Train O'Clock
Juna-aikataulut

Hiekkaharju Helsinki Juna-aikataulu 1. helmikuuta 2023 klo 14.40

14:44
Hiekkaharju raide 4
22 min
Suora
8 pysähtyy
KHL 9154
22 min
Suora
8 pysähtyy
KHL 9154
KHL 9154
14:46
Tikkurila
14:48
Puistola
14:50
Tapanila
14:52
Malmi
14:54
Pukinmäki
14:56
Oulunkylä
14:58
Käpylä
15:01
Pasila
15:06
Helsinki
14:49
Hiekkaharju raide 4
22 min
Suora
8 pysähtyy
PHL 8674
22 min
Suora
8 pysähtyy
PHL 8674
PHL 8674
14:51
Tikkurila
14:53
Puistola
14:55
Tapanila
14:57
Malmi
14:59
Pukinmäki
15:01
Oulunkylä
15:03
Käpylä
15:06
Pasila
15:11
Helsinki
14:54
Hiekkaharju raide 4
22 min
Suora
8 pysähtyy
KHL 9158
22 min
Suora
8 pysähtyy
KHL 9158
KHL 9158
14:56
Tikkurila
14:58
Puistola
15:00
Tapanila
15:02
Malmi
15:04
Pukinmäki
15:06
Oulunkylä
15:08
Käpylä
15:11
Pasila
15:16
Helsinki
14:59
Hiekkaharju raide 4
22 min
Suora
8 pysähtyy
PHL 8675
22 min
Suora
8 pysähtyy
PHL 8675
PHL 8675
15:01
Tikkurila
15:03
Puistola
15:05
Tapanila
15:07
Malmi
15:09
Pukinmäki
15:11
Oulunkylä
15:13
Käpylä
15:16
Pasila
15:21
Helsinki
15:04
Hiekkaharju raide 4
22 min
Suora
8 pysähtyy
KHL 9160
22 min
Suora
8 pysähtyy
KHL 9160
KHL 9160
15:06
Tikkurila
15:08
Puistola
15:10
Tapanila
15:12
Malmi
15:14
Pukinmäki
15:16
Oulunkylä
15:18
Käpylä
15:21
Pasila
15:26
Helsinki
15:09
Hiekkaharju raide 4
22 min
Suora
8 pysähtyy
PHL 8677
22 min
Suora
8 pysähtyy
PHL 8677
PHL 8677
15:11
Tikkurila
15:13
Puistola
15:15
Tapanila
15:17
Malmi
15:19
Pukinmäki
15:21
Oulunkylä
15:23
Käpylä
15:26
Pasila
15:31
Helsinki

Matkan kesto

Matka-aika Hiekkaharju ja Helsinki välillä on 14 minuuttia