Train O'Clock
Juna-aikataulut

Kannus Helsinki Juna-aikataulu 1. helmikuuta 2023 klo 14.10

17:45
Kannus raide 1
4:50
Suora
12 pysähtyy
S 56
4:50
Suora
12 pysähtyy
S 56
S 56
18:06
Kokkola
18:17
Kruunupyy
18:29
Pännäinen
18:58
Kauhava
19:07
Lapua
19:28
Seinäjoki
19:49
Jalasjärvi
20:08
Parkano
20:24
Sisättö
21:00
Tampere
22:21
Tikkurila
22:30
Pasila
22:35
Helsinki
18:09
Kannus raide 1
5:26
1 vaihto
7 pysähtyy
IC 37
IC 28
5:26
1 vaihto
7 pysähtyy
IC 37
IC 28
IC 37
18:28
Ylivieska
19:04
Ylivieska raide 1
IC 28
19:41
Kokkola
19:57
Kolppi
20:44
Seinäjoki
22:00
Tampere
23:21
Tikkurila
23:30
Pasila
23:35
Helsinki
22:55
Kannus raide 1
7:14
1 vaihto
18 pysähtyy
IC 266
KHL 9334
7:14
1 vaihto
18 pysähtyy
IC 266
KHL 9334
IC 266
23:31
Kokkola
23:53
Pännäinen
00:32
Kauhava
00:43
Lapua
01:15
Seinäjoki
02:09
Parkano
03:45
Tampere
04:12
Toijala
04:38
Hämeenlinna
05:03
Riihimäki
05:45
Tikkurila
05:49
Tikkurila raide 6
KHL 9334
05:51
Puistola
05:53
Tapanila
05:55
Malmi
05:57
Pukinmäki
05:59
Oulunkylä
06:01
Käpylä
06:04
Pasila
06:09
Helsinki

Matkan kesto

Matka-aika Kannus ja Helsinki välillä on 4h32