Pressig-Rothenkirchen Großkorbetha Viikkoaikataulu
Perjantai 14. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Sonneberg (Thüringen) Hbf Neuhaus am Rennweg Saalfeld (Saale) Großkorbetha
Sonneberg (Thüringen) Hbf | 10:03 | 18:03 |
Hüttengrund | 10:12 | 18:12 |
Blechhammer (Thüringen) | 10:15 | 18:15 |
Steinach (Thüringen) | 10:22 | 18:22 |
Lauscha (Thüringen) | 10:32 | 18:32 |
Ernstthal am Rennsteig | 10:43 | 18:43 |
Neuhaus-Igelshieb | 10:46 | 18:46 |
Neuhaus am Rennweg | 10:48 | 18:48 |
RB41 | RB41 | |
Vaihto | ||
Saalfeld (Saale) | 12:37 | 21:40 |
Rudolstadt-Schwarza | 12:45 | - |
Rudolstadt (Thüringen) | 12:49 | 21:49 |
Orlamünde | 13:02 | 22:02 |
Jena-Göschwitz | 13:15 | 22:15 |
Jena Paradies | 13:22 | 22:22 |
Jena Saalbf | 13:24 | 22:24 |
Bad Kösen | 13:49 | - |
Naumburg (Saale) Hbf | 13:56 | 22:56 |
Weißenfels | 14:07 | 23:07 |
Großkorbetha | 14:13 | 23:13 |
RB 25 | RB 25 | |
Matka-aika | 4:10 | 5:10 |
Eisfeld Grimmenthal Erfurt Hbf Großkorbetha
Eisfeld | 16:30 |
Hildburghausen | 16:46 |
Themar | 16:58 |
Grimmenthal | 17:10 |
RB41 | |
Vaihto | |
Grimmenthal | 17:44 |
Suhl | 17:59 |
Zella-Mehlis | 18:05 |
Arnstadt Hbf | 18:38 |
Erfurt Hbf | 18:56 |
RE50 | |
Vaihto | |
Erfurt Hbf | 19:06 |
Hopfgarten (bei Weimar) | 19:17 |
Weimar | 19:24 |
Oßmannstedt | 19:30 |
Apolda | 19:37 |
Naumburg (Saale) Hbf | 20:01 |
Weißenfels | 20:12 |
Großkorbetha | 20:18 |
RB 20 | |
Matka-aika | 3:48 |
Maanantai 17. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Sonneberg (Thüringen) Hbf Neuhaus am Rennweg Saalfeld (Saale) Großkorbetha
Sonneberg (Thüringen) Hbf | 10:03 | 18:03 |
Hüttengrund | 10:12 | 18:12 |
Blechhammer (Thüringen) | 10:15 | 18:15 |
Steinach (Thüringen) | 10:22 | 18:22 |
Lauscha (Thüringen) | 10:32 | 18:32 |
Ernstthal am Rennsteig | 10:43 | 18:43 |
Neuhaus-Igelshieb | 10:46 | 18:46 |
Neuhaus am Rennweg | 10:48 | 18:48 |
RB41 | RB41 | |
Vaihto | ||
Saalfeld (Saale) | 12:37 | 21:40 |
Rudolstadt-Schwarza | 12:45 | - |
Rudolstadt (Thüringen) | 12:49 | 21:49 |
Orlamünde | 13:02 | 22:02 |
Jena-Göschwitz | 13:15 | 22:15 |
Jena Paradies | 13:22 | 22:22 |
Jena Saalbf | 13:24 | 22:24 |
Bad Kösen | 13:49 | - |
Naumburg (Saale) Hbf | 13:56 | 22:56 |
Weißenfels | 14:07 | 23:07 |
Großkorbetha | 14:13 | 23:13 |
RB 25 | RB 25 | |
Matka-aika | 4:10 | 5:10 |
Eisfeld Grimmenthal Erfurt Hbf Großkorbetha
Eisfeld | 16:30 |
Hildburghausen | 16:46 |
Themar | 16:58 |
Grimmenthal | 17:10 |
RB41 | |
Vaihto | |
Grimmenthal | 17:44 |
Suhl | 17:59 |
Zella-Mehlis | 18:05 |
Arnstadt Hbf | 18:38 |
Erfurt Hbf | 18:56 |
RE50 | |
Vaihto | |
Erfurt Hbf | 19:06 |
Hopfgarten (bei Weimar) | 19:17 |
Weimar | 19:24 |
Oßmannstedt | 19:30 |
Apolda | 19:37 |
Naumburg (Saale) Hbf | 20:01 |
Weißenfels | 20:12 |
Großkorbetha | 20:18 |
RB 20 | |
Matka-aika | 3:48 |
Tiistai 18. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Sonneberg (Thüringen) Hbf Neuhaus am Rennweg Saalfeld (Saale) Großkorbetha
Sonneberg (Thüringen) Hbf | 10:03 | 18:03 |
Hüttengrund | 10:12 | 18:12 |
Blechhammer (Thüringen) | 10:15 | 18:15 |
Steinach (Thüringen) | 10:22 | 18:22 |
Lauscha (Thüringen) | 10:32 | 18:32 |
Ernstthal am Rennsteig | 10:43 | 18:43 |
Neuhaus-Igelshieb | 10:46 | 18:46 |
Neuhaus am Rennweg | 10:48 | 18:48 |
RB41 | RB41 | |
Vaihto | ||
Saalfeld (Saale) | 12:37 | 21:40 |
Rudolstadt-Schwarza | 12:45 | - |
Rudolstadt (Thüringen) | 12:49 | 21:49 |
Orlamünde | 13:02 | 22:02 |
Jena-Göschwitz | 13:15 | 22:15 |
Jena Paradies | 13:22 | 22:22 |
Jena Saalbf | 13:24 | 22:24 |
Bad Kösen | 13:49 | - |
Naumburg (Saale) Hbf | 13:56 | 22:56 |
Weißenfels | 14:07 | 23:07 |
Großkorbetha | 14:13 | 23:13 |
RB 25 | RB 25 | |
Matka-aika | 4:10 | 5:10 |
Eisfeld Grimmenthal Erfurt Hbf Großkorbetha
Eisfeld | 16:30 |
Hildburghausen | 16:46 |
Themar | 16:58 |
Grimmenthal | 17:10 |
RB41 | |
Vaihto | |
Grimmenthal | 17:44 |
Suhl | 17:59 |
Zella-Mehlis | 18:05 |
Arnstadt Hbf | 18:38 |
Erfurt Hbf | 18:56 |
RE50 | |
Vaihto | |
Erfurt Hbf | 19:06 |
Hopfgarten (bei Weimar) | 19:17 |
Weimar | 19:24 |
Oßmannstedt | 19:30 |
Apolda | 19:37 |
Naumburg (Saale) Hbf | 20:01 |
Weißenfels | 20:12 |
Großkorbetha | 20:18 |
RB 20 | |
Matka-aika | 3:48 |
Keskiviikko 19. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Sonneberg (Thüringen) Hbf Neuhaus am Rennweg Saalfeld (Saale) Großkorbetha
Sonneberg (Thüringen) Hbf | 10:03 | 18:03 |
Hüttengrund | 10:12 | 18:12 |
Blechhammer (Thüringen) | 10:15 | 18:15 |
Steinach (Thüringen) | 10:22 | 18:22 |
Lauscha (Thüringen) | 10:32 | 18:32 |
Ernstthal am Rennsteig | 10:43 | 18:43 |
Neuhaus-Igelshieb | 10:46 | 18:46 |
Neuhaus am Rennweg | 10:48 | 18:48 |
RB41 | RB41 | |
Vaihto | ||
Saalfeld (Saale) | 12:37 | 21:40 |
Rudolstadt-Schwarza | 12:45 | - |
Rudolstadt (Thüringen) | 12:49 | 21:49 |
Orlamünde | 13:02 | 22:02 |
Jena-Göschwitz | 13:15 | 22:15 |
Jena Paradies | 13:22 | 22:22 |
Jena Saalbf | 13:24 | 22:24 |
Bad Kösen | 13:49 | - |
Naumburg (Saale) Hbf | 13:56 | 22:56 |
Weißenfels | 14:07 | 23:07 |
Großkorbetha | 14:13 | 23:13 |
RB 25 | RB 25 | |
Matka-aika | 4:10 | 5:10 |
Eisfeld Grimmenthal Erfurt Hbf Großkorbetha
Eisfeld | 16:30 |
Hildburghausen | 16:46 |
Themar | 16:58 |
Grimmenthal | 17:10 |
RB41 | |
Vaihto | |
Grimmenthal | 17:44 |
Suhl | 17:59 |
Zella-Mehlis | 18:05 |
Arnstadt Hbf | 18:38 |
Erfurt Hbf | 18:56 |
RE50 | |
Vaihto | |
Erfurt Hbf | 19:06 |
Hopfgarten (bei Weimar) | 19:17 |
Weimar | 19:24 |
Oßmannstedt | 19:30 |
Apolda | 19:37 |
Naumburg (Saale) Hbf | 20:01 |
Weißenfels | 20:12 |
Großkorbetha | 20:18 |
RB 20 | |
Matka-aika | 3:48 |
Torstai 20. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Sonneberg (Thüringen) Hbf Neuhaus am Rennweg Saalfeld (Saale) Großkorbetha
Sonneberg (Thüringen) Hbf | 10:03 | 18:03 |
Hüttengrund | 10:12 | 18:12 |
Blechhammer (Thüringen) | 10:15 | 18:15 |
Steinach (Thüringen) | 10:22 | 18:22 |
Lauscha (Thüringen) | 10:32 | 18:32 |
Ernstthal am Rennsteig | 10:43 | 18:43 |
Neuhaus-Igelshieb | 10:46 | 18:46 |
Neuhaus am Rennweg | 10:48 | 18:48 |
RB41 | RB41 | |
Vaihto | ||
Saalfeld (Saale) | 12:37 | 21:40 |
Rudolstadt-Schwarza | 12:45 | - |
Rudolstadt (Thüringen) | 12:49 | 21:49 |
Orlamünde | 13:02 | 22:02 |
Jena-Göschwitz | 13:15 | 22:15 |
Jena Paradies | 13:22 | 22:22 |
Jena Saalbf | 13:24 | 22:24 |
Bad Kösen | 13:49 | - |
Naumburg (Saale) Hbf | 13:56 | 22:56 |
Weißenfels | 14:07 | 23:07 |
Großkorbetha | 14:13 | 23:13 |
RB 25 | RB 25 | |
Matka-aika | 4:10 | 5:10 |
Eisfeld Grimmenthal Erfurt Hbf Großkorbetha
Eisfeld | 16:30 |
Hildburghausen | 16:46 |
Themar | 16:58 |
Grimmenthal | 17:10 |
RB41 | |
Vaihto | |
Grimmenthal | 17:44 |
Suhl | 17:59 |
Zella-Mehlis | 18:05 |
Arnstadt Hbf | 18:38 |
Erfurt Hbf | 18:56 |
RE50 | |
Vaihto | |
Erfurt Hbf | 19:06 |
Hopfgarten (bei Weimar) | 19:17 |
Weimar | 19:24 |
Oßmannstedt | 19:30 |
Apolda | 19:37 |
Naumburg (Saale) Hbf | 20:01 |
Weißenfels | 20:12 |
Großkorbetha | 20:18 |
RB 20 | |
Matka-aika | 3:48 |