Train O'Clock

Kannus Rovaniemi Viikkoaikataulu

Hae matkaa

Keskiviikko 1. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 37
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Seinäjoki Rovaniemi

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
IC 266
Vaihto
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika8:25
Acheter

Torstai 2. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 37
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Seinäjoki Rovaniemi

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki00:58
IC 266
Vaihto
Seinäjoki01:07
Kokkola02:38
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika8:25
Acheter

Perjantai 3. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 37
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
IC 51
Vaihto
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika10:47
Acheter

Lauantai 4. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Oulu Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu19:51
IC 37
Vaihto
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 415
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
IC 51
Vaihto
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika10:47
Acheter

Sunnuntai 5. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 37
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
IC 51
Vaihto
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika10:47
Acheter

Maanantai 6. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 37
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
IC 51
Vaihto
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika10:47
Acheter

Tiistai 7. helmikuuta 2023 klo 14.20

Kannus Rovaniemi

Kannus18:09
Ylivieska18:30
Oulainen18:48
Vihanti19:02
Ruukki19:15
Tikkaperä19:29
Kempele19:41
Oulu20:20
Kemi21:26
Tervola21:55
Muurola22:27
Rovaniemi22:45
IC 37
Matka-aika4:36
Acheter

Kannus Ylivieska Rovaniemi

Kannus20:33
Ylivieska20:53
IC 51
Vaihto
Ylivieska03:26
Oulu04:56
Kemi06:02
Rovaniemi07:20
IC 265
Matka-aika10:47
Acheter