Train O'Clock

Pasila Kerava Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5604:2504:4505:1505:15
Käpylä01:59-04:48-05:18
Oulunkylä02:01-04:50-05:20
Pukinmäki02:03-04:52-05:22
Malmi02:05-04:54-05:24
Tapanila02:07-04:56-05:26
Puistola02:09-04:58-05:28
Tikkurila02:1204:3405:0105:2405:31
Hiekkaharju02:14-05:03-05:33
Koivukylä02:17-05:05-05:35
Rekola02:19-05:07-05:37
Korso02:22-05:09-05:39
Savio02:25-05:12-05:42
Kerava02:2904:4205:1505:3205:45
TognummerHL 9755HL 9619HL 9341HL 9621HL 9001
Linje
T
R
K
R
K
Rejsetid33 min17 min30 min17 min30 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5604:2504:4505:1505:15
Käpylä01:59-04:48-05:18
Oulunkylä02:01-04:50-05:20
Pukinmäki02:03-04:52-05:22
Malmi02:05-04:54-05:24
Tapanila02:07-04:56-05:26
Puistola02:09-04:58-05:28
Tikkurila02:1204:3405:0105:2405:31
Hiekkaharju02:14-05:03-05:33
Koivukylä02:17-05:05-05:35
Rekola02:19-05:07-05:37
Korso02:22-05:09-05:39
Savio02:25-05:12-05:42
Kerava02:2904:4205:1505:3205:45
TognummerHL 9755HL 9619HL 9341HL 9621HL 9001
Linje
T
R
K
R
K
Rejsetid33 min17 min30 min17 min30 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5602:5603:5604:2605:15
Käpylä01:5902:5903:5904:29-
Oulunkylä02:0103:0104:0104:31-
Pukinmäki02:0303:0304:0304:33-
Malmi02:0503:0504:0504:35-
Tapanila02:0703:0704:0704:37-
Puistola02:0903:0904:0904:39-
Tikkurila02:1203:1204:1204:4205:24
Hiekkaharju02:1403:1404:1404:44-
Koivukylä02:1703:1704:1704:47-
Rekola02:1903:1904:1904:49-
Korso02:2203:2204:2204:52-
Savio02:2503:2504:2504:55-
Kerava02:2803:2804:2804:5805:32
TognummerHL 9745HL 9747HL 9331HL 9751HL 9621
Linje
T
T
K
T
R
Rejsetid32 min32 min32 min32 min17 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5602:5603:5604:2605:25
Käpylä01:5902:5903:5904:2905:28
Oulunkylä02:0103:0104:0104:3105:30
Pukinmäki02:0303:0304:0304:3305:32
Malmi02:0503:0504:0504:3505:34
Tapanila02:0703:0704:0704:3705:36
Puistola02:0903:0904:0904:3905:38
Tikkurila02:1203:1204:1204:4205:41
Hiekkaharju02:1403:1404:1404:4405:43
Koivukylä02:1703:1704:1704:4705:45
Rekola02:1903:1904:1904:4905:47
Korso02:2203:2204:2204:5205:49
Savio02:2503:2504:2504:5505:52
Kerava02:2803:2804:2804:5805:55
TognummerHL 9745HL 9747HL 9331HL 9751HL 9349
Linje
T
T
K
T
K
Rejsetid32 min32 min32 min32 min30 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5604:2504:4505:1505:15
Käpylä01:59-04:48-05:18
Oulunkylä02:01-04:50-05:20
Pukinmäki02:03-04:52-05:22
Malmi02:05-04:54-05:24
Tapanila02:07-04:56-05:26
Puistola02:09-04:58-05:28
Tikkurila02:1204:3405:0105:2405:31
Hiekkaharju02:14-05:03-05:33
Koivukylä02:17-05:05-05:35
Rekola02:19-05:07-05:37
Korso02:22-05:09-05:39
Savio02:25-05:12-05:42
Kerava02:2804:4205:1505:3205:45
TognummerHL 9745HL 9619HL 9341HL 9621HL 9001
Linje
T
R
K
R
K
Rejsetid32 min17 min30 min17 min30 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5604:2504:4505:1505:15
Käpylä01:59-04:48-05:18
Oulunkylä02:01-04:50-05:20
Pukinmäki02:03-04:52-05:22
Malmi02:05-04:54-05:24
Tapanila02:07-04:56-05:26
Puistola02:09-04:58-05:28
Tikkurila02:1204:3405:0105:2405:31
Hiekkaharju02:14-05:03-05:33
Koivukylä02:17-05:05-05:35
Rekola02:19-05:07-05:37
Korso02:22-05:09-05:39
Savio02:25-05:12-05:42
Kerava02:2804:4205:1505:3205:45
TognummerHL 9745HL 9619HL 9341HL 9621HL 9001
Linje
T
R
K
R
K
Rejsetid32 min17 min30 min17 min30 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.40

Pasila Kerava

Pasila01:5604:2504:4505:1505:15
Käpylä01:59-04:48-05:18
Oulunkylä02:01-04:50-05:20
Pukinmäki02:03-04:52-05:22
Malmi02:05-04:54-05:24
Tapanila02:07-04:56-05:26
Puistola02:09-04:58-05:28
Tikkurila02:1204:3405:0105:2405:31
Hiekkaharju02:14-05:03-05:33
Koivukylä02:17-05:05-05:35
Rekola02:19-05:07-05:37
Korso02:22-05:09-05:39
Savio02:25-05:12-05:42
Kerava02:2804:4205:1505:3205:45
TognummerHL 9745HL 9619HL 9341HL 9621HL 9001
Linje
T
R
K
R
K
Rejsetid32 min17 min30 min17 min30 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter