Train O'Clock
Juna-aikataulut

Kannus Oulu Juna-aikataulu 1. helmikuuta 2023 klo 15.10

18:09
Kannus raide 1
1:42
Suora
6 pysähtyy
IC 37
1:42
Suora
6 pysähtyy
IC 37
IC 37
18:30
Ylivieska
18:48
Oulainen
19:02
Vihanti
19:15
Ruukki
19:29
Tikkaperä
19:41
Kempele
19:51
Oulu
20:33
Kannus raide 1
1:42
Suora
6 pysähtyy
IC 51
1:42
Suora
6 pysähtyy
IC 51
IC 51
20:55
Ylivieska
21:12
Oulainen
21:29
Vihanti
21:42
Tuomioja
21:47
Ruukki
22:05
Kempele
22:15
Oulu
22:55
Kannus raide 1
5:49
1 vaihto
7 pysähtyy
IC 266
IC 265
5:49
1 vaihto
7 pysähtyy
IC 266
IC 265
IC 266
23:31
Kokkola
23:53
Pännäinen
00:32
Kauhava
00:43
Lapua
00:58
Seinäjoki
01:07
Seinäjoki raide 1
IC 265
02:38
Kokkola
03:26
Ylivieska
04:44
Oulu
06:16
Kannus raide 1
1:50
Suora
5 pysähtyy
IC 273
1:50
Suora
5 pysähtyy
IC 273
IC 273
06:42
Ylivieska
07:01
Oulainen
07:18
Vihanti
07:32
Ruukki
07:57
Kempele
08:06
Oulu
10:08
Kannus raide 1
1:34
Suora
5 pysähtyy
S 35
1:34
Suora
5 pysähtyy
S 35
S 35
10:30
Ylivieska
10:45
Oulainen
10:59
Vihanti
11:12
Ruukki
11:31
Kempele
11:42
Oulu
12:48
Kannus raide 1
1:34
Suora
5 pysähtyy
IC 23
1:34
Suora
5 pysähtyy
IC 23
IC 23
13:09
Ylivieska
13:25
Oulainen
13:40
Vihanti
13:53
Ruukki
14:12
Kempele
14:22
Oulu

Matkan kesto

Matka-aika Kannus ja Oulu välillä on 1h32