Train O'Clock

Nivala Ylivieska Viikkoaikataulu

Hae matkaa

Lauantai 13. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala09:5518:06
Ylivieska10:1318:24
HDM 491HDM 495
Matka-aika18 min18 min

Sunnuntai 14. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala18:06
Ylivieska18:24
HDM 495
Matka-aika18 min

Maanantai 15. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala09:5518:06
Ylivieska10:1318:24
HDM 491HDM 495
Matka-aika18 min18 min

Nivala Iisalmi Oulu Ylivieska

Nivala19:30
Haapajärvi19:48
Pyhäsalmi20:09
Kiuruvesi20:32
Runni20:43
Iisalmi20:55
HDM 496
Vaihto
Iisalmi08:23
Sukeva08:46
Kajaani09:17
Kontiomäki09:35
Paltamo09:48
Vaala10:20
Utajärvi10:46
Muhos11:00
Oulu11:25
IC 711
Vaihto
Oulu11:55
Kempele12:07
Ylivieska12:57
IC 24
Matka-aika17:27

Tiistai 16. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala09:5518:06
Ylivieska10:1318:24
HDM 491HDM 495
Matka-aika18 min18 min

Nivala Iisalmi Oulu Ylivieska

Nivala19:30
Haapajärvi19:48
Pyhäsalmi20:09
Kiuruvesi20:32
Runni20:43
Iisalmi20:55
HDM 496
Vaihto
Iisalmi08:23
Sukeva08:46
Kajaani09:17
Kontiomäki09:35
Paltamo09:48
Vaala10:20
Utajärvi10:46
Muhos11:00
Oulu11:25
IC 711
Vaihto
Oulu11:55
Kempele12:07
Ylivieska12:57
IC 24
Matka-aika17:27

Keskiviikko 17. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala09:5518:06
Ylivieska10:1318:24
HDM 491HDM 495
Matka-aika18 min18 min

Nivala Iisalmi Oulu Ylivieska

Nivala19:30
Haapajärvi19:48
Pyhäsalmi20:09
Kiuruvesi20:32
Runni20:43
Iisalmi20:55
HDM 496
Vaihto
Iisalmi08:23
Sukeva08:46
Kajaani09:17
Kontiomäki09:35
Paltamo09:48
Vaala10:20
Utajärvi10:46
Muhos11:00
Oulu11:25
IC 711
Vaihto
Oulu11:55
Kempele12:07
Ylivieska12:57
IC 24
Matka-aika17:27

Torstai 18. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala09:5518:06
Ylivieska10:1318:24
HDM 491HDM 495
Matka-aika18 min18 min

Nivala Iisalmi Oulu Ylivieska

Nivala19:30
Haapajärvi19:48
Pyhäsalmi20:09
Kiuruvesi20:32
Runni20:43
Iisalmi20:55
HDM 496
Vaihto
Iisalmi08:23
Sukeva08:46
Kajaani09:17
Kontiomäki09:35
Paltamo09:48
Vaala10:20
Utajärvi10:46
Muhos11:00
Oulu11:25
IC 711
Vaihto
Oulu11:55
Kempele12:07
Ylivieska12:57
IC 24
Matka-aika17:27

Perjantai 19. heinäkuuta 2024 klo 7.00

Nivala Ylivieska

Nivala09:5518:06
Ylivieska10:1318:24
HDM 491HDM 495
Matka-aika18 min18 min

Nivala Iisalmi Oulu Ylivieska

Nivala19:30
Haapajärvi19:48
Pyhäsalmi20:09
Kiuruvesi20:32
Runni20:43
Iisalmi20:55
HDM 496
Vaihto
Iisalmi08:23
Sukeva08:46
Kajaani09:17
Kontiomäki09:35
Paltamo09:48
Vaala10:20
Utajärvi10:46
Muhos11:00
Oulu11:25
S 711
Vaihto
Oulu11:55
Kempele12:07
Ylivieska12:57
IC 24
Matka-aika17:27