Find rejse
Tog fra Arpajon til Auvers-sur-Oise Togtider 15. juni 2024 kl. 23.30
23:32 | Arpajon | 7:03 3 skift 23 stop CORET CGOTA HPOTA HTIMA | 7:03 | 3 skift 23 stop | CORET CGOTA HPOTA HTIMA | CORET | |
23:35 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
23:41 | Brétigny | ||||||
23:45 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
23:48 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
23:51 | Épinay-sur-Orge | ||||||
23:54 | Savigny-sur-Orge | ||||||
23:59 | Juvisy | ||||||
00:10 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
00:39 | Saint-Ouen | CGOTA | |||||
00:43 | Les Grésillons | ||||||
00:45 | Gennevilliers | ||||||
00:48 | Épinay-sur-Seine | ||||||
00:51 | Saint-Gratien | ||||||
00:54 | Ermont - Eaubonne | ||||||
01:06 | Ermont - Eaubonne | HPOTA | |||||
01:09 | Ermont Halte | ||||||
01:11 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
01:14 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
01:16 | Vaucelles | ||||||
01:18 | Taverny | ||||||
01:21 | Bessancourt | ||||||
01:23 | Frépillon | ||||||
01:26 | Méry-sur-Oise | ||||||
01:29 | Mériel | ||||||
01:32 | Valmondois | ||||||
06:32 | Valmondois | HTIMA | |||||
06:36 | Auvers-sur-Oise |
05:02 Dag+1 | Arpajon | 2:14 3 skift 27 stop CORET BERAS HOPOC HTSOL | 2:14 | 3 skift 27 stop | CORET BERAS HOPOC HTSOL | CORET | |
05:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
05:11 | Brétigny | ||||||
05:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
05:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
05:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
05:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
05:29 | Juvisy | ||||||
05:41 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
05:44 | Paris Austerlitz | ||||||
05:47 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
05:51 Dag+1 | Saint-Michel Notre-Dame | BERAS | |||||
05:53 | Châtelet les Halles | ||||||
05:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
06:11 Dag+1 | Paris Gare du Nord | HOPOC | |||||
06:17 | Saint-Denis | ||||||
06:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
06:23 | La Barre Ormesson | ||||||
06:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
06:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
06:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
06:34 | Cernay | ||||||
06:37 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
06:41 | Montigny - Beauchamp | ||||||
06:44 | Pierrelaye | ||||||
06:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
06:50 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
07:03 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
07:06 | Gare Épluches | ||||||
07:09 | Pont Petit | ||||||
07:11 | Chaponval | ||||||
07:16 | Auvers-sur-Oise |
07:02 Dag+1 | Arpajon | 3:12 3 skift 32 stop CORET DLOPA HOPOC HTRIA | 3:12 | 3 skift 32 stop | CORET DLOPA HOPOC HTRIA | CORET | |
07:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
07:11 | Brétigny | ||||||
07:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
07:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
07:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
07:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
07:27 | Juvisy | ||||||
07:30 Dag+1 | Juvisy | DLOPA | |||||
07:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:42 | Villeneuve Triage | ||||||
07:45 | Créteil Pompadour | ||||||
07:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
07:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
08:03 | Châtelet les Halles | ||||||
08:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
08:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
08:15 | Saint-Denis | ||||||
08:17 Dag+1 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
08:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
08:23 | La Barre Ormesson | ||||||
08:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
08:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
08:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
08:33 | Cernay | ||||||
08:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
08:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
08:43 | Pierrelaye | ||||||
08:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
08:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
10:04 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTRIA | |||||
10:07 | Gare Épluches | ||||||
10:09 | Pont Petit | ||||||
10:11 | Chaponval | ||||||
10:14 | Auvers-sur-Oise |
08:02 Dag+1 | Arpajon | 2:19 2 skift 12 stop CORET BERAS H | 2:19 | 2 skift 12 stop | CORET BERAS H | CORET | |
08:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
08:11 | Brétigny | ||||||
08:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
08:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
08:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
08:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
08:29 | Juvisy | ||||||
08:41 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
08:44 | Paris Austerlitz | ||||||
08:47 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:51 Dag+1 | Saint-Michel Notre-Dame | BERAS | |||||
08:53 | Châtelet les Halles | ||||||
08:56 | Paris Gare du Nord | ||||||
09:38 Dag+1 | Paris Gare du Nord | H | |||||
10:22 | Auvers-sur-Oise |
09:02 Dag+1 | Arpajon | 2:37 3 skift 33 stop CORET DLOPA HVOBA HTIMA | 2:37 | 3 skift 33 stop | CORET DLOPA HVOBA HTIMA | CORET | |
09:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
09:11 | Brétigny | ||||||
09:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
09:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
09:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
09:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
09:27 | Juvisy | ||||||
09:30 Dag+1 | Juvisy | DLOPA | |||||
09:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
09:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
09:42 | Villeneuve Triage | ||||||
09:45 | Créteil Pompadour | ||||||
09:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
09:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:03 | Châtelet les Halles | ||||||
10:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
10:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
10:15 | Saint-Denis | ||||||
10:32 Dag+1 | Saint-Denis | HVOBA | |||||
10:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
10:38 | La Barre Ormesson | ||||||
10:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
10:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
10:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
10:48 | Ermont Halte | ||||||
10:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
10:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
10:56 | Vaucelles | ||||||
10:58 | Taverny | ||||||
11:00 | Bessancourt | ||||||
11:03 | Frépillon | ||||||
11:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
11:09 | Mériel | ||||||
11:12 | Valmondois | ||||||
11:37 Dag+1 | Valmondois | HTIMA | |||||
11:40 | Auvers-sur-Oise |
10:02 Dag+1 | Arpajon | 4:38 3 skift 33 stop CORET DLOPA HVOBA HTOLI | 4:38 | 3 skift 33 stop | CORET DLOPA HVOBA HTOLI | CORET | |
10:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
10:11 | Brétigny | ||||||
10:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
10:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
10:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
10:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
10:27 | Juvisy | ||||||
10:30 Dag+1 | Juvisy | DLOPA | |||||
10:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
10:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:42 | Villeneuve Triage | ||||||
10:45 | Créteil Pompadour | ||||||
10:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
10:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
11:03 | Châtelet les Halles | ||||||
11:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
11:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
11:15 | Saint-Denis | ||||||
11:32 Dag+1 | Saint-Denis | HVOBA | |||||
11:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
11:38 | La Barre Ormesson | ||||||
11:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
11:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
11:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
11:48 | Ermont Halte | ||||||
11:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
11:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
11:56 | Vaucelles | ||||||
11:58 | Taverny | ||||||
12:00 | Bessancourt | ||||||
12:03 | Frépillon | ||||||
12:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
12:09 | Mériel | ||||||
12:12 | Valmondois | ||||||
14:38 Dag+1 | Valmondois | HTOLI | |||||
14:40 | Auvers-sur-Oise |
14:02 Dag+1 | Arpajon | 2:11 3 skift 32 stop CORET DLOPA HOPOC HTSOL | 2:11 | 3 skift 32 stop | CORET DLOPA HOPOC HTSOL | CORET | |
14:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
14:11 | Brétigny | ||||||
14:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
14:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
14:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
14:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
14:27 | Juvisy | ||||||
14:30 Dag+1 | Juvisy | DLOPA | |||||
14:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
14:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
14:42 | Villeneuve Triage | ||||||
14:45 | Créteil Pompadour | ||||||
14:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
14:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
14:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:03 | Châtelet les Halles | ||||||
15:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
15:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
15:15 | Saint-Denis | ||||||
15:17 Dag+1 | Saint-Denis | HOPOC | |||||
15:21 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
15:23 | La Barre Ormesson | ||||||
15:25 | Enghien-les-Bains | ||||||
15:28 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
15:31 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:33 | Cernay | ||||||
15:36 | Franconville - Le Plessis-Bouchard | ||||||
15:40 | Montigny - Beauchamp | ||||||
15:43 | Pierrelaye | ||||||
15:47 | Saint-Ouen-l'Aumône Liesse | ||||||
15:49 | Saint-Ouen-l'Aumône | ||||||
16:02 Dag+1 | Saint-Ouen-l'Aumône | HTSOL | |||||
16:06 | Gare Épluches | ||||||
16:08 | Pont Petit | ||||||
16:10 | Chaponval | ||||||
16:13 | Auvers-sur-Oise |
15:02 Dag+1 | Arpajon | 3:10 3 skift 33 stop CORET DLOPA HVOBA H | 3:10 | 3 skift 33 stop | CORET DLOPA HVOBA H | CORET | |
15:05 | La Norville - Saint-Germain-lès-Arpajon | ||||||
15:11 | Brétigny | ||||||
15:15 | Saint-Michel-sur-Orge | ||||||
15:18 | Sainte-Geneviève-des-Bois | ||||||
15:21 | Épinay-sur-Orge | ||||||
15:24 | Savigny-sur-Orge | ||||||
15:27 | Juvisy | ||||||
15:30 Dag+1 | Juvisy | DLOPA | |||||
15:34 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:42 | Villeneuve Triage | ||||||
15:45 | Créteil Pompadour | ||||||
15:48 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:51 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:58 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:03 | Châtelet les Halles | ||||||
16:08 | Paris Gare du Nord | ||||||
16:13 | Stade de France Saint-Denis | ||||||
16:15 | Saint-Denis | ||||||
16:32 Dag+1 | Saint-Denis | HVOBA | |||||
16:36 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
16:38 | La Barre Ormesson | ||||||
16:40 | Enghien-les-Bains | ||||||
16:43 | Champ de Courses d'Enghien | ||||||
16:46 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:48 | Ermont Halte | ||||||
16:50 | Gros Noyer Saint-Prix | ||||||
16:53 | Saint-Leu-la-Forêt | ||||||
16:56 | Vaucelles | ||||||
16:58 | Taverny | ||||||
17:00 | Bessancourt | ||||||
17:03 | Frépillon | ||||||
17:05 | Méry-sur-Oise | ||||||
17:09 | Mériel | ||||||
17:12 | Valmondois | ||||||
18:10 Dag+1 | Valmondois | H | |||||
18:13 | Auvers-sur-Oise |
Rejsetid
Rejsetiden mellem Arpajon og Auvers-sur-Oise er 1:46