Train O'Clock
Find rejse

Tog fra Kokkola til Lapua Togtider 2. marts 2024 kl. 03.30

07:27
Kokkola
51 min
2 stop
IC 20
Spor 1
51 min
2 stop
IC 20
Spor 1
IC 20
Spor 1
07:43
Pännäinen
08:10
Kauhava
08:18
Lapua
08:15
Kokkola
3:06
1 skift
3 stop
S 36
IC 23
Spor 1
3:06
1 skift
3 stop
S 36
IC 23
Spor 1
S 36
Spor 1
08:31
Pännäinen
09:00
Kauhava
09:22
Seinäjoki
11:09
Seinäjoki
IC 23
Spor 1
11:21
Lapua
11:17
Kokkola
56 min
2 stop
IC 38
Spor 1
56 min
2 stop
IC 38
Spor 1
IC 38
Spor 1
11:34
Pännäinen
12:05
Kauhava
12:13
Lapua
18:06
Kokkola
1:00
3 stop
S 56
Spor 1
1:00
3 stop
S 56
Spor 1
S 56
Spor 1
18:17
Kruunupyy
18:29
Pännäinen
18:58
Kauhava
19:06
Lapua
23:31
Kokkola
1:11
2 stop
IC 266
Spor 2
1:11
2 stop
IC 266
Spor 2
IC 266
Spor 2
23:53
Pännäinen
00:32
Kauhava
00:42
Lapua
13:38
Dag+1
Kokkola
3:09
1 skift
1 stop
IC 24
IC 37
Spor 1
3:09
1 skift
1 stop
IC 24
IC 37
Spor 1
IC 24
Spor 1
14:34
Seinäjoki
16:35
Dag+1
Seinäjoki
IC 37
Spor 1
16:47
Lapua
18:06
Dag+1
Kokkola
1:00
3 stop
IC 56
Spor 1
1:00
3 stop
IC 56
Spor 1
IC 56
Spor 1
18:17
Kruunupyy
18:29
Pännäinen
18:58
Kauhava
19:06
Lapua

Rejsetid

Rejsetiden mellem Kokkola og Lapua er 51 minutter