Landquart St. Moritz Viikkoaikataulu
Keskiviikko 15. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |
Torstai 16. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |
Perjantai 17. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |
Lauantai 18. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |
Sunnuntai 19. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |
Maanantai 20. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |
Tiistai 21. toukokuuta 2024 klo 7.00
Landquart Klosters Platz St. Moritz
Landquart | 07:17 | 07:47 | 09:17 |
Malans GR | 07:20 | 07:50 | 09:20 |
Schiers | 07:31 | 08:00 | 09:31 |
Küblis | 07:41 | 08:11 | 09:41 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:28 | 09:58 |
7019 | 7021 | 7027 | |
RE13 | RE24 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 |
Zernez | 08:27 | 09:28 | 10:28 |
Zuoz | 08:46 | 09:47 | 10:47 |
Bever | 08:56 | 09:55 | 10:55 |
Samedan | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Celerina | 09:05 | 10:05 | 11:05 |
St. Moritz | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
1319 | 1323 | 1327 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 1:52 | 2:22 | 1:52 |
Landquart Thusis St. Moritz
Landquart | 07:18 | 08:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 | 08:28 |
Chur | 07:39 | 08:39 |
Domat/Ems | 07:47 | 08:47 |
Reichenau-Tamins | 07:53 | 08:53 |
Bonaduz | 07:59 | 08:59 |
Rhäzüns | 08:01 | 09:01 |
Rothenbrunnen | 08:09 | 09:09 |
Thusis | 08:19 | 09:19 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Thusis | 08:29 | 09:29 |
Tiefencastel | 08:46 | 09:46 |
Filisur | 09:01 | 10:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:14 | 10:14 |
Preda | 09:32 | 10:32 |
Samedan | 09:49 | 10:49 |
Celerina | 09:53 | 10:53 |
St. Moritz | 10:00 | 11:00 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:42 | 2:42 |