Train O'Clock

Kannus Vihanti Viikkoaikataulu

Hae matkaa

Keskiviikko 28. helmikuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
S 35IC 23IC 37IC 51
Matka-aika50 min51 min52 min55 min

Torstai 29. helmikuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
IC 35IC 23IC 37IC 51
Matka-aika50 min51 min52 min55 min

Perjantai 1. maaliskuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
S 35IC 23IC 37IC 51
Matka-aika50 min51 min52 min55 min

Lauantai 2. maaliskuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
IC 35IC 23IC 37IC 51
Matka-aika50 min51 min52 min55 min

Sunnuntai 3. maaliskuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus12:4818:0920:33
Ylivieska13:0918:3020:55
Oulainen13:2518:4821:12
Vihanti13:3919:0121:28
IC 23IC 37IC 51
Matka-aika51 min52 min55 min

Kannus Pännäinen Oulu Vihanti

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:52
IC 266
Vaihto
Pännäinen00:53
Kokkola01:20
Ylivieska02:30
Liminka03:46
Oulu04:04
PYO 263
Vaihto
Oulu05:21
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
IC 20
Matka-aika7:10

Maanantai 4. maaliskuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
S 35IC 23IC 37IC 51
Matka-aika50 min51 min52 min55 min

Tiistai 5. maaliskuuta 2024 klo 7.00

Kannus Vihanti

Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
S 35IC 23IC 37IC 51
Matka-aika50 min51 min52 min55 min