Train O'Clock

Pasila Turku Satama Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila06:29
Tikkurila06:39
Tampere07:58
TognummerIC 21
Skift
Tampere18:10
Toijala18:35
Humppila19:00
Loimaa19:15
Turku20:00
Turku satama20:07
TognummerIC 928
Rejsetid13:38
Acheter

Pasila Toijala Turku satama

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:30
TognummerS 35
Skift
Toijala15:35
Humppila16:00
Loimaa16:13
Kyrö16:30
Turku17:00
Turku satama17:07
TognummerIC 922
Rejsetid11:58
Acheter

Pasila Riihimäki Toijala Turku satama

Pasila04:25
Tikkurila04:34
Kerava04:43
Ainola04:47
Järvenpää04:50
Saunakallio04:53
Jokela04:59
Hyvinkää05:06
Riihimäki05:15
TognummerHL 9619
Linje
R
Skift
Riihimäki05:20
Ryttylä05:27
Turenki05:36
Hämeenlinna05:45
Parola05:51
Iittala05:59
Toijala06:09
TognummerHL 9623
Linje
R
Skift
Toijala06:14
Humppila06:41
Loimaa06:55
Turku07:45
Turku satama07:52
TognummerIC 904
Rejsetid3:27
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila06:29
Tikkurila06:39
Tampere07:58
TognummerIC 21
Skift
Tampere18:10
Toijala18:35
Humppila19:00
Loimaa19:15
Turku20:00
Turku satama20:07
TognummerIC 928
Rejsetid13:38
Acheter

Pasila Toijala Turku satama

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:30
TognummerS 35
Skift
Toijala15:35
Humppila16:00
Loimaa16:13
Kyrö16:30
Turku17:00
Turku satama17:07
TognummerIC 922
Rejsetid11:58
Acheter

Pasila Riihimäki Toijala Turku satama

Pasila04:25
Tikkurila04:34
Kerava04:43
Ainola04:47
Järvenpää04:50
Saunakallio04:53
Jokela04:59
Hyvinkää05:06
Riihimäki05:15
TognummerHL 9619
Linje
R
Skift
Riihimäki05:20
Ryttylä05:27
Turenki05:36
Hämeenlinna05:45
Parola05:51
Iittala05:59
Toijala06:09
TognummerHL 9623
Linje
R
Skift
Toijala06:14
Humppila06:41
Loimaa06:55
Turku07:45
Turku satama07:52
TognummerIC 904
Rejsetid3:27
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila06:2907:0908:30
Tikkurila06:3907:1908:41
Riihimäki-07:52-
Hämeenlinna-08:11-
Toijala-08:31-
Lempäälä-08:41-
Tampere07:5808:5309:58
TognummerIC 21S 155IC 23
Skift
Tampere18:1015:1018:10
Toijala18:3515:3518:35
Humppila19:0016:0019:00
Loimaa19:1516:1319:15
Kyrö-16:30-
Turku20:0017:0019:58
Turku satama20:0717:0720:05
TognummerIC 928IC 922IC 928
Rejsetid13:3833:5835:35
AcheterAcheterAcheter

Pasila Toijala Turku satama

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:30
TognummerS 35
Skift
Toijala15:35
Humppila16:00
Loimaa16:13
Kyrö16:30
Turku17:00
Turku satama17:07
TognummerS 922
Rejsetid11:58
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila07:2908:30
Tikkurila07:3908:41
Tampere08:5809:58
TognummerS 41IC 23
Skift
Tampere15:1005:50
Toijala15:3506:14
Humppila16:0006:41
Loimaa16:1306:55
Kyrö16:30-
Turku17:0007:45
Turku satama17:0707:52
TognummerIC 922IC 904
Rejsetid9:3823:22
AcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila06:29
Tikkurila06:39
Tampere07:58
TognummerIC 21
Skift
Tampere18:10
Toijala18:35
Humppila19:00
Loimaa19:15
Turku19:58
Turku satama20:05
TognummerIC 928
Rejsetid13:36
Acheter

Pasila Toijala Turku satama

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:30
TognummerS 35
Skift
Toijala15:35
Humppila16:00
Loimaa16:13
Kyrö16:30
Turku17:00
Turku satama17:07
TognummerIC 922
Rejsetid11:58
Acheter

Pasila Riihimäki Toijala Turku satama

Pasila04:25
Tikkurila04:34
Kerava04:43
Ainola04:47
Järvenpää04:50
Saunakallio04:53
Jokela04:59
Hyvinkää05:06
Riihimäki05:15
TognummerHL 9619
Linje
R
Skift
Riihimäki05:20
Ryttylä05:27
Turenki05:36
Hämeenlinna05:45
Parola05:51
Iittala05:59
Toijala06:09
TognummerHL 9623
Linje
R
Skift
Toijala06:14
Humppila06:41
Loimaa06:55
Turku07:45
Turku satama07:52
TognummerIC 904
Rejsetid3:27
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila06:29
Tikkurila06:39
Tampere07:58
TognummerIC 21
Skift
Tampere18:10
Toijala18:35
Humppila19:00
Loimaa19:15
Turku19:58
Turku satama20:05
TognummerIC 928
Rejsetid13:36
Acheter

Pasila Toijala Turku satama

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:30
TognummerS 35
Skift
Toijala15:35
Humppila16:00
Loimaa16:13
Kyrö16:30
Turku17:00
Turku satama17:07
TognummerIC 922
Rejsetid11:58
Acheter

Pasila Riihimäki Toijala Turku satama

Pasila04:25
Tikkurila04:34
Kerava04:43
Ainola04:47
Järvenpää04:50
Saunakallio04:53
Jokela04:59
Hyvinkää05:06
Riihimäki05:15
TognummerHL 9619
Linje
R
Skift
Riihimäki05:20
Ryttylä05:27
Turenki05:36
Hämeenlinna05:45
Parola05:51
Iittala05:59
Toijala06:09
TognummerHL 9623
Linje
R
Skift
Toijala06:14
Humppila06:41
Loimaa06:55
Turku07:45
Turku satama07:52
TognummerIC 904
Rejsetid3:27
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.20

Pasila Tampere Turku satama

Pasila06:29
Tikkurila06:39
Tampere07:58
TognummerIC 21
Skift
Tampere18:10
Toijala18:35
Humppila19:00
Loimaa19:15
Turku19:58
Turku satama20:05
TognummerIC 928
Rejsetid13:36
Acheter

Pasila Toijala Turku satama

Pasila05:09
Tikkurila05:19
Riihimäki05:52
Hämeenlinna06:11
Toijala06:30
TognummerS 35
Skift
Toijala15:35
Humppila16:00
Loimaa16:13
Kyrö16:30
Turku17:00
Turku satama17:07
TognummerIC 922
Rejsetid11:58
Acheter

Pasila Riihimäki Toijala Turku satama

Pasila04:25
Tikkurila04:34
Kerava04:43
Ainola04:47
Järvenpää04:50
Saunakallio04:53
Jokela04:59
Hyvinkää05:06
Riihimäki05:15
TognummerHL 9619
Linje
R
Skift
Riihimäki05:20
Ryttylä05:27
Turenki05:36
Hämeenlinna05:45
Parola05:51
Iittala05:59
Toijala06:09
TognummerHL 9623
Linje
R
Skift
Toijala06:14
Humppila06:41
Loimaa06:55
Turku07:45
Turku satama07:52
TognummerIC 904
Rejsetid3:27
Acheter