Essonnes Robinson Montgeron - Crosne Viikkoaikataulu
Maanantai 17. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Essonnes Robinson Melun Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:19 |
Villabé | 07:22 |
Le Plessis Chenet | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 |
Boissise-le-Roi | 07:40 |
Vosves | 07:43 |
Melun | 07:48 |
ZOSO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Melun | 07:51 |
Le Mée | 07:54 |
Cesson | 07:58 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:14 |
Brunoy | 08:18 |
Yerres | 08:21 |
Montgeron - Crosne | 08:23 |
DICA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:03 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:10 | 07:41 | 07:55 | 08:10 |
Corbeil-Essonnes | 07:13 | 07:44 | 07:58 | 08:13 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Grigny Centre | 07:33 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Juvisy | 07:39 | 08:09 | 08:24 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 08:13 | 08:28 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:47 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
UUPA | VUPA | VUPA | UUPA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:54 | 08:24 | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 07:58 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 47 min | 46 min | 47 min | 1:02 |
Tiistai 18. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Essonnes Robinson Melun Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:19 |
Villabé | 07:22 |
Le Plessis Chenet | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 |
Boissise-le-Roi | 07:40 |
Vosves | 07:43 |
Melun | 07:48 |
ZOSO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Melun | 07:51 |
Le Mée | 07:54 |
Cesson | 07:58 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:14 |
Brunoy | 08:18 |
Yerres | 08:21 |
Montgeron - Crosne | 08:23 |
DICA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:03 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:10 | 07:41 | 07:55 | 08:10 |
Corbeil-Essonnes | 07:13 | 07:44 | 07:58 | 08:13 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Grigny Centre | 07:33 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Juvisy | 07:39 | 08:09 | 08:24 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 08:13 | 08:28 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:47 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
UUPA | VUPA | VUPA | UUPA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:54 | 08:24 | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 07:58 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 47 min | 46 min | 47 min | 1:02 |
Keskiviikko 19. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Essonnes Robinson Melun Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:19 |
Villabé | 07:22 |
Le Plessis Chenet | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 |
Boissise-le-Roi | 07:40 |
Vosves | 07:43 |
Melun | 07:48 |
ZOSO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Melun | 07:51 |
Le Mée | 07:54 |
Cesson | 07:58 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:14 |
Brunoy | 08:18 |
Yerres | 08:21 |
Montgeron - Crosne | 08:23 |
DICA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:03 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:10 | 07:41 | 07:55 | 08:10 |
Corbeil-Essonnes | 07:13 | 07:44 | 07:58 | 08:13 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Grigny Centre | 07:33 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Juvisy | 07:39 | 08:09 | 08:24 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 08:13 | 08:28 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:47 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
UUPA | VUPA | VUPA | UUPA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:54 | 08:24 | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 07:58 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 47 min | 46 min | 47 min | 1:02 |
Torstai 20. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Essonnes Robinson Melun Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:19 |
Villabé | 07:22 |
Le Plessis Chenet | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 |
Boissise-le-Roi | 07:40 |
Vosves | 07:43 |
Melun | 07:48 |
ZOSO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Melun | 07:51 |
Le Mée | 07:54 |
Cesson | 07:58 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:14 |
Brunoy | 08:18 |
Yerres | 08:21 |
Montgeron - Crosne | 08:23 |
DICA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:03 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:10 | 07:41 | 07:55 | 08:10 |
Corbeil-Essonnes | 07:13 | 07:44 | 07:58 | 08:13 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Grigny Centre | 07:33 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Juvisy | 07:39 | 08:09 | 08:24 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 08:13 | 08:28 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:47 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
UUPA | VUPA | VUPA | UUPA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:54 | 08:24 | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 07:58 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 47 min | 46 min | 47 min | 1:02 |
Perjantai 21. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Essonnes Robinson Melun Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:19 |
Villabé | 07:22 |
Le Plessis Chenet | 07:25 |
Le Coudray-Montceaux | 07:27 |
Saint-Fargeau | 07:31 |
Ponthierry - Pringy | 07:35 |
Boissise-le-Roi | 07:40 |
Vosves | 07:43 |
Melun | 07:48 |
ZOSO | |
D | |
RER | |
Vaihto | |
Melun | 07:51 |
Le Mée | 07:54 |
Cesson | 07:58 |
Savigny-le-Temple - Nandy | 08:02 |
Lieusaint - Moissy | 08:06 |
Combs-la-Ville - Quincy | 08:11 |
Boussy-Saint-Antoine | 08:14 |
Brunoy | 08:18 |
Yerres | 08:21 |
Montgeron - Crosne | 08:23 |
DICA | |
D | |
RER | |
Matka-aika | 1:03 |
Essonnes Robinson Corbeil-Essonnes Villeneuve-Saint-Georges Montgeron - Crosne
Essonnes Robinson | 07:10 | 07:41 | 07:55 | 08:10 |
Corbeil-Essonnes | 07:13 | 07:44 | 07:58 | 08:13 |
ROSA | ROSA | ROSA | ROSA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Corbeil-Essonnes | 07:19 | 07:49 | 08:04 | 08:19 |
Le Bras de Fer | 07:22 | 07:52 | 08:07 | 08:22 |
Évry - Courcouronnes | 07:25 | 07:55 | 08:10 | 08:25 |
Orangis Bois de l'Épine | 07:28 | 07:58 | 08:13 | 08:28 |
Grigny Centre | 07:33 | 08:02 | 08:17 | 08:32 |
Viry-Châtillon | 07:36 | 08:05 | 08:20 | 08:35 |
Juvisy | 07:39 | 08:09 | 08:24 | 08:39 |
Vigneux-sur-Seine | 07:43 | 08:13 | 08:28 | 08:43 |
Villeneuve-Saint-Georges | 07:47 | 08:17 | 08:32 | 08:47 |
UUPA | VUPA | VUPA | UUPA | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Vaihto | ||||
Villeneuve-Saint-Georges | 07:54 | 08:24 | 08:39 | 09:09 |
Montgeron - Crosne | 07:58 | 08:28 | 08:43 | 09:13 |
ZACO | ZACO | ZACO | ZACO | |
D | D | D | D | |
RER | RER | RER | RER | |
Matka-aika | 47 min | 46 min | 47 min | 1:02 |