Train O'Clock

Pasila Pieksämäki Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila07:0908:2510:3011:2513:09
Tikkurila07:1908:3610:4111:3613:19
Lahti-09:13-12:16-
Kouvola-09:48-13:03-
Mäntyharju-10:28-13:41-
Mikkeli-10:54-14:06-
Riihimäki07:52---13:52
Hämeenlinna08:11---14:11
Toijala08:31---14:31
Lempäälä08:41---14:41
Tampere09:07-12:12-15:07
Orivesi09:32-12:37-15:32
Lahdenperä09:59----
Jämsä10:12-13:12-16:07
Jyväskylä10:41-13:43-16:40
Hankasalmi11:06-14:08-17:07
Pieksämäki11:2811:3114:3014:4217:29
TognummerIC 155IC 63S 143IC 65IC 145
Rejsetid4:193:064:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila07:0908:2510:3011:2513:09
Tikkurila07:1908:3610:4111:3613:19
Lahti-09:13-12:16-
Kouvola-09:48-13:03-
Mäntyharju-10:28-13:41-
Mikkeli-10:54-14:06-
Riihimäki07:52---13:52
Hämeenlinna08:11---14:11
Toijala08:31---14:31
Lempäälä08:41---14:41
Tampere09:07-12:12-15:07
Orivesi09:32-12:37-15:32
Lahdenperä09:59----
Jämsä10:12-13:12-16:07
Jyväskylä10:41-13:43-16:40
Hankasalmi11:06-14:08-17:07
Pieksämäki11:2811:3114:3014:4217:29
TognummerIC 155IC 63IC 143IC 65IC 145
Rejsetid4:193:064:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila07:0908:2510:3011:2513:09
Tikkurila07:1908:3610:4111:3613:19
Lahti-09:13-12:16-
Kouvola-09:48-13:03-
Mäntyharju-10:28-13:41-
Mikkeli-10:54-14:06-
Riihimäki07:52---13:52
Hämeenlinna08:11---14:11
Toijala08:31---14:31
Lempäälä08:41---14:41
Tampere09:07-12:12-15:07
Orivesi09:32-12:37-15:32
Lahdenperä09:59----
Jämsä10:12-13:12-16:07
Jyväskylä10:41-13:43-16:40
Hankasalmi11:06-14:08-17:07
Pieksämäki11:2811:3114:3014:4217:29
TognummerS 155IC 63IC 143IC 65IC 145
Rejsetid4:193:064:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila08:2510:3011:2513:09
Tikkurila08:3610:4111:3613:19
Riihimäki---13:52
Hämeenlinna---14:11
Toijala---14:31
Lempäälä---14:41
Tampere-12:12-15:07
Orivesi-12:37-15:32
Jämsä-13:12-16:07
Jyväskylä-13:43-16:40
Hankasalmi-14:08-17:07
Lahti09:13-12:16-
Kouvola09:50-13:03-
Mäntyharju10:31-13:41-
Mikkeli10:57-14:06-
Pieksämäki11:3414:3014:4217:29
TognummerIC 63IC 143IC 65IC 145
Rejsetid3:094:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheter

Pasila Tampere Pieksämäki

Pasila07:29
Tikkurila07:39
Tampere08:58
TognummerS 41
Skift
Tampere09:07
Orivesi09:32
Lahdenperä09:59
Jämsä10:12
Jyväskylä10:41
Hankasalmi11:06
Pieksämäki11:28
TognummerIC 155
Rejsetid3:59
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila07:0908:2510:3011:2513:09
Tikkurila07:1908:3610:4111:3613:19
Lahti-09:13-12:16-
Kouvola-09:50-13:03-
Mäntyharju-10:31-13:41-
Mikkeli-10:57-14:06-
Riihimäki07:52---13:52
Hämeenlinna08:11---14:11
Toijala08:31---14:31
Lempäälä08:41---14:41
Tampere09:07-12:12-15:07
Orivesi09:32-12:37-15:32
Lahdenperä09:59----
Jämsä10:12-13:12-16:07
Jyväskylä10:41-13:43-16:40
Hankasalmi11:06-14:08-17:07
Pieksämäki11:2811:3414:3014:4217:29
TognummerIC 155IC 63S 143IC 65IC 145
Rejsetid4:193:094:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila07:0908:2510:3011:2513:09
Tikkurila07:1908:3610:4111:3613:19
Lahti-09:13-12:16-
Kouvola-09:50-13:03-
Mäntyharju-10:31-13:41-
Mikkeli-10:57-14:06-
Riihimäki07:52---13:52
Hämeenlinna08:11---14:11
Toijala08:31---14:31
Lempäälä08:41---14:41
Tampere09:07-12:12-15:07
Orivesi09:32-12:37-15:32
Lahdenperä09:59----
Jämsä10:12-13:12-16:07
Jyväskylä10:41-13:43-16:40
Hankasalmi11:06-14:08-17:07
Pieksämäki11:2811:3414:3014:4217:29
TognummerIC 155IC 63S 143IC 65IC 145
Rejsetid4:193:094:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.10

Pasila Pieksämäki

Pasila07:0908:2510:3011:2513:09
Tikkurila07:1908:3610:4111:3613:19
Lahti-09:13-12:16-
Kouvola-09:50-13:03-
Mäntyharju-10:31-13:41-
Mikkeli-10:57-14:06-
Riihimäki07:52---13:52
Hämeenlinna08:11---14:11
Toijala08:31---14:31
Lempäälä08:41---14:41
Tampere09:07-12:12-15:07
Orivesi09:32-12:37-15:32
Lahdenperä09:59----
Jämsä10:12-13:12-16:07
Jyväskylä10:41-13:43-16:40
Hankasalmi11:06-14:08-17:07
Pieksämäki11:2811:3414:3014:4217:29
TognummerIC 155IC 63S 143IC 65IC 145
Rejsetid4:193:094:003:174:20
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter