Train O'Clock

Pasila Mikkeli Viikkoaikataulu

Hae matkaa

Keskiviikko 1. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Pasila Kouvola Mikkeli

Pasila15:25
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
S 7
Vaihto
Kouvola17:48
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:51
S 69
Matka-aika3:26
Acheter

Torstai 2. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Pasila Kouvola Mikkeli

Pasila15:25
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
S 7
Vaihto
Kouvola17:48
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:51
S 69
Matka-aika3:26
Acheter

Perjantai 3. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Pasila Kouvola Mikkeli

Pasila15:25
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
S 7
Vaihto
Kouvola17:48
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:51
S 69
Matka-aika3:26
Acheter

Lauantai 4. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Sunnuntai 5. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Pasila Kouvola Mikkeli

Pasila15:25
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
S 7
Vaihto
Kouvola17:48
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:51
S 69
Matka-aika3:26
Acheter

Maanantai 6. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Pasila Kouvola Mikkeli

Pasila15:25
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
S 7
Vaihto
Kouvola17:48
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:51
S 69
Matka-aika3:26
Acheter

Tiistai 7. helmikuuta 2023 klo 15.00

Pasila Mikkeli

Pasila19:25
Tikkurila19:36
Lahti20:13
Kouvola20:51
Mäntyharju21:29
Mikkeli21:52
IC 73
Matka-aika2:27
Acheter

Pasila Kouvola Mikkeli

Pasila15:25
Tikkurila15:36
Lahti16:13
Kouvola16:41
S 7
Vaihto
Kouvola17:48
Mäntyharju18:28
Mikkeli18:51
S 69
Matka-aika3:26
Acheter