Train O'Clock

Kannus Helsinki Viikkoaikataulu

Hae matkaa

Keskiviikko 1. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:30
Helsinki22:35
S 56
Matka-aika4:50
Acheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
IC 266
Vaihto
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
HL 9334
K
Matka-aika7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter

Torstai 2. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:30
Helsinki22:35
S 56
Matka-aika4:50
Acheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
IC 266
Vaihto
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
HL 9334
K
Matka-aika7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter

Perjantai 3. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:4522:55
Kokkola18:0623:31
Kruunupyy18:17-
Pännäinen18:2923:53
Kauhava18:5800:32
Lapua19:0700:43
Seinäjoki19:2801:15
Jalasjärvi19:49-
Toijala-04:12
Hämeenlinna-04:38
Riihimäki-05:03
Parkano20:0802:09
Pasila tavara-06:15
Sisättö20:24-
Tampere21:0003:45
Tikkurila22:2105:47
Pasila22:3006:21
Helsinki22:3506:27
S 56IC 266
Matka-aika4:507:32
AcheterAcheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter

Lauantai 4. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:4522:55
Kokkola18:0623:31
Kruunupyy18:17-
Pännäinen18:2923:53
Kauhava18:5800:32
Lapua19:0700:43
Seinäjoki19:2801:15
Jalasjärvi19:49-
Toijala-04:12
Hämeenlinna-04:38
Riihimäki-05:03
Parkano20:0802:09
Pasila tavara-06:15
Sisättö20:24-
Tampere21:0003:45
Tikkurila22:2105:47
Pasila22:3006:21
Helsinki22:3506:27
IC 56IC 266
Matka-aika4:507:32
AcheterAcheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter

Sunnuntai 5. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:30
Helsinki22:35
S 56
Matka-aika4:50
Acheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
IC 266
Vaihto
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
HL 9334
K
Matka-aika7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter

Maanantai 6. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:30
Helsinki22:35
S 56
Matka-aika4:50
Acheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
IC 266
Vaihto
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
HL 9334
K
Matka-aika7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter

Tiistai 7. helmikuuta 2023 klo 15.00

Kannus Helsinki

Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:30
Helsinki22:35
S 56
Matka-aika4:50
Acheter

Kannus Tikkurila Helsinki

Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
IC 266
Vaihto
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:04
Helsinki06:09
HL 9334
K
Matka-aika7:14
Acheter

Kannus Ylivieska Helsinki

Kannus18:09
Ylivieska18:28
IC 37
Vaihto
Ylivieska19:04
Kokkola19:41
Kolppi19:57
Seinäjoki20:44
Tampere22:00
Tikkurila23:21
Pasila23:30
Helsinki23:35
IC 28
Matka-aika5:26
Acheter