Train O'Clock
Find rejse

Tog fra Kokkola til Kannus Togtider 2. marts 2024 kl. 03.10

05:51
Kokkola
24 min
Direkte
IC 273
Spor 3
24 min
Direkte
IC 273
Spor 3
IC 273
Spor 3
06:15
Kannus
09:49
Kokkola
18 min
Direkte
IC 35
Spor 1
18 min
Direkte
IC 35
Spor 1
IC 35
Spor 1
10:07
Kannus
12:29
Kokkola
18 min
Direkte
IC 23
Spor 1
18 min
Direkte
IC 23
Spor 1
IC 23
Spor 1
12:47
Kannus
17:50
Kokkola
18 min
Direkte
IC 37
Spor 1
18 min
Direkte
IC 37
Spor 1
IC 37
Spor 1
18:08
Kannus
20:14
Kokkola
18 min
Direkte
IC 51
Spor 1
18 min
Direkte
IC 51
Spor 1
IC 51
Spor 1
20:32
Kannus
22:33
Kokkola
19:11
1 skift
6 stop
S 29
IC 56
Spor 1
19:11
1 skift
6 stop
S 29
IC 56
Spor 1
S 29
Spor 1
23:10
Ylivieska
00:05
Kempele
16:20
Kempele
IC 56
Spor 1
16:38
Ruukki
16:51
Vihanti
17:07
Oulainen
17:25
Ylivieska
17:44
Kannus
17:50
Dag+1
Kokkola
18 min
Direkte
IC 37
Spor 1
18 min
Direkte
IC 37
Spor 1
IC 37
Spor 1
18:08
Kannus

Rejsetid

Rejsetiden mellem Kokkola og Kannus er 18 minutter