Train O'Clock
Juna-aikataulut

Jokela Korso Juna-aikataulu 2. maaliskuuta 2024 klo 2.00

02:12
Jokela
25 min
5 pysähtyy
THL 9738
Raide 1
25 min
5 pysähtyy
THL 9738
Raide 1
THL 9738
Raide 1
02:20
Saunakallio
02:23
Järvenpää
02:26
Ainola
02:32
Kerava
02:35
Savio
02:37
Korso
04:12
Jokela
25 min
5 pysähtyy
THL 9614
Raide 1
25 min
5 pysähtyy
THL 9614
Raide 1
THL 9614
Raide 1
04:20
Saunakallio
04:23
Järvenpää
04:26
Ainola
04:32
Kerava
04:35
Savio
04:37
Korso
05:12
Jokela
25 min
5 pysähtyy
THL 9616
Raide 1
25 min
5 pysähtyy
THL 9616
Raide 1
THL 9616
Raide 1
05:20
Saunakallio
05:23
Järvenpää
05:26
Ainola
05:32
Kerava
05:35
Savio
05:37
Korso
06:09
Jokela
29 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9620
KHL 9340
Raide 1
29 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9620
KHL 9340
Raide 1
RHL 9620
Raide 1
06:15
Saunakallio
06:18
Järvenpää
06:21
Ainola
06:25
Kerava
06:34
Kerava
KHL 9340
Raide 5
06:36
Savio
06:39
Korso
07:09
Jokela
29 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9628
KHL 9344
Raide 1
29 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9628
KHL 9344
Raide 1
RHL 9628
Raide 1
07:15
Saunakallio
07:18
Järvenpää
07:21
Ainola
07:25
Kerava
07:34
Kerava
KHL 9344
Raide 5
07:36
Savio
07:39
Korso
08:09
Jokela
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9636
KHL 9032
Raide 1
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9636
KHL 9032
Raide 1
RHL 9636
Raide 1
08:15
Saunakallio
08:18
Järvenpää
08:21
Ainola
08:25
Kerava
08:28
Kerava
KHL 9032
Raide 5
08:30
Savio
08:33
Korso
08:39
Jokela
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9638
KHL 9042
Raide 1
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9638
KHL 9042
Raide 1
RHL 9638
Raide 1
08:45
Saunakallio
08:48
Järvenpää
08:51
Ainola
08:55
Kerava
08:58
Kerava
KHL 9042
Raide 5
09:00
Savio
09:03
Korso
09:09
Jokela
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9640
KHL 9052
Raide 1
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9640
KHL 9052
Raide 1
RHL 9640
Raide 1
09:15
Saunakallio
09:18
Järvenpää
09:21
Ainola
09:25
Kerava
09:28
Kerava
KHL 9052
Raide 5
09:30
Savio
09:33
Korso
09:39
Jokela
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9642
KHL 9062
Raide 1
23 min
1 vaihto
5 pysähtyy
RHL 9642
KHL 9062
Raide 1
RHL 9642
Raide 1
09:45
Saunakallio
09:48
Järvenpää
09:51
Ainola
09:55
Kerava
09:58
Kerava
KHL 9062
Raide 5
10:00
Savio
10:03
Korso

Matkan kesto

Matka-aika Jokela ja Korso välillä on 23 minuuttia