Train O'Clock

Rovaniemi Kannus Viikkoaikataulu

Hae matkaa
Valitse viikko

Perjantai 31. maaliskuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
S 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57

Lauantai 1. huhtikuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
IC 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57

Sunnuntai 2. huhtikuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
S 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57

Maanantai 3. huhtikuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
S 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57

Tiistai 4. huhtikuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
S 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57

Keskiviikko 5. huhtikuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
S 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57

Torstai 6. huhtikuuta 2023 klo 9.30

Rovaniemi Kannus

Rovaniemi17:45
Muurola18:04
Tervola18:37
Laurila19:12
Kemi19:24
Oulu20:55
Kempele21:06
Hirvineva21:28
Ruukki21:36
Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:54
IC 266
Matka-aika5:09

Rovaniemi Oulu Kannus

Rovaniemi13:10
Muurola13:29
Tervola13:59
Kemi14:32
Myllykangas15:05
Oulu15:43
IC 416
Vaihto
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:44
S 56
Matka-aika4:34

Rovaniemi Seinäjoki Kannus

Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
IC 274
Vaihto
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:15
IC 273
Matka-aika9:18

Rovaniemi Oulu Kokkola Kannus

Rovaniemi15:35
Muurola15:52
Koivu16:13
Tervola16:28
Kemi16:59
Oulu18:00
IC 710
Vaihto
Oulu18:08
Ylivieska19:04
Kokkola19:38
IC 28
Vaihto
Kokkola20:14
Kannus20:32
IC 51
Matka-aika4:57