Train O'Clock
Find rejse

Kannus Pännäinen Togtider 8. december 2022 kl. 01.50

07:03
Kannus spor 1
39 min
Direkte
1 stop
IC 20
39 min
Direkte
1 stop
IC 20
IC 20
07:27
Kokkola
07:42
Pännäinen
10:52
Kannus spor 1
41 min
Direkte
1 stop
IC 38
41 min
Direkte
1 stop
IC 38
IC 38
11:17
Kokkola
11:33
Pännäinen
17:45
Kannus spor 1
43 min
Direkte
2 stop
S 56
43 min
Direkte
2 stop
S 56
S 56
18:06
Kokkola
18:17
Kruunupyy
18:28
Pännäinen
22:55
Kannus spor 1
57 min
Direkte
1 stop
IC 266
57 min
Direkte
1 stop
IC 266
IC 266
23:31
Kokkola
23:52
Pännäinen

Rejsetid

Rejsetiden mellem Kannus og Pännäinen er 39 minutter