Taucha (B Leipzig) Lauta (Niederlausitz) Viikkoaikataulu
Keskiviikko 8. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Lauta Bahnhof
Taucha | 07:21 | 09:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 07:31 | 09:31 |
Torgau, Bahnhof | 07:49 | 09:49 |
Beilrode, Bahnhof | 07:53 | 09:53 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:07 | 10:07 |
Bad Liebenwerda, Bahnhof | 08:19 | 10:19 |
Elsterwerda-Biehla, Bahnhof | 08:28 | 10:28 |
Plessa, Bahnhof | 08:33 | 10:33 |
Lauchhammer, Bahnhof | 08:41 | 10:41 |
Ruhland, Bahnhof | 09:02 | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 09:10 | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 09:14 | 11:14 |
RE11 | RE11 | |
Matka-aika | 1:53 | 1:53 |
Taucha Falkenberg/E., Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:13 |
Pönitz, Bahnhof | 08:17 |
Jesewitz, Bahnhof | 08:20 |
Eilenburg, Bahnhof | 08:27 |
Eilenburg, Bahnhof Ost | 08:30 |
Doberschütz, Bahnhof | 08:35 |
Mockrehna, Bahnhof | 08:39 |
Torgau, Bahnhof | 08:49 |
Beilrode, Bahnhof | 08:53 |
Rehfeld (EE), Bahnhof | 08:58 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 09:03 |
S4 | |
Vaihto | |
Falkenberg/E., Bahnhof | 09:09 |
Bad Liebenwerda, Bahnhof | 09:19 |
Elsterwerda-Biehla, Bahnhof | 09:28 |
Plessa, Bahnhof | 09:33 |
Lauchhammer, Bahnhof | 09:41 |
Ruhland, Bahnhof | 09:50 |
RB49 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 10:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 |
RE15 | |
Matka-aika | 2:01 |
Torstai 9. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Cottbus, Hauptbahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 07:21 | 09:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 07:31 | 09:31 |
Torgau, Bahnhof | 07:49 | 09:49 |
Beilrode, Bahnhof | 07:53 | 09:53 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:03 | 10:03 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 08:16 | 10:16 |
Finsterwalde, Bahnhof | 08:25 | 10:25 |
Calau, Bahnhof | 08:39 | 10:39 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 08:55 | 10:55 |
RE10 | RE10 | |
Vaihto | ||
Cottbus, Hauptbahnhof | 09:14 | 11:14 |
Leuthen, Bahnhof | 09:22 | 11:22 |
Drebkau, Bahnhof | 09:26 | 11:26 |
Neupetershain, Bahnhof | 09:33 | 11:33 |
Bahnsdorf (OSL), Bahnhof | 09:37 | 11:37 |
Sedlitz, Ost Bhf | 09:42 | 11:42 |
Senftenberg, Bahnhof | 09:47 | 11:47 |
Schwarzheide, Ost Bhf | 09:55 | 11:55 |
Ruhland, Bahnhof | 09:58 | 11:58 |
RB49 | RB49 | |
Vaihto | ||
Ruhland, Bahnhof | 10:02 | 12:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 | 12:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 | 12:14 |
RE15 | RE15 | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:40 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:50 |
RE11 | |
Vaihto | |
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 09:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 09:09 |
Wurzen, Bahnhof | 09:18 |
Kühren, Bahnhof | 09:23 |
Dahlen, Bahnhof | 09:29 |
Oschatz, Bahnhof | 09:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 09:53 |
Glaubitz Bahnhof | 10:00 |
Nünchritz Bahnhof | 10:02 |
Priestewitz Bahnhof | 10:11 |
RE50 | |
Vaihto | |
Priestewitz Bahnhof | 10:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 10:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 10:38 |
Ortrand, Bahnhof | 10:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:56 |
RE18 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 11:14 |
RE11 | |
Matka-aika | 2:34 |
Perjantai 10. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Cottbus, Hauptbahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 07:21 | 09:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 07:31 | 09:31 |
Torgau, Bahnhof | 07:49 | 09:49 |
Beilrode, Bahnhof | 07:53 | 09:53 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:03 | 10:03 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 08:16 | 10:16 |
Finsterwalde, Bahnhof | 08:25 | 10:25 |
Calau, Bahnhof | 08:39 | 10:39 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 08:55 | 10:55 |
RE10 | RE10 | |
Vaihto | ||
Cottbus, Hauptbahnhof | 09:14 | 11:14 |
Leuthen, Bahnhof | 09:22 | 11:22 |
Drebkau, Bahnhof | 09:26 | 11:26 |
Neupetershain, Bahnhof | 09:33 | 11:33 |
Bahnsdorf (OSL), Bahnhof | 09:37 | 11:37 |
Sedlitz, Ost Bhf | 09:42 | 11:42 |
Senftenberg, Bahnhof | 09:47 | 11:47 |
Schwarzheide, Ost Bhf | 09:55 | 11:55 |
Ruhland, Bahnhof | 09:58 | 11:58 |
RB49 | RB49 | |
Vaihto | ||
Ruhland, Bahnhof | 10:02 | 12:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 | 12:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 | 12:14 |
RE15 | RE15 | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:40 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:50 |
RE11 | |
Vaihto | |
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 09:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 09:09 |
Wurzen, Bahnhof | 09:18 |
Kühren, Bahnhof | 09:23 |
Dahlen, Bahnhof | 09:29 |
Oschatz, Bahnhof | 09:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 09:53 |
Glaubitz Bahnhof | 10:00 |
Nünchritz Bahnhof | 10:02 |
Priestewitz Bahnhof | 10:11 |
RE50 | |
Vaihto | |
Priestewitz Bahnhof | 10:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 10:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 10:38 |
Ortrand, Bahnhof | 10:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:56 |
RE18 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 11:14 |
RE11 | |
Matka-aika | 2:34 |
Lauantai 11. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Cottbus, Hauptbahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 07:21 | 09:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 07:31 | 09:31 |
Torgau, Bahnhof | 07:49 | 09:49 |
Beilrode, Bahnhof | 07:53 | 09:53 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:03 | 10:03 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 08:16 | 10:16 |
Finsterwalde, Bahnhof | 08:25 | 10:25 |
Calau, Bahnhof | 08:39 | 10:39 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 08:55 | 10:55 |
RE10 | RE10 | |
Vaihto | ||
Cottbus, Hauptbahnhof | 09:14 | 11:14 |
Leuthen, Bahnhof | 09:22 | 11:22 |
Drebkau, Bahnhof | 09:26 | 11:26 |
Neupetershain, Bahnhof | 09:33 | 11:33 |
Bahnsdorf (OSL), Bahnhof | 09:37 | 11:37 |
Sedlitz, Ost Bhf | 09:42 | 11:42 |
Senftenberg, Bahnhof | 09:47 | 11:47 |
Schwarzheide, Ost Bhf | 09:55 | 11:55 |
Ruhland, Bahnhof | 09:58 | 11:58 |
RB49 | RB49 | |
Vaihto | ||
Ruhland, Bahnhof | 10:02 | 12:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 | 12:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 | 12:14 |
RE15 | RE15 | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:40 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:50 |
RE11 | |
Vaihto | |
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 09:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 09:09 |
Wurzen, Bahnhof | 09:18 |
Kühren, Bahnhof | 09:23 |
Dahlen, Bahnhof | 09:29 |
Oschatz, Bahnhof | 09:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 09:53 |
Glaubitz Bahnhof | 10:00 |
Nünchritz Bahnhof | 10:02 |
Priestewitz Bahnhof | 10:11 |
RE50 | |
Vaihto | |
Priestewitz Bahnhof | 10:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 10:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 10:38 |
Ortrand, Bahnhof | 10:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:56 |
RE18 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 11:14 |
RE11 | |
Matka-aika | 2:34 |
Sunnuntai 12. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Cottbus, Hauptbahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 07:21 | 09:21 |
Eilenburg, Bahnhof | 07:31 | 09:31 |
Torgau, Bahnhof | 07:49 | 09:49 |
Beilrode, Bahnhof | 07:53 | 09:53 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:03 | 10:03 |
Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | 08:16 | 10:16 |
Finsterwalde, Bahnhof | 08:25 | 10:25 |
Calau, Bahnhof | 08:39 | 10:39 |
Cottbus, Hauptbahnhof | 08:55 | 10:55 |
RE10 | RE10 | |
Vaihto | ||
Cottbus, Hauptbahnhof | 09:14 | 11:14 |
Leuthen, Bahnhof | 09:22 | 11:22 |
Drebkau, Bahnhof | 09:26 | 11:26 |
Neupetershain, Bahnhof | 09:33 | 11:33 |
Bahnsdorf (OSL), Bahnhof | 09:37 | 11:37 |
Sedlitz, Ost Bhf | 09:42 | 11:42 |
Senftenberg, Bahnhof | 09:47 | 11:47 |
Schwarzheide, Ost Bhf | 09:55 | 11:55 |
Ruhland, Bahnhof | 09:58 | 11:58 |
RB49 | RB49 | |
Vaihto | ||
Ruhland, Bahnhof | 10:02 | 12:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 | 12:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 | 12:14 |
RE15 | RE15 | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:40 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:50 |
RE11 | |
Vaihto | |
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 09:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 09:09 |
Wurzen, Bahnhof | 09:18 |
Kühren, Bahnhof | 09:23 |
Dahlen, Bahnhof | 09:29 |
Oschatz, Bahnhof | 09:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 09:53 |
Glaubitz Bahnhof | 10:00 |
Nünchritz Bahnhof | 10:02 |
Priestewitz Bahnhof | 10:11 |
RE50 | |
Vaihto | |
Priestewitz Bahnhof | 10:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 10:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 10:38 |
Ortrand, Bahnhof | 10:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:56 |
RE18 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 11:14 |
RE11 | |
Matka-aika | 2:34 |
Maanantai 13. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 07:19 | 09:19 |
Leipzig, Heiterblick | 07:21 | 09:21 |
Leipzig, S-Bahnhof Thekla | 07:25 | 09:25 |
Leipzig Mockauer Straße | 07:27 | 09:27 |
Leipzig, Nord | 07:30 | 09:30 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 07:33 | 09:33 |
S4 | S4 | |
Vaihto | ||
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 08:05 | 10:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 08:09 | 10:09 |
Wurzen, Bahnhof | 08:18 | 10:18 |
Kühren, Bahnhof | 08:23 | 10:23 |
Dahlen, Bahnhof | 08:29 | 10:29 |
Oschatz, Bahnhof | 08:36 | 10:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 08:53 | 10:53 |
Glaubitz Bahnhof | 09:00 | 11:00 |
Nünchritz Bahnhof | 09:02 | 11:02 |
Priestewitz Bahnhof | 09:11 | 11:11 |
RE50 | RE50 | |
Vaihto | ||
Priestewitz Bahnhof | 09:20 | 11:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 09:30 | 11:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 09:38 | 11:38 |
Ortrand, Bahnhof | 09:47 | 11:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:02 | 12:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 | 12:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 | 12:14 |
RE15 | RE15 | |
Matka-aika | 2:55 | 2:55 |
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:40 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:50 |
RE11 | |
Vaihto | |
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 09:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 09:09 |
Wurzen, Bahnhof | 09:18 |
Kühren, Bahnhof | 09:23 |
Dahlen, Bahnhof | 09:29 |
Oschatz, Bahnhof | 09:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 09:53 |
Glaubitz Bahnhof | 10:00 |
Nünchritz Bahnhof | 10:02 |
Priestewitz Bahnhof | 10:11 |
RE50 | |
Vaihto | |
Priestewitz Bahnhof | 10:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 10:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 10:38 |
Ortrand, Bahnhof | 10:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:56 |
RE18 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 11:14 |
RE11 | |
Matka-aika | 2:34 |
Tiistai 14. toukokuuta 2024 klo 7.00
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 07:19 | 09:19 |
Leipzig, Heiterblick | 07:21 | 09:21 |
Leipzig, S-Bahnhof Thekla | 07:25 | 09:25 |
Leipzig Mockauer Straße | 07:27 | 09:27 |
Leipzig, Nord | 07:30 | 09:30 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 07:33 | 09:33 |
S4 | S4 | |
Vaihto | ||
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:00 | 10:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 08:05 | 10:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 08:09 | 10:09 |
Wurzen, Bahnhof | 08:18 | 10:18 |
Kühren, Bahnhof | 08:23 | 10:23 |
Dahlen, Bahnhof | 08:29 | 10:29 |
Oschatz, Bahnhof | 08:36 | 10:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 08:53 | 10:53 |
Glaubitz Bahnhof | 09:00 | 11:00 |
Nünchritz Bahnhof | 09:02 | 11:02 |
Priestewitz Bahnhof | 09:11 | 11:11 |
RE50 | RE50 | |
Vaihto | ||
Priestewitz Bahnhof | 09:20 | 11:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 09:30 | 11:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 09:38 | 11:38 |
Ortrand, Bahnhof | 09:47 | 11:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:02 | 12:02 |
Hosena, Bahnhof | 10:10 | 12:10 |
Lauta Bahnhof | 10:14 | 12:14 |
RE15 | RE15 | |
Matka-aika | 2:55 | 2:55 |
Taucha Leipzig, Hauptbahnhof Priestewitz Bahnhof Ruhland, Bahnhof Lauta Bahnhof
Taucha | 08:40 |
Leipzig, Hauptbahnhof | 08:50 |
RE11 | |
Vaihto | |
Leipzig, Hauptbahnhof | 09:00 |
Leipzig-Engelsdorf | 09:05 |
Borsdorf, Bahnhof | 09:09 |
Wurzen, Bahnhof | 09:18 |
Kühren, Bahnhof | 09:23 |
Dahlen, Bahnhof | 09:29 |
Oschatz, Bahnhof | 09:36 |
Riesa Busbahnhof / Bahnhof | 09:53 |
Glaubitz Bahnhof | 10:00 |
Nünchritz Bahnhof | 10:02 |
Priestewitz Bahnhof | 10:11 |
RE50 | |
Vaihto | |
Priestewitz Bahnhof | 10:20 |
Großenhain Cottbuser Bahnhof | 10:30 |
Lampertswalde Bahnhof | 10:38 |
Ortrand, Bahnhof | 10:47 |
Ruhland, Bahnhof | 10:56 |
RE18 | |
Vaihto | |
Ruhland, Bahnhof | 11:02 |
Hosena, Bahnhof | 11:10 |
Lauta Bahnhof | 11:14 |
RE11 | |
Matka-aika | 2:34 |