Train O'Clock
Find rejse

Tog fra Kokkola til Ylivieska Togtider 2. marts 2024 kl. 03.10

03:34
Kokkola
47 min
Direkte
PYO 269
Spor 3
47 min
Direkte
PYO 269
Spor 3
PYO 269
Spor 3
04:21
Ylivieska
04:20
Kokkola
46 min
Direkte
PYO 267
46 min
Direkte
PYO 267
PYO 267
05:06
Ylivieska
05:51
Kokkola
48 min
1 stop
IC 273
Spor 3
48 min
1 stop
IC 273
Spor 3
IC 273
Spor 3
06:16
Kannus
06:39
Ylivieska
09:49
Kokkola
39 min
1 stop
IC 35
Spor 1
39 min
1 stop
IC 35
Spor 1
IC 35
Spor 1
10:08
Kannus
10:28
Ylivieska
10:40
Kokkola
38 min
Direkte
IC 21
Spor 1
38 min
Direkte
IC 21
Spor 1
IC 21
Spor 1
11:18
Ylivieska
12:29
Kokkola
38 min
1 stop
IC 23
Spor 1
38 min
1 stop
IC 23
Spor 1
IC 23
Spor 1
12:48
Kannus
13:07
Ylivieska
14:12
Kokkola
35 min
Direkte
S 33
Spor 1
35 min
Direkte
S 33
Spor 1
S 33
Spor 1
14:47
Ylivieska
16:16
Kokkola
35 min
Direkte
IC 25
Spor 1
35 min
Direkte
IC 25
Spor 1
IC 25
Spor 1
16:51
Ylivieska
17:50
Kokkola
38 min
1 stop
IC 37
Spor 1
38 min
1 stop
IC 37
Spor 1
IC 37
Spor 1
18:09
Kannus
18:28
Ylivieska

Rejsetid

Rejsetiden mellem Kokkola og Ylivieska er 35 minutter