Train O'Clock
Find rejse

Tog fra Haapajärvi til Ylivieska Togtider 25. juni 2024 kl. 14.50

17:48
Haapajärvi
36 min
1 stop
HDM 495
Spor 1
36 min
1 stop
HDM 495
Spor 1
HDM 495
Spor 1
18:06
Nivala
18:24
Ylivieska
09:37
Dag+1
Haapajärvi
36 min
1 stop
HDM 491
Spor 1
36 min
1 stop
HDM 491
Spor 1
HDM 491
Spor 1
09:55
Nivala
10:13
Ylivieska
14:13
Dag+1
Haapajärvi
8:15
2 skift
17 stop
HDM 494
IC 65
PYO 266
Spor 1
8:15
2 skift
17 stop
HDM 494
IC 65
PYO 266
Spor 1
HDM 494
Spor 1
14:34
Pyhäsalmi
14:54
Kiuruvesi
15:05
Runni
15:18
Iisalmi
16:42
Dag+1
Iisalmi
IC 65
Spor 3
17:07
Sukeva
17:36
Kajaani
17:54
Kontiomäki
18:07
Paltamo
18:40
Vaala
19:02
Utajärvi
19:20
Muhos
19:45
Oulu
20:55
Dag+1
Oulu
PYO 266
Spor 3
21:06
Kempele
21:28
Hirvineva
21:36
Ruukki
21:52
Vihanti
22:10
Oulainen
22:28
Ylivieska

Rejsetid

Rejsetiden mellem Haapajärvi og Ylivieska er 36 minutter