Elster (Elbe) Falkenberg (Elster) Viikkoaikataulu
Lauantai 8. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:23 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Annaburg, Bhf | 08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:47 | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Sunnuntai 9. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 08:15 | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:23 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Annaburg, Bhf | 08:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:40 | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:47 | 10:47 | 12:47 | 14:47 | 16:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Maanantai 10. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 07:56 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:04 | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Annaburg, Bhf | 08:11 | 10:30 | 12:30 | 14:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:21 | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:28 | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof Delitzsch unt Bf
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof | 08:04 |
Pratau | 08:07 |
Bergwitz | 08:11 |
Radis | 08:28 |
Bitterfeld, Bahnhof | 08:45 |
Delitzsch unt Bf | 08:53 |
S2 | |
Matka-aika | 49 min |
Tiistai 11. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 07:56 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:04 | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Annaburg, Bhf | 08:11 | 10:30 | 12:30 | 14:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:21 | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:28 | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof Delitzsch unt Bf
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof | 08:04 |
Pratau | 08:07 |
Bergwitz | 08:11 |
Radis | 08:28 |
Bitterfeld, Bahnhof | 08:45 |
Delitzsch unt Bf | 08:53 |
S2 | |
Matka-aika | 49 min |
Keskiviikko 12. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 07:56 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:04 | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Annaburg, Bhf | 08:11 | 10:30 | 12:30 | 14:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:21 | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:28 | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof Delitzsch unt Bf
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof | 08:04 |
Pratau | 08:07 |
Bergwitz | 08:11 |
Radis | 08:28 |
Bitterfeld, Bahnhof | 08:45 |
Delitzsch unt Bf | 08:53 |
S2 | |
Matka-aika | 49 min |
Torstai 13. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 07:56 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:04 | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Annaburg, Bhf | 08:11 | 10:30 | 12:30 | 14:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:21 | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:28 | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof Delitzsch unt Bf
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof | 08:04 |
Pratau | 08:07 |
Bergwitz | 08:11 |
Radis | 08:28 |
Bitterfeld, Bahnhof | 08:45 |
Delitzsch unt Bf | 08:53 |
S2 | |
Matka-aika | 49 min |
Perjantai 14. kesäkuuta 2024 klo 7.00
Elster (Elbe), Bahnhof Falkenberg/E., Bahnhof
Elster (Elbe), Bahnhof | 07:56 | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Jessen (Elster), Bahnhof | 08:04 | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Annaburg, Bhf | 08:11 | 10:30 | 12:30 | 14:30 |
Fermerswalde, Bahnhof | 08:21 | 10:40 | 12:40 | 14:40 |
Falkenberg/E., Bahnhof | 08:28 | 10:47 | 12:47 | 14:47 |
RB51 | RB51 | RB51 | RB51 | |
Matka-aika | 32 min | 32 min | 32 min | 32 min |
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof Delitzsch unt Bf
Lutherstadt Wittenberg, Hauptbahnhof | 08:04 |
Pratau | 08:07 |
Bergwitz | 08:11 |
Radis | 08:28 |
Bitterfeld, Bahnhof | 08:45 |
Delitzsch unt Bf | 08:53 |
S2 | |
Matka-aika | 49 min |