Train O'Clock

Pasila Vaasa Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila07:2909:3011:0915:30
Tikkurila07:3909:4111:1915:41
Riihimäki--11:52-
Hämeenlinna--12:11-
Toijala--12:31-
Lempäälä--12:41-
Tampere09:0211:0213:0217:02
Karhejärvi--13:27-
Poikkeus-11:39--
Parkano-11:44-17:35
Kuivasjärvi-11:57--
Seinäjoki10:1112:4114:2018:14
Isokyrö-13:05-18:37
Tervajoki10:3913:1614:4818:48
Laihia10:50-15:00-
Vaasa11:0713:3815:1719:10
TognummerIC 41IC 43IC 45IC 47
Rejsetid3:384:084:083:40
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Seinäjoki Vaasa

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:31
Tampere07:02
Karhejärvi07:28
Parkano07:44
Madesjärvi08:00
Seinäjoki08:27
TognummerS 35
Skift
Seinäjoki08:43
Tervajoki09:11
Vaasa09:33
TognummerS 55
Rejsetid4:24
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila07:2909:3011:0915:30
Tikkurila07:3909:4111:1915:41
Riihimäki--11:52-
Hämeenlinna--12:11-
Toijala--12:31-
Lempäälä--12:41-
Tampere09:0211:0213:0217:02
Karhejärvi--13:27-
Poikkeus-11:39--
Parkano-11:44-17:35
Kuivasjärvi-11:57--
Seinäjoki10:1112:4114:2018:14
Isokyrö-13:05-18:37
Tervajoki10:3913:1614:4818:48
Laihia10:50-15:00-
Vaasa11:0713:3815:1719:10
TognummerIC 41IC 43IC 45IC 47
Rejsetid3:384:084:083:40
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Seinäjoki Vaasa

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:31
Tampere07:02
Karhejärvi07:28
Parkano07:44
Madesjärvi08:00
Seinäjoki08:27
TognummerS 35
Skift
Seinäjoki08:43
Tervajoki09:11
Vaasa09:33
TognummerS 55
Rejsetid4:24
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila09:3011:0917:30
Tikkurila09:4111:1917:41
Riihimäki-11:52-
Hämeenlinna-12:11-
Toijala-12:31-
Lempäälä-12:41-
Tampere11:0213:0219:02
Karhejärvi-13:27-
Poikkeus11:39--
Parkano11:44--
Laihia-15:00-
Kuivasjärvi11:57--
Seinäjoki12:4114:2020:16
Isokyrö13:05--
Tervajoki13:1614:4820:44
Vaasa13:3815:1721:06
TognummerIC 43IC 45IC 49
Rejsetid4:084:083:36
AcheterAcheterAcheter

Pasila Seinäjoki Vaasa

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:31
Tampere07:02
Karhejärvi07:28
Parkano07:44
Madesjärvi08:00
Seinäjoki08:27
TognummerS 35
Skift
Seinäjoki10:11
Tervajoki10:39
Laihia10:50
Vaasa11:07
TognummerIC 41
Rejsetid5:58
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila07:2909:3011:0915:3017:30
Tikkurila07:3909:4111:1915:4117:41
Riihimäki--11:52--
Hämeenlinna--12:11--
Toijala--12:31--
Isokyrö---18:37-
Lempäälä--12:41--
Tampere09:0211:0213:0217:0219:02
Peräseinäjoki--13:59--
Vahojärvi-11:34---
Parkano-11:44-17:35-
Kuivasjärvi-11:57---
Seinäjoki10:1112:3414:2018:1420:16
Tervajoki10:3913:0214:4818:4820:44
Laihia10:50-15:00--
Vaasa11:0713:2415:1719:1021:06
TognummerS 41IC 43IC 45IC 47IC 49
Rejsetid3:383:544:083:403:36
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila07:2909:3011:0915:30
Tikkurila07:3909:4111:1915:41
Riihimäki--11:52-
Hämeenlinna--12:11-
Toijala--12:31-
Isokyrö---18:37
Lempäälä--12:41-
Tampere09:0211:0213:0217:02
Peräseinäjoki--13:59-
Vahojärvi-11:34--
Parkano-11:44-17:35
Kuivasjärvi-11:57--
Seinäjoki10:1112:3414:2018:14
Tervajoki10:3913:0214:4818:48
Laihia10:50-15:00-
Vaasa11:0713:2415:1719:10
TognummerIC 41IC 43IC 45IC 47
Rejsetid3:383:544:083:40
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Seinäjoki Vaasa

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:31
Tampere07:02
Karhejärvi07:28
Parkano07:44
Madesjärvi08:00
Seinäjoki08:27
TognummerS 35
Skift
Seinäjoki08:37
Tervajoki09:05
Vaasa09:27
TognummerS 55
Rejsetid4:18
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila07:2909:3011:0915:30
Tikkurila07:3909:4111:1915:41
Riihimäki--11:52-
Hämeenlinna--12:11-
Toijala--12:31-
Isokyrö---18:37
Lempäälä--12:41-
Tampere09:0211:0213:0217:02
Peräseinäjoki--13:59-
Vahojärvi-11:34--
Parkano-11:44-17:35
Kuivasjärvi-11:57--
Seinäjoki10:1112:3414:2018:14
Tervajoki10:3913:0214:4818:48
Laihia10:50-15:00-
Vaasa11:0713:2415:1719:10
TognummerIC 41IC 43IC 45IC 47
Rejsetid3:383:544:083:40
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Seinäjoki Vaasa

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:31
Tampere07:02
Karhejärvi07:28
Parkano07:44
Madesjärvi08:00
Seinäjoki08:27
TognummerS 35
Skift
Seinäjoki08:37
Tervajoki09:05
Vaasa09:27
TognummerS 55
Rejsetid4:18
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 00.40

Pasila Vaasa

Pasila07:2909:3011:0915:30
Tikkurila07:3909:4111:1915:41
Riihimäki--11:52-
Hämeenlinna--12:11-
Toijala--12:31-
Isokyrö---18:37
Lempäälä--12:41-
Tampere09:0211:0213:0217:02
Peräseinäjoki--13:59-
Vahojärvi-11:34--
Parkano-11:44-17:35
Kuivasjärvi-11:57--
Seinäjoki10:1112:3414:2018:14
Tervajoki10:3913:0214:4818:48
Laihia10:50-15:00-
Vaasa11:0713:2415:1719:10
TognummerIC 41IC 43IC 45IC 47
Rejsetid3:383:544:083:40
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Seinäjoki Vaasa

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:31
Tampere07:02
Karhejärvi07:28
Parkano07:44
Madesjärvi08:00
Seinäjoki08:27
TognummerS 35
Skift
Seinäjoki08:37
Tervajoki09:05
Vaasa09:27
TognummerS 55
Rejsetid4:18
Acheter