Train O'Clock
Juna-aikataulut

Ylivieska Pieksämäki Juna-aikataulu 25. kesäkuuta 2024 klo 15.50

19:12
Ylivieska
11:12
1 vaihto
10 pysähtyy
HDM 496
IC 62
Raide 3
11:12
1 vaihto
10 pysähtyy
HDM 496
IC 62
Raide 3
HDM 496
Raide 3
19:30
Nivala
19:48
Haapajärvi
20:09
Pyhäsalmi
20:32
Kiuruvesi
20:43
Runni
20:55
Iisalmi
04:32
Iisalmi
IC 62
Raide 3
04:48
Lapinlahti
05:10
Siilinjärvi
05:32
Kuopio
06:02
Suonenjoki
06:24
Pieksämäki
02:44
Päivä+1
Ylivieska
8:49
2 vaihtoa
11 pysähtyy
PYO 276
IC 40
IC 155
Raide 1
8:49
2 vaihtoa
11 pysähtyy
PYO 276
IC 40
IC 155
Raide 1
PYO 276
Raide 1
03:35
Kokkola
04:00
Pännäinen
04:44
Kauhava
05:09
Seinäjoki
05:37
Päivä+1
Seinäjoki
IC 40
Raide 1
06:12
Parkano
06:56
Tampere
09:07
Päivä+1
Tampere
IC 155
Raide 3
09:32
Orivesi
09:59
Lahdenperä
10:12
Jämsä
10:41
Jyväskylä
11:11
Hankasalmi
11:33
Pieksämäki
06:43
Päivä+1
Ylivieska
7:54
1 vaihto
12 pysähtyy
IC 20
S 143
Raide 1
7:54
1 vaihto
12 pysähtyy
IC 20
S 143
Raide 1
IC 20
Raide 1
07:03
Kannus
07:27
Kokkola
07:43
Pännäinen
08:10
Kauhava
08:19
Lapua
08:38
Seinäjoki
09:24
Sisättö
09:51
Tampere
12:12
Päivä+1
Tampere
S 143
Raide 3
12:37
Orivesi
13:12
Jämsä
13:43
Jyväskylä
14:13
Hankasalmi
14:37
Pieksämäki
07:35
Päivä+1
Ylivieska
9:55
1 vaihto
11 pysähtyy
IC 36
IC 145
Raide 1
9:55
1 vaihto
11 pysähtyy
IC 36
IC 145
Raide 1
IC 36
Raide 1
08:15
Kokkola
08:31
Pännäinen
09:00
Kauhava
09:26
Seinäjoki
09:49
Jalasjärvi
10:24
Sisättö
10:51
Tampere
15:07
Päivä+1
Tampere
IC 145
Raide 3
15:32
Orivesi
16:07
Jämsä
16:38
Jyväskylä
17:08
Hankasalmi
17:30
Pieksämäki
13:37
Päivä+1
Ylivieska
4:22
1 vaihto
12 pysähtyy
HDM 494
IC 70
Raide 3
4:22
1 vaihto
12 pysähtyy
HDM 494
IC 70
Raide 3
HDM 494
Raide 3
13:55
Nivala
14:13
Haapajärvi
14:34
Pyhäsalmi
14:54
Kiuruvesi
15:05
Runni
15:18
Iisalmi
15:35
Päivä+1
Iisalmi
IC 70
Raide 3
15:52
Lapinlahti
16:09
Alapitkä
16:23
Siilinjärvi
17:00
Kuopio
17:28
Suonenjoki
17:47
Haapakoski
17:59
Pieksämäki

Matkan kesto

Matka-aika Ylivieska ja Pieksämäki välillä on 4h22