Train O'Clock

Vihanti Pasila Køreplan

Find rejse

Onsdag den 1. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:29
TognummerS 56
Rejsetid5:38
Acheter

Vihanti Tikkurila Pasila

Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:03
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid8:11
Acheter

Torsdag den 2. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:29
TognummerS 56
Rejsetid5:38
Acheter

Vihanti Tikkurila Pasila

Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:03
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid8:11
Acheter

Fredag den 3. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:5121:52
Oulainen17:0722:10
Ylivieska17:2522:31
Kannus17:4522:55
Kokkola18:0623:31
Kruunupyy18:17-
Pännäinen18:2923:53
Kauhava18:5800:32
Lapua19:0700:43
Seinäjoki19:2801:15
Jalasjärvi19:49-
Toijala-04:12
Hämeenlinna-04:38
Riihimäki-05:03
Parkano20:0802:09
Pasila tavara-06:15
Sisättö20:24-
Tampere21:0003:45
Tikkurila22:2105:47
Pasila22:2906:19
TognummerS 56IC 266
Rejsetid5:388:27
AcheterAcheter

Lørdag den 4. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:5121:52
Oulainen17:0722:10
Ylivieska17:2522:31
Kannus17:4522:55
Kokkola18:0623:31
Kruunupyy18:17-
Pännäinen18:2923:53
Kauhava18:5800:32
Lapua19:0700:43
Seinäjoki19:2801:15
Jalasjärvi19:49-
Toijala-04:12
Hämeenlinna-04:38
Riihimäki-05:03
Parkano20:0802:09
Pasila tavara-06:15
Sisättö20:24-
Tampere21:0003:45
Tikkurila22:2105:47
Pasila22:2906:19
TognummerIC 56IC 266
Rejsetid5:388:27
AcheterAcheter

Søndag den 5. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:29
TognummerS 56
Rejsetid5:38
Acheter

Vihanti Tikkurila Pasila

Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:03
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid8:11
Acheter

Mandag den 6. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:29
TognummerS 56
Rejsetid5:38
Acheter

Vihanti Tikkurila Pasila

Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:03
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid8:11
Acheter

Tirsdag den 7. februar 2023 kl. 15.40

Vihanti Pasila

Vihanti16:51
Oulainen17:07
Ylivieska17:25
Kannus17:45
Kokkola18:06
Kruunupyy18:17
Pännäinen18:29
Kauhava18:58
Lapua19:07
Seinäjoki19:28
Jalasjärvi19:49
Parkano20:08
Sisättö20:24
Tampere21:00
Tikkurila22:21
Pasila22:29
TognummerS 56
Rejsetid5:38
Acheter

Vihanti Tikkurila Pasila

Vihanti21:52
Oulainen22:10
Ylivieska22:31
Kannus22:55
Kokkola23:31
Pännäinen23:53
Kauhava00:32
Lapua00:43
Seinäjoki01:15
Parkano02:09
Tampere03:45
Toijala04:12
Hämeenlinna04:38
Riihimäki05:03
Tikkurila05:45
TognummerIC 266
Skift
Tikkurila05:49
Puistola05:51
Tapanila05:53
Malmi05:55
Pukinmäki05:57
Oulunkylä05:59
Käpylä06:01
Pasila06:03
TognummerHL 9334
Linje
K
Rejsetid8:11
Acheter