Juna-aikataulut
Westerland (Sylt) Berlin-Lichtenberg Juna-aikataulu 16. kesäkuuta 2024 klo 15.30
16:50 | Westerland(Sylt) | 8:10 4 vaihtoa 54 pysähtyy RE6 S2 RE1 RE8 S5 | 8:10 | 4 vaihtoa 54 pysähtyy | RE6 S2 RE1 RE8 S5 | RE6 | |
16:55 | Keitum | ||||||
17:14 | Klanxbüll | ||||||
17:31 | Niebüll | ||||||
17:56 | Husum | ||||||
19:29 | Hamburg-Altona | ||||||
19:42 | Altona | S2 | |||||
19:46 | Holstenstraße | ||||||
19:48 | Sternschanze (Messe) | ||||||
19:51 | Dammtor (Messe/CCH) | ||||||
19:54 | Hamburg Hbf | ||||||
19:57 | Berliner Tor | ||||||
20:00 | Rothenburgsort | ||||||
20:02 | Tiefstack | ||||||
20:05 | Billwerder-Moorfleet | ||||||
20:08 | Mittlerer Landweg | ||||||
20:11 | Allermöhe | ||||||
20:13 | Nettelnburg | ||||||
20:15 | Bergedorf | ||||||
20:32 | Bergedorf | RE1 | |||||
20:44 | Schwarzenbek | ||||||
20:58 | Büchen | ||||||
21:03 | Schwanheide | ||||||
21:08 | Boizenburg(Elbe) | ||||||
21:16 | Brahlstorf | ||||||
21:22 | Pritzier | ||||||
21:29 | Hagenow Land Bhf | ||||||
21:40 | Schwerin Süd | ||||||
21:44 | Schwerin Mitte | ||||||
22:02 | Schwerin, Bahnhof Mitte | RE8 | |||||
22:07 | Schwerin, Bahnhof Süd | ||||||
22:10 | Holthusen, Bahnhof | ||||||
22:15 | Sülstorf, Bahnhof | ||||||
22:20 | Rastow, Bahnhof | ||||||
22:25 | Lüblow(Meckl), Bahnhof | ||||||
22:33 | Ludwigslust, Bahnhof | ||||||
22:39 | Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | ||||||
22:49 | Karstädt (PR), Bahnhof | ||||||
23:07 | Wittenberge, Bahnhof | ||||||
23:15 | Bad Wilsnack, Bahnhof | ||||||
23:23 | Glöwen, Bahnhof | ||||||
23:29 | Breddin, Bahnhof | ||||||
23:39 | Neustadt (Dosse), Bahnhof | ||||||
23:46 | Friesack (Mark), Bahnhof | ||||||
23:54 | Paulinenaue, Bahnhof | ||||||
00:03 | Nauen, Bahnhof | ||||||
00:15 | Falkensee, Bahnhof | ||||||
00:23 | S Spandau Bhf (Berlin) | ||||||
00:33 | Zoologischer Garten Bhf (Berlin) | ||||||
00:38 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
00:41 | Berlin Hauptbahnhof | S5 Raide 15 | |||||
00:43 | Friedrichstr. Bhf (Berlin) | ||||||
00:45 | S Hackescher Markt (Berlin) | ||||||
00:47 | Alexanderplatz Bhf (Berlin) | ||||||
00:49 | Jannowitzbrücke (Berlin) | ||||||
00:52 | S Ostbahnhof (Berlin) | ||||||
00:54 | Warschauer Str. (Berlin) | ||||||
00:57 | S Ostkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
00:59 | S Nöldnerplatz (Berlin) | ||||||
01:00 | Lichtenberg Bhf (Berlin) |
19:20 | Westerland(Sylt) | 11:52 4 vaihtoa 31 pysähtyy RE6 RE70 RE1 RE5 RB32 | 11:52 | 4 vaihtoa 31 pysähtyy | RE6 RE70 RE1 RE5 RB32 | RE6 | |
19:25 | Keitum | ||||||
19:44 | Klanxbüll | ||||||
20:01 | Niebüll | ||||||
20:10 | Langenhorn(Schlesw) | ||||||
20:31 | Husum | ||||||
20:39 | Friedrichstadt | ||||||
20:46 | Lunden | ||||||
21:04 | Heide(Holst) | ||||||
21:39 | Itzehoe | ||||||
22:01 | Elmshorn | ||||||
22:12 | Elmshorn | RE70 | |||||
22:34 | Hamburg Dammtor | ||||||
22:37 | Hamburg Hbf | ||||||
22:54 | Hamburg Hbf | RE1 | |||||
23:07 | Bergedorf | ||||||
23:18 | Schwarzenbek | ||||||
23:22 | Müssen | ||||||
23:28 | Büchen | ||||||
23:33 | Schwanheide | ||||||
00:01 | Hagenow Land Bhf | ||||||
00:17 | Schwerin Mitte | ||||||
00:19 | Schwerin Hbf | ||||||
00:29 | Bad Kleinen | ||||||
00:36 | Ventschow | ||||||
00:54 | Bützow | ||||||
01:03 | Schwaan | ||||||
01:15 | Rostock Hbf | ||||||
04:34 | Rostock, Hauptbahnhof | RE5 | |||||
04:56 | Güstrow, Bahnhof | ||||||
05:30 | Waren (Müritz), Bahnhof | ||||||
06:00 | Neustrelitz, Hauptbahnhof | ||||||
06:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | ||||||
06:39 | S Oranienburg Bhf | ||||||
06:45 | S Oranienburg Bhf | RB32 Raide 20 | |||||
07:04 | S Hohenschönhausen Bhf (Berlin) | ||||||
07:12 | Lichtenberg Bhf (Berlin) |
Matkan kesto
Matka-aika Westerland (Sylt) ja Berlin-Lichtenberg välillä on 8h03