Find rejse
Tog fra Saint-Fargeau til Achères Grand Cormier Togtider 16. juni 2024 kl. 15.40
06:15 Dag+1 | Saint-Fargeau | 1:31 2 skift 13 stop DZOSO RPUMA ATAXE | 1:31 | 2 skift 13 stop | DZOSO RPUMA ATAXE | DZOSO | |
06:19 | Ponthierry - Pringy | ||||||
06:24 | Boissise-le-Roi | ||||||
06:27 | Vosves | ||||||
06:32 | Melun | ||||||
06:45 Dag+1 | Melun | RPUMA | |||||
07:13 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:15 Dag+1 | Paris Gare de Lyon | ATAXE | |||||
07:18 | Châtelet les Halles | ||||||
07:21 | Auber | ||||||
07:24 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:28 | La Défense | ||||||
07:32 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:37 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
07:40 | Sartrouville | ||||||
07:43 | Maisons-Laffitte | ||||||
07:46 | Achères Grand Cormier |
06:26 Dag+1 | Saint-Fargeau | 1:43 2 skift 23 stop DROSA DVUPA ATAXE | 1:43 | 2 skift 23 stop | DROSA DVUPA ATAXE | DROSA | |
06:30 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
06:32 | Le Plessis Chenet | ||||||
06:35 | Villabé | ||||||
06:40 | Essonnes Robinson | ||||||
06:43 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:49 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
06:52 | Le Bras de Fer | ||||||
06:55 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:58 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:02 | Grigny Centre | ||||||
07:05 | Viry-Châtillon | ||||||
07:09 | Juvisy | ||||||
07:13 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:18 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:27 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:34 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:38 | Châtelet les Halles | ||||||
07:43 Dag+1 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
07:46 | Auber | ||||||
07:49 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:54 | La Défense | ||||||
07:57 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:01 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:04 | Sartrouville | ||||||
08:06 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:10 | Achères Grand Cormier |
06:30 Dag+1 | Saint-Fargeau | 1:44 4 skift 12 stop DZOSO RPOMA AUZAR JJOLE ANOTE | 1:44 | 4 skift 12 stop | DZOSO RPOMA AUZAR JJOLE ANOTE | DZOSO | |
06:34 | Ponthierry - Pringy | ||||||
06:40 | Boissise-le-Roi | ||||||
06:43 | Vosves | ||||||
06:47 | Melun | ||||||
06:57 Dag+1 | Melun | RPOMA | |||||
07:24 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:35 Dag+1 | Paris Gare de Lyon | AUZAR | |||||
07:38 | Châtelet les Halles | ||||||
07:41 | Auber | ||||||
07:44 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
07:49 | La Défense | ||||||
07:53 | Nanterre Préfecture | ||||||
07:56 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
07:59 Dag+1 | Houilles - Carrières-sur-Seine | JJOLE | |||||
08:06 | Poissy | ||||||
08:11 Dag+1 | Poissy | ANOTE | |||||
08:15 | Achères Grand Cormier |
06:41 Dag+1 | Saint-Fargeau | 1:40 2 skift 23 stop DROSA DVUPA ATAXE | 1:40 | 2 skift 23 stop | DROSA DVUPA ATAXE | DROSA | |
06:45 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
06:47 | Le Plessis Chenet | ||||||
06:50 | Villabé | ||||||
06:55 | Essonnes Robinson | ||||||
06:58 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:04 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
07:07 | Le Bras de Fer | ||||||
07:10 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:13 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:17 | Grigny Centre | ||||||
07:20 | Viry-Châtillon | ||||||
07:24 | Juvisy | ||||||
07:28 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:33 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:42 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:49 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:53 | Châtelet les Halles | ||||||
07:55 Dag+1 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
07:57 | Auber | ||||||
08:01 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:05 | La Défense | ||||||
08:09 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:13 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:16 | Sartrouville | ||||||
08:18 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:21 | Achères Grand Cormier |
06:56 Dag+1 | Saint-Fargeau | 1:48 2 skift 23 stop DROSA DUUPA ATAXE | 1:48 | 2 skift 23 stop | DROSA DUUPA ATAXE | DROSA | |
07:00 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:02 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:05 | Villabé | ||||||
07:10 | Essonnes Robinson | ||||||
07:13 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:19 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DUUPA | |||||
07:22 | Le Bras de Fer | ||||||
07:25 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:28 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:33 | Grigny Centre | ||||||
07:36 | Viry-Châtillon | ||||||
07:39 | Juvisy | ||||||
07:43 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:48 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:57 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:04 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:08 | Châtelet les Halles | ||||||
08:18 Dag+1 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
08:21 | Auber | ||||||
08:24 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:28 | La Défense | ||||||
08:32 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:36 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:39 | Sartrouville | ||||||
08:41 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:45 | Achères Grand Cormier |
07:11 Dag+1 | Saint-Fargeau | 1:45 2 skift 23 stop DROSA DVUPA ATAXE | 1:45 | 2 skift 23 stop | DROSA DVUPA ATAXE | DROSA | |
07:15 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:17 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:20 | Villabé | ||||||
07:25 | Essonnes Robinson | ||||||
07:28 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:34 Dag+1 | Corbeil-Essonnes | DVUPA | |||||
07:37 | Le Bras de Fer | ||||||
07:40 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:43 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:47 | Grigny Centre | ||||||
07:50 | Viry-Châtillon | ||||||
07:54 | Juvisy | ||||||
07:58 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:03 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:12 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
08:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:23 | Châtelet les Halles | ||||||
08:30 Dag+1 | Châtelet les Halles | ATAXE | |||||
08:32 | Auber | ||||||
08:36 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
08:40 | La Défense | ||||||
08:44 | Nanterre Préfecture | ||||||
08:48 | Houilles - Carrières-sur-Seine | ||||||
08:51 | Sartrouville | ||||||
08:53 | Maisons-Laffitte | ||||||
08:56 | Achères Grand Cormier |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Saint-Fargeau og Achères Grand Cormier er 1:20