Train O'Clock

Pasila Vihanti Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila05:0908:3013:3016:30
Tikkurila05:1908:4113:4116:41
Riihimäki05:52---
Hämeenlinna06:11---
Toijala06:31---
Tampere07:0210:0215:0218:02
Voltti-11:50--
Karhejärvi07:28-15:27-
Parkano07:44-15:45-
Madesjärvi08:00-16:00-
Seinäjoki08:3911:0916:3719:09
Lapua08:5211:2216:50-
Kauhava09:0211:3116:59-
Pännäinen09:3012:0917:30-
Kokkola09:5112:2917:5020:14
Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0013:3919:0121:28
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid5:515:095:314:58
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Kempele Vihanti

Pasila18:30
Tikkurila18:41
Tampere20:02
Parkano20:35
Jalasjärvi20:59
Seinäjoki21:29
Pännäinen22:12
Kokkola22:33
Ylivieska23:10
Hirvineva23:52
Kempele00:05
TognummerIC 29
Skift
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
TognummerIC 20
Rejsetid11:35
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila05:0908:3013:3016:30
Tikkurila05:1908:4113:4116:41
Riihimäki05:52---
Hämeenlinna06:11---
Toijala06:31---
Tampere07:0210:0215:0218:02
Voltti-11:50--
Karhejärvi07:28-15:27-
Parkano07:44-15:45-
Madesjärvi08:00-16:00-
Seinäjoki08:3911:0916:3719:09
Lapua08:5211:2216:50-
Kauhava09:0211:3116:59-
Pännäinen09:3012:0917:30-
Kokkola09:5112:2917:5020:14
Kannus10:1012:4818:0920:33
Ylivieska10:3213:0918:3020:55
Oulainen10:4713:2518:4821:12
Vihanti11:0013:3919:0121:28
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid5:515:095:314:58
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Kempele Vihanti

Pasila18:30
Tikkurila18:41
Tampere20:02
Parkano20:35
Jalasjärvi20:59
Seinäjoki21:29
Pännäinen22:12
Kokkola22:33
Ylivieska23:10
Hirvineva23:52
Kempele00:05
TognummerIC 29
Skift
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
TognummerIC 20
Rejsetid11:35
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila05:0908:3013:3016:3023:20
Pasila tavara----23:45
Tikkurila05:1908:4113:4116:4100:01
Riihimäki05:52---00:44
Hämeenlinna06:11---01:06
Toijala06:31---01:30
Tampere07:0210:0215:0218:0202:30
Ylöjärvi----02:46
Voltti-11:50---
Karhejärvi07:28-15:27--
Parkano07:44-15:45-03:23
Madesjärvi08:00-16:00--
Seinäjoki08:3911:0916:3719:0904:15
Kolppi----05:30
Lapua08:5211:2216:50-04:33
Kauhava09:0211:3116:59-04:45
Pännäinen09:3012:0917:30-05:23
Kokkola09:5112:2917:5020:1405:51
Kannus10:1012:4818:0920:3306:16
Ylivieska10:3213:0918:3020:5506:42
Oulainen10:4713:2518:4821:1207:01
Vihanti11:0013:3919:0121:2807:17
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51IC 273
Rejsetid5:515:095:314:587:57
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila08:3013:3016:30
Tikkurila08:4113:4116:41
Tampere10:0215:0218:02
Karhejärvi-15:27-
Parkano-15:45-
Madesjärvi-16:00-
Seinäjoki11:0916:3519:09
Lapua11:2216:48-
Kauhava11:3116:57-
Voltti11:50--
Pännäinen12:0917:30-
Kokkola12:2917:5020:14
Kannus12:4818:0920:33
Ylivieska13:0918:3020:55
Oulainen13:2518:4821:12
Vihanti13:3919:0121:28
TognummerIC 23IC 37IC 51
Rejsetid5:095:314:58
AcheterAcheterAcheter

Pasila Kempele Vihanti

Pasila18:30
Tikkurila18:41
Tampere20:02
Parkano20:35
Jalasjärvi20:59
Seinäjoki21:29
Pännäinen22:12
Kokkola22:33
Ylivieska23:10
Hirvineva23:52
Kempele00:05
TognummerIC 29
Skift
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
TognummerIC 20
Rejsetid11:35
Acheter

Pasila Oulu Vihanti

Pasila10:09
Tikkurila10:19
Riihimäki10:52
Hämeenlinna11:11
Toijala11:31
Lempäälä11:41
Tampere11:57
Seinäjoki13:09
Pännäinen13:53
Kokkola14:12
Ylivieska14:49
Oulu15:45
TognummerS 33
Skift
Oulu16:11
Kempele16:20
Ruukki16:38
Vihanti16:50
TognummerS 56
Rejsetid6:41
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila05:0908:3013:3016:30
Tikkurila05:1908:4113:4116:41
Riihimäki05:52---
Hämeenlinna06:11---
Toijala06:31---
Tampere07:0210:0215:0218:02
Voltti-11:50--
Karhejärvi07:28-15:27-
Parkano07:44-15:45-
Madesjärvi08:00-16:00-
Seinäjoki08:3411:0916:3519:09
Lapua08:5011:2216:48-
Kauhava09:0111:3116:57-
Pännäinen09:2812:0917:30-
Kokkola09:4912:2917:5020:14
Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid5:495:095:314:58
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Kempele Vihanti

Pasila18:30
Tikkurila18:41
Tampere20:02
Parkano20:35
Jalasjärvi20:59
Seinäjoki21:29
Pännäinen22:12
Kokkola22:33
Ylivieska23:10
Hirvineva23:52
Kempele00:05
TognummerIC 29
Skift
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
TognummerIC 20
Rejsetid11:35
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila05:0908:3013:3016:30
Tikkurila05:1908:4113:4116:41
Riihimäki05:52---
Hämeenlinna06:11---
Toijala06:31---
Tampere07:0210:0215:0218:02
Voltti-11:50--
Karhejärvi07:28-15:27-
Parkano07:44-15:45-
Madesjärvi08:00-16:00-
Seinäjoki08:3411:0916:3519:09
Lapua08:5011:2216:48-
Kauhava09:0111:3116:57-
Pännäinen09:2812:0917:30-
Kokkola09:4912:2917:5020:14
Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid5:495:095:314:58
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Kempele Vihanti

Pasila18:30
Tikkurila18:41
Tampere20:02
Parkano20:35
Jalasjärvi20:59
Seinäjoki21:29
Pännäinen22:12
Kokkola22:33
Ylivieska23:10
Hirvineva23:52
Kempele00:05
TognummerIC 29
Skift
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
TognummerIC 20
Rejsetid11:35
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 00.50

Pasila Vihanti

Pasila05:0908:3013:3016:30
Tikkurila05:1908:4113:4116:41
Riihimäki05:52---
Hämeenlinna06:11---
Toijala06:31---
Tampere07:0210:0215:0218:02
Voltti-11:50--
Karhejärvi07:28-15:27-
Parkano07:44-15:45-
Madesjärvi08:00-16:00-
Seinäjoki08:3411:0916:3519:09
Lapua08:5011:2216:48-
Kauhava09:0111:3116:57-
Pännäinen09:2812:0917:30-
Kokkola09:4912:2917:5020:14
Kannus10:0812:4818:0920:33
Ylivieska10:3013:0918:3020:55
Oulainen10:4513:2518:4821:12
Vihanti10:5813:3919:0121:28
TognummerS 35IC 23IC 37IC 51
Rejsetid5:495:095:314:58
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Kempele Vihanti

Pasila18:30
Tikkurila18:41
Tampere20:02
Parkano20:35
Jalasjärvi20:59
Seinäjoki21:29
Pännäinen22:12
Kokkola22:33
Ylivieska23:10
Hirvineva23:52
Kempele00:05
TognummerIC 29
Skift
Kempele05:33
Ruukki05:52
Vihanti06:05
TognummerIC 20
Rejsetid11:35
Acheter