Train O'Clock

Tampere til Ylivieska Tog Køreplan

Find rejse

Tirsdag den 25. juni 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere07:0208:0210:0212:0214:02
Karhejärvi07:2808:26---
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Parkano07:44----
Härmä--11:41--
Voltti--11:50--
Madesjärvi08:00----
Köykkäri-10:02---
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:2811:1813:0714:4716:51
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid3:263:163:052:452:49

Onsdag den 26. juni 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere07:0208:0210:0212:0214:02
Karhejärvi07:2808:26---
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Parkano07:44----
Härmä--11:41--
Voltti--11:50--
Madesjärvi08:00----
Köykkäri-10:02---
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:2811:1813:0714:4716:51
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid3:263:163:052:452:49

Torsdag den 27. juni 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere07:0208:0210:0212:0214:02
Karhejärvi07:2808:26---
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Parkano07:44----
Härmä--11:41--
Voltti--11:50--
Madesjärvi08:00----
Köykkäri-10:02---
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:2811:1813:0714:4716:51
TognummerIC 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid3:263:163:052:452:49

Fredag den 28. juni 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere07:0208:0210:0212:0214:02
Karhejärvi07:2808:26---
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Parkano07:44----
Härmä--11:41--
Voltti--11:50--
Madesjärvi08:00----
Köykkäri-10:02---
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:2811:1813:0714:4716:51
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid3:263:163:052:452:49

Lørdag den 29. juni 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere07:0208:0210:0212:0214:02
Karhejärvi07:2808:26---
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Parkano07:44----
Härmä--11:41--
Voltti--11:50--
Madesjärvi08:00----
Köykkäri-10:02---
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:2811:1813:0714:4716:51
TognummerIC 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid3:263:163:052:452:49

Søndag den 30. juni 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere10:0212:0214:0215:0216:02
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:23
Jepua--15:48--
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Härmä11:41--17:07-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0714:4716:5118:2819:03
TognummerIC 23IC 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid3:052:452:493:263:01

Mandag den 1. juli 2024 kl. 07.00

Tampere Ylivieska

Tampere07:0208:0210:0212:0214:02
Karhejärvi07:2808:26---
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Parkano07:44----
Härmä--11:41--
Voltti--11:50--
Madesjärvi08:00----
Köykkäri-10:02---
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:2811:1813:0714:4716:51
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid3:263:163:052:452:49