Train O'Clock

Pasila Oulu Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila05:0906:2908:3012:3013:30
Tikkurila05:1906:3908:4112:4113:41
Riihimäki05:52----
Hämeenlinna06:11----
Jepua---15:48-
Ylivalli-08:57---
Toijala06:31----
Voltti--11:50--
Tampere07:0208:0210:0214:0215:02
Köykkäri-10:02---
Karhejärvi07:2808:26--15:27
Parkano07:44---15:45
Madesjärvi08:00---16:00
Seinäjoki08:3909:2211:0915:1316:37
Lapua08:52-11:22-16:50
Kauhava09:0209:4411:31-16:59
Tikkaperä----19:29
Pännäinen09:30-12:09-17:30
Kokkola09:5110:4012:2916:1617:50
Kannus10:10-12:48-18:09
Ylivieska10:3211:2013:0916:5318:30
Oulainen10:47-13:25-18:48
Vihanti11:01-13:40-19:02
Ruukki11:14-13:53-19:15
Kempele11:33-14:12-19:41
Oulu11:4412:1614:2217:4819:51
TognummerS 35IC 21IC 23IC 25IC 37
Rejsetid6:355:475:525:186:21
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila05:0906:2908:3012:3013:30
Tikkurila05:1906:3908:4112:4113:41
Riihimäki05:52----
Hämeenlinna06:11----
Jepua---15:48-
Ylivalli-08:57---
Toijala06:31----
Voltti--11:50--
Tampere07:0208:0210:0214:0215:02
Köykkäri-10:02---
Karhejärvi07:2808:26--15:27
Parkano07:44---15:45
Madesjärvi08:00---16:00
Seinäjoki08:3909:2211:0915:1316:37
Lapua08:52-11:22-16:50
Kauhava09:0209:4411:31-16:59
Tikkaperä----19:29
Pännäinen09:30-12:09-17:30
Kokkola09:5110:4012:2916:1617:50
Kannus10:10-12:48-18:09
Ylivieska10:3211:2013:0916:5318:30
Oulainen10:47-13:25-18:48
Vihanti11:01-13:40-19:02
Ruukki11:14-13:53-19:15
Kempele11:33-14:12-19:41
Oulu11:4412:1614:2217:4819:51
TognummerS 35IC 21IC 23IC 25IC 37
Rejsetid6:355:475:525:186:21
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila05:0906:2908:3012:3013:30
Tikkurila05:1906:3908:4112:4113:41
Riihimäki05:52----
Hämeenlinna06:11----
Jepua---15:48-
Ylivalli-08:57---
Toijala06:31----
Voltti--11:50--
Tampere07:0208:0210:0214:0215:02
Köykkäri-10:02---
Karhejärvi07:2808:26--15:27
Parkano07:44---15:45
Madesjärvi08:00---16:00
Seinäjoki08:3909:2211:0915:1316:37
Lapua08:52-11:22-16:50
Kauhava09:0209:4411:31-16:59
Tikkaperä----19:29
Pännäinen09:30-12:09-17:30
Kokkola09:5110:4012:2916:1617:50
Kannus10:10-12:48-18:09
Ylivieska10:3211:2013:0916:5318:30
Oulainen10:47-13:25-18:48
Vihanti11:01-13:40-19:02
Ruukki11:14-13:53-19:15
Kempele11:33-14:12-19:41
Oulu11:4412:1614:2217:4819:51
TognummerS 35IC 21IC 23IC 25IC 37
Rejsetid6:355:475:525:186:21
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila08:3010:0912:3013:3014:30
Tikkurila08:4110:1912:4113:4114:41
Riihimäki-10:52---
Karhejärvi---15:2716:26
Parkano---15:45-
Madesjärvi---16:00-
Hämeenlinna-11:11---
Jepua--15:48--
Toijala-11:31---
Lempäälä-11:41---
Tampere10:0211:5714:0215:0216:02
Seinäjoki11:0913:0915:1316:3517:25
Lapua11:22--16:48-
Kauhava11:31--16:57-
Voltti11:50----
Pännäinen12:0913:53-17:30-
Tikkaperä---19:29-
Kokkola12:2914:1216:1617:5018:28
Kannus12:48--18:09-
Ylivieska13:0914:4916:5318:3019:05
Oulainen13:25--18:4819:21
Vihanti13:40--19:02-
Ruukki13:53--19:1519:46
Kempele14:12--19:41-
Oulu14:2215:4517:4819:5120:12
TognummerIC 23S 33IC 25IC 37IC 27
Rejsetid5:525:365:186:215:42
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila05:0906:2908:3012:3013:30
Tikkurila05:1906:3908:4112:4113:41
Riihimäki05:52----
Hämeenlinna06:11----
Jepua---15:48-
Ylivalli-08:57---
Toijala06:31----
Voltti--11:50--
Tampere07:0208:0210:0214:0215:02
Köykkäri-10:02---
Karhejärvi07:2808:26--15:27
Parkano07:44---15:45
Madesjärvi08:00---16:00
Seinäjoki08:3409:2211:0915:1316:35
Lapua08:50-11:22-16:48
Kauhava09:0109:4411:31-16:57
Tikkaperä----19:29
Pännäinen09:28-12:09-17:30
Kokkola09:4910:4012:2916:1617:50
Kannus10:08-12:48-18:09
Ylivieska10:3011:2013:0916:5318:30
Oulainen10:45-13:25-18:48
Vihanti10:59-13:40-19:02
Ruukki11:12-13:53-19:15
Kempele11:31-14:12-19:41
Oulu11:4212:1614:2217:4819:51
TognummerS 35IC 21IC 23IC 25IC 37
Rejsetid6:335:475:525:186:21
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila05:0906:2908:3012:3013:30
Tikkurila05:1906:3908:4112:4113:41
Riihimäki05:52----
Hämeenlinna06:11----
Jepua---15:48-
Ylivalli-08:57---
Toijala06:31----
Voltti--11:50--
Tampere07:0208:0210:0214:0215:02
Köykkäri-10:02---
Karhejärvi07:2808:26--15:27
Parkano07:44---15:45
Madesjärvi08:00---16:00
Seinäjoki08:3409:2211:0915:1316:35
Lapua08:50-11:22-16:48
Kauhava09:0109:4411:31-16:57
Tikkaperä----19:29
Pännäinen09:28-12:09-17:30
Kokkola09:4910:4012:2916:1617:50
Kannus10:08-12:48-18:09
Ylivieska10:3011:2013:0916:5318:30
Oulainen10:45-13:25-18:48
Vihanti10:59-13:40-19:02
Ruukki11:12-13:53-19:15
Kempele11:31-14:12-19:41
Oulu11:4212:1614:2217:4819:51
TognummerS 35IC 21IC 23IC 25IC 37
Rejsetid6:335:475:525:186:21
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.00

Pasila Oulu

Pasila05:0906:2908:3010:0912:30
Tikkurila05:1906:3908:4110:1912:41
Riihimäki05:52--10:52-
Hämeenlinna06:11--11:11-
Jepua----15:48
Ylivalli-08:57---
Lempäälä---11:41-
Toijala06:31--11:31-
Voltti--11:50--
Tampere07:0208:0210:0211:5714:02
Köykkäri-10:02---
Karhejärvi07:2808:26---
Parkano07:44----
Madesjärvi08:00----
Seinäjoki08:3409:2211:0913:0915:13
Lapua08:50-11:22--
Kauhava09:0109:4411:31--
Pännäinen09:28-12:0913:53-
Kokkola09:4910:4012:2914:1216:16
Kannus10:08-12:48--
Ylivieska10:3011:2013:0914:4916:53
Oulainen10:45-13:25--
Vihanti10:59-13:40--
Ruukki11:12-13:53--
Kempele11:31-14:12--
Oulu11:4212:1614:2215:4517:48
TognummerS 35IC 21IC 23S 33IC 25
Rejsetid6:335:475:525:365:18
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter