49 |
54049 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:11 |
Villefort | 10:30 |
Génolhac | 10:44 |
Chamborigaud | 10:54 |
Grand-Combe la Pise | 11:12 |
Alès | 11:32 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:48 |
Nîmes Centre | 12:04 |
877529 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:26 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 15:14 |
Lyon Part Dieu | 16:04 |
Mâcon | 16:42 |
Dijon | 17:40 |
2204 | |
TGV | |
Vaihto | |
Dijon | 19:37 |
Velars | 19:46 |
Lantenay | 19:50 |
891760 | |
TER | |
Matka-aika | 10:11 |
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Lyon Part Dieu Dijon Lantenay
Luc | 12:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:55 |
54051 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:14 |
Villefort | 13:33 |
Génolhac | 13:49 |
Chamborigaud | 13:59 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:06 |
La Levade | 14:14 |
Grand-Combe la Pise | 14:18 |
Alès | 14:35 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:52 |
Nîmes Centre | 15:07 |
878913 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 15:19 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 16:13 |
Lyon Part Dieu | 16:49 |
9864 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 17:18 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 17:32 |
Villefranche-sur-Saône | 17:42 |
Belleville sur Sâone | 17:52 |
Mâcon | 18:06 |
Tournus | 18:24 |
Chalon-sur-Saône | 18:39 |
Chagny | 18:49 |
Beaune | 18:59 |
Dijon | 19:19 |
17764 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 20:37 |
Velars | 20:45 |
Lantenay | 20:49 |
891360 | |
TER | |
Matka-aika | 8:04 |
Tiistai 11. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Dijon Lantenay
Luc | 09:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:55 |
406683 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
873971 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:26 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 15:14 |
Lyon Part Dieu | 16:04 |
Mâcon | 16:42 |
Dijon | 17:40 |
5500 | |
TGV | |
Vaihto | |
Dijon | 18:38 |
Velars | 18:46 |
Lantenay | 18:50 |
891758 | |
TER | |
Matka-aika | 9:05 |
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Lyon Part Dieu Dijon Lantenay
Luc | 12:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:55 |
54051 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
877713 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 15:19 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 16:13 |
Lyon Part Dieu | 16:49 |
9864 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 17:18 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 17:32 |
Villefranche-sur-Saône | 17:42 |
Belleville sur Sâone | 17:52 |
Mâcon | 18:06 |
Tournus | 18:24 |
Chalon-sur-Saône | 18:39 |
Chagny | 18:49 |
Beaune | 18:59 |
Dijon | 19:19 |
17764 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 19:37 |
Velars | 19:46 |
Lantenay | 19:50 |
891760 | |
TER | |
Matka-aika | 7:05 |
Keskiviikko 12. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Dijon Lantenay
Luc | 09:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:55 |
406683 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
873971 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:26 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 15:14 |
Lyon Part Dieu | 16:04 |
Mâcon | 16:42 |
Dijon | 17:40 |
2204 | |
TGV | |
Vaihto | |
Dijon | 18:38 |
Velars | 18:46 |
Lantenay | 18:50 |
891758 | |
TER | |
Matka-aika | 9:05 |
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Lyon Part Dieu Dijon Lantenay
Luc | 12:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:55 |
54051 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
877713 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 15:19 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 16:13 |
Lyon Part Dieu | 16:49 |
9864 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 17:18 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 17:32 |
Villefranche-sur-Saône | 17:42 |
Belleville sur Sâone | 17:52 |
Mâcon | 18:06 |
Tournus | 18:24 |
Chalon-sur-Saône | 18:39 |
Chagny | 18:49 |
Beaune | 18:59 |
Dijon | 19:19 |
17764 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 19:37 |
Velars | 19:46 |
Lantenay | 19:50 |
891760 | |
TER | |
Matka-aika | 7:05 |
Torstai 13. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Dijon Lantenay
Luc | 09:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:55 |
406683 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
873971 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:26 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 15:14 |
Lyon Part Dieu | 16:04 |
Mâcon | 16:42 |
Dijon | 17:40 |
5500 | |
TGV | |
Vaihto | |
Dijon | 18:38 |
Velars | 18:46 |
Lantenay | 18:50 |
891758 | |
TER | |
Matka-aika | 9:05 |
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Lyon Part Dieu Dijon Lantenay
Luc | 12:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:55 |
54051 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Sainte-Cécile-d'Andorge | 14:00 |
La Levade | 14:07 |
Grand-Combe la Pise | 14:14 |
Alès | 14:31 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
877713 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 15:19 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 16:13 |
Lyon Part Dieu | 16:49 |
9864 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 17:18 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 17:32 |
Villefranche-sur-Saône | 17:42 |
Belleville sur Sâone | 17:52 |
Mâcon | 18:06 |
Tournus | 18:24 |
Chalon-sur-Saône | 18:39 |
Chagny | 18:49 |
Beaune | 18:59 |
Dijon | 19:19 |
17764 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 19:37 |
Velars | 19:46 |
Lantenay | 19:50 |
891760 | |
TER | |
Matka-aika | 7:05 |
Perjantai 14. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Dijon Lantenay
Luc | 09:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 09:55 |
406683 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 10:05 |
Villefort | 10:24 |
Génolhac | 10:38 |
Chamborigaud | 10:48 |
Grand-Combe la Pise | 11:05 |
Alès | 11:25 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 11:41 |
Nîmes Centre | 11:57 |
873971 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 14:26 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 15:14 |
Lyon Part Dieu | 16:04 |
Mâcon | 16:42 |
Dijon | 17:40 |
2204 | |
TGV | |
Vaihto | |
Dijon | 18:38 |
Velars | 18:46 |
Lantenay | 18:50 |
891758 | |
TER | |
Matka-aika | 9:05 |
Luc La Bastide-St-Laurent-les-B. Nîmes Centre Lyon Part Dieu Dijon Lantenay
Luc | 12:45 |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 12:55 |
54051 | |
Bus | |
Vaihto | |
La Bastide-St-Laurent-les-B. | 13:04 |
Villefort | 13:25 |
Génolhac | 13:42 |
Chamborigaud | 13:52 |
Grand-Combe la Pise | 14:12 |
Alès | 14:30 |
Saint-Geniès-de-Malgoirès | 14:47 |
Nîmes Centre | 15:04 |
877723 | |
TER | |
Vaihto | |
Nîmes Centre | 15:19 |
Valence TGV Rhône-Alpes Sud | 16:13 |
Lyon Part Dieu | 16:49 |
9864 | |
TGV | |
Vaihto | |
Lyon Part Dieu | 17:18 |
Saint-Germain-au-Mont-d'Or | 17:32 |
Villefranche-sur-Saône | 17:42 |
Belleville sur Sâone | 17:52 |
Mâcon | 18:06 |
Tournus | 18:24 |
Chalon-sur-Saône | 18:39 |
Chagny | 18:49 |
Beaune | 18:59 |
Dijon | 19:19 |
17764 | |
TER | |
Vaihto | |
Dijon | 19:37 |
Velars | 19:46 |
Lantenay | 19:50 |
891760 | |
TER | |
Matka-aika | 7:05 |