Goslar Göttingen Viikkoaikataulu
Perjantai 14. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 09:42 |
Magdeburg-Rothensee | 09:51 |
Tangerhütte | 10:13 |
Stendal Hbf | 10:31 |
Kläden(Stendal) | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:45 |
Brunau-Packebusch | 10:52 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |
Lauantai 15. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 10:03 |
Magdeburg-Neustadt | 10:06 |
Stendal Hbf | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:51 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |
Sunnuntai 16. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 10:03 |
Magdeburg-Neustadt | 10:06 |
Stendal Hbf | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:51 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |
Maanantai 17. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 09:42 |
Magdeburg-Rothensee | 09:51 |
Tangerhütte | 10:13 |
Stendal Hbf | 10:31 |
Kläden(Stendal) | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:45 |
Brunau-Packebusch | 10:52 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |
Tiistai 18. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 09:42 |
Magdeburg-Rothensee | 09:51 |
Tangerhütte | 10:13 |
Stendal Hbf | 10:31 |
Kläden(Stendal) | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:45 |
Brunau-Packebusch | 10:52 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |
Keskiviikko 19. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 09:42 |
Magdeburg-Rothensee | 09:51 |
Tangerhütte | 10:13 |
Stendal Hbf | 10:31 |
Kläden(Stendal) | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:45 |
Brunau-Packebusch | 10:52 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |
Torstai 20. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Goslar Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 07:05 |
Stapelburg | 07:24 |
Ilsenburg | 07:31 |
Darlingerode | 07:36 |
Wernigerode Elmowerk | 07:39 |
Wernigerode | 07:42 |
Halberstadt | 08:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 08:09 |
Oschersleben (Bode) | 08:17 |
Magdeburg-Buckau | 08:43 |
Magdeburg Hbf | 08:48 |
RE 21 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 09:42 |
Magdeburg-Rothensee | 09:51 |
Tangerhütte | 10:13 |
Stendal Hbf | 10:31 |
Kläden(Stendal) | 10:41 |
Hohenwulsch | 10:45 |
Brunau-Packebusch | 10:52 |
Salzwedel | 11:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 11:33 |
Uelzen | 11:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 13:09 |
Suderburg | 13:22 |
Unterlüß | 13:30 |
Eschede | 13:37 |
Celle | 13:47 |
Großburgwedel | 13:58 |
Isernhagen | 14:02 |
Hannover Hbf | 14:33 |
Sarstedt | 14:44 |
Elze(Han) | 14:55 |
Alfeld(Leine) | 15:06 |
Kreiensen | 15:19 |
Northeim(Han) | 15:33 |
Nörten-Hardenberg | 15:39 |
Göttingen | 15:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 8:41 |
Goslar Halberstadt Magdeburg Hbf Uelzen Göttingen
Goslar | 10:06 |
Ilsenburg | 10:31 |
Wernigerode | 10:40 |
Halberstadt | 10:56 |
RE 4 | |
Vaihto | |
Halberstadt | 11:01 |
Nienhagen (bei Halberstadt) | 11:09 |
Oschersleben (Bode) | 11:17 |
Magdeburg-Buckau | 11:43 |
Magdeburg Hbf | 11:48 |
RE 11 | |
Vaihto | |
Magdeburg Hbf | 12:42 |
Magdeburg-Rothensee | 12:51 |
Tangerhütte | 13:13 |
Stendal Hbf | 13:33 |
Kläden(Stendal) | 13:41 |
Hohenwulsch | 13:45 |
Brunau-Packebusch | 13:52 |
Salzwedel | 14:08 |
Stederdorf(Kr Uelzen) | 14:33 |
Uelzen | 14:40 |
RE20 | |
Vaihto | |
Uelzen | 15:09 |
Suderburg | 15:22 |
Unterlüß | 15:30 |
Eschede | 15:37 |
Celle | 15:47 |
Großburgwedel | 15:58 |
Isernhagen | 16:02 |
Hannover Hbf | 16:33 |
Sarstedt | 16:44 |
Elze(Han) | 16:55 |
Alfeld(Leine) | 17:06 |
Kreiensen | 17:19 |
Northeim(Han) | 17:33 |
Nörten-Hardenberg | 17:39 |
Göttingen | 17:46 |
RE2 | |
Matka-aika | 7:40 |