Train O'Clock
Juna-aikataulut

Hiekkaharju Helsinki Juna-aikataulu 2. maaliskuuta 2024 klo 2.10

02:17
Hiekkaharju
22 min
8 pysähtyy
KHL 9322
Raide 4
22 min
8 pysähtyy
KHL 9322
Raide 4
KHL 9322
Raide 4
02:19
Tikkurila
02:21
Puistola
02:23
Tapanila
02:25
Malmi
02:27
Pukinmäki
02:29
Oulunkylä
02:31
Käpylä
02:34
Pasila
02:39
Helsinki
02:45
Hiekkaharju
23 min
8 pysähtyy
THL 9738
Raide 4
23 min
8 pysähtyy
THL 9738
Raide 4
THL 9738
Raide 4
02:47
Tikkurila
02:49
Puistola
02:52
Tapanila
02:54
Malmi
02:56
Pukinmäki
02:58
Oulunkylä
03:01
Käpylä
03:04
Pasila
03:09
Helsinki
04:45
Hiekkaharju
23 min
8 pysähtyy
THL 9614
Raide 4
23 min
8 pysähtyy
THL 9614
Raide 4
THL 9614
Raide 4
04:47
Tikkurila
04:49
Puistola
04:52
Tapanila
04:54
Malmi
04:56
Pukinmäki
04:58
Oulunkylä
05:01
Käpylä
05:04
Pasila
05:09
Helsinki
05:17
Hiekkaharju
22 min
8 pysähtyy
KHL 9332
Raide 4
22 min
8 pysähtyy
KHL 9332
Raide 4
KHL 9332
Raide 4
05:19
Tikkurila
05:21
Puistola
05:23
Tapanila
05:25
Malmi
05:27
Pukinmäki
05:29
Oulunkylä
05:31
Käpylä
05:34
Pasila
05:39
Helsinki
05:28
Hiekkaharju
40 min
15 pysähtyy
IHL 8802
Raide 3
40 min
15 pysähtyy
IHL 8802
Raide 3
IHL 8802
Raide 3
05:30
Leinelä
05:34
Lentoasema
05:36
Aviapolis
05:41
Kivistö
05:43
Vehkala
05:45
Vantaankoski
05:46
Martinlaakso
05:48
Louhela
05:50
Myyrmäki
05:52
Malminkartano
05:54
Kannelmäki
05:56
Pohjois-Haaga
05:58
Huopalahti
06:00
Ilmala
06:03
Pasila
06:08
Helsinki
05:45
Hiekkaharju
23 min
8 pysähtyy
THL 9616
Raide 4
23 min
8 pysähtyy
THL 9616
Raide 4
THL 9616
Raide 4
05:47
Tikkurila
05:49
Puistola
05:52
Tapanila
05:54
Malmi
05:56
Pukinmäki
05:58
Oulunkylä
06:01
Käpylä
06:04
Pasila
06:09
Helsinki
05:59
Hiekkaharju
22 min
8 pysähtyy
PHL 8602
Raide 4
22 min
8 pysähtyy
PHL 8602
Raide 4
PHL 8602
Raide 4
06:01
Tikkurila
06:03
Puistola
06:05
Tapanila
06:07
Malmi
06:09
Pukinmäki
06:11
Oulunkylä
06:13
Käpylä
06:16
Pasila
06:21
Helsinki
06:17
Hiekkaharju
22 min
8 pysähtyy
KHL 9336
Raide 4
22 min
8 pysähtyy
KHL 9336
Raide 4
KHL 9336
Raide 4
06:19
Tikkurila
06:21
Puistola
06:23
Tapanila
06:25
Malmi
06:27
Pukinmäki
06:29
Oulunkylä
06:31
Käpylä
06:34
Pasila
06:39
Helsinki
06:29
Hiekkaharju
22 min
8 pysähtyy
PHL 8604
Raide 4
22 min
8 pysähtyy
PHL 8604
Raide 4
PHL 8604
Raide 4
06:31
Tikkurila
06:33
Puistola
06:35
Tapanila
06:37
Malmi
06:39
Pukinmäki
06:41
Oulunkylä
06:43
Käpylä
06:46
Pasila
06:51
Helsinki

Matkan kesto

Matka-aika Hiekkaharju ja Helsinki välillä on 14 minuuttia