Courcelles-Motte Bordet Viikkoaikataulu
Perjantai 10. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Bordet
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - | - | - | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Etterbeek | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Bordet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:13 | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 |
Lauantai 11. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Luttre Braine-L'alleud Bordet
Courcelles-Motte | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Luttre | 08:58 | 10:58 | 12:58 |
4378 | 4380 | 4382 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Luttre | 09:23 | 11:23 | 13:23 |
Nivelles | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Braine-L'alleud | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
3109 | 3111 | 3113 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Braine-L'alleud | 10:04 | 12:04 | 14:04 |
Waterloo | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 10:13 | 12:13 | 14:13 |
Linkebeek | 10:19 | 12:19 | 14:19 |
Saint-Job | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Boondael | 10:28 | 12:28 | 14:28 |
Etterbeek | 10:34 | 12:34 | 14:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:42 | 12:42 | 14:42 |
Bruxelles-Schuman | 10:45 | 12:45 | 14:45 |
Bordet | 10:50 | 12:50 | 14:50 |
4009 | 4011 | 4013 | |
S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Braine-L'alleud Bordet
Courcelles-Motte | 09:09 | 11:09 |
Roux | 09:13 | 11:13 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 | 11:16 |
4358 | 4360 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Marchienne-Au-Pont | 10:10 | 12:10 |
Luttre | 10:23 | 12:23 |
Nivelles | 10:31 | 12:31 |
Braine-L'alleud | 10:40 | 12:40 |
3110 | 3112 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Braine-L'alleud | 11:04 | 13:04 |
Waterloo | 11:08 | 13:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 11:13 | 13:13 |
Linkebeek | 11:19 | 13:19 |
Saint-Job | 11:23 | 13:23 |
Boondael | 11:28 | 13:28 |
Etterbeek | 11:34 | 13:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:42 | 13:42 |
Bruxelles-Schuman | 11:45 | 13:45 |
Bordet | 11:50 | 13:50 |
4010 | 4012 | |
S19 | S19 | |
S | S | |
Matka-aika | 2:41 | 2:41 |
Sunnuntai 12. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Luttre Braine-L'alleud Bordet
Courcelles-Motte | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Luttre | 08:58 | 10:58 | 12:58 |
4378 | 4380 | 4382 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Luttre | 09:23 | 11:23 | 13:23 |
Nivelles | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Braine-L'alleud | 09:40 | 11:40 | 13:40 |
3109 | 3111 | 3113 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Braine-L'alleud | 10:04 | 12:04 | 14:04 |
Waterloo | 10:08 | 12:08 | 14:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 10:13 | 12:13 | 14:13 |
Linkebeek | 10:19 | 12:19 | 14:19 |
Saint-Job | 10:23 | 12:23 | 14:23 |
Boondael | 10:28 | 12:28 | 14:28 |
Etterbeek | 10:34 | 12:34 | 14:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:42 | 12:42 | 14:42 |
Bruxelles-Schuman | 10:45 | 12:45 | 14:45 |
Bordet | 10:50 | 12:50 | 14:50 |
4009 | 4011 | 4013 | |
S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Courcelles-Motte Marchienne-Au-Pont Braine-L'alleud Bordet
Courcelles-Motte | 09:09 | 11:09 |
Roux | 09:13 | 11:13 |
Marchienne-Au-Pont | 09:16 | 11:16 |
4358 | 4360 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Marchienne-Au-Pont | 10:10 | 12:10 |
Luttre | 10:23 | 12:23 |
Nivelles | 10:31 | 12:31 |
Braine-L'alleud | 10:40 | 12:40 |
3110 | 3112 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Braine-L'alleud | 11:04 | 13:04 |
Waterloo | 11:08 | 13:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 11:13 | 13:13 |
Linkebeek | 11:19 | 13:19 |
Saint-Job | 11:23 | 13:23 |
Boondael | 11:28 | 13:28 |
Etterbeek | 11:34 | 13:34 |
Bruxelles-Luxembourg | 11:42 | 13:42 |
Bruxelles-Schuman | 11:45 | 13:45 |
Bordet | 11:50 | 13:50 |
4010 | 4012 | |
S19 | S19 | |
S | S | |
Matka-aika | 2:41 | 2:41 |
Maanantai 13. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Bordet
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - | - | - | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Etterbeek | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Bordet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:13 | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 |
Tiistai 14. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Bordet
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - | - | - | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Etterbeek | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Bordet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:13 | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 |
Keskiviikko 15. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Bordet
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - | - | - | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Etterbeek | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Bordet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:13 | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 |
Torstai 16. toukokuuta 2024 klo 7.00
Courcelles-Motte Bordet
Courcelles-Motte | 07:49 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Luttre | 07:56 | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Nivelles | 08:05 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Braine-L'alleud | 08:16 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 |
Waterloo | - | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Linkebeek | 08:30 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Saint-Job | 08:35 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 |
Vivier d'Oie | 08:39 | - | - | - | - |
Boondael | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Etterbeek | 08:49 | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Bordet | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:02 |
4007 | 4008 | 4009 | 4010 | 4011 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:13 | 1:12 | 1:12 | 1:12 | 1:12 |