Train O'Clock

Pasila Espoo Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila04:3705:0705:3705:5706:01
Ilmala04:3905:0905:39--
Huopalahti04:4205:1205:4206:0006:04
Valimo04:4305:1305:43--
Pitäjänmäki04:4505:1505:45--
Mäkkylä04:4705:1705:47--
Leppävaara04:5105:2105:5106:0506:09
Kilo04:5305:2305:53-06:11
Kera04:5505:2505:55-06:13
Kauniainen04:5705:2705:57-06:15
Koivuhovi04:5905:2905:59-06:17
Tuomarila05:0105:3106:01-06:19
Espoo05:0305:3306:0306:1106:21
TognummerHL 8417HL 8419HL 8421HL 8571HL 8321
Linje
L
L
L
Y
E
Rejsetid26 min26 min26 min14 min20 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila04:3705:0705:3705:5706:01
Ilmala04:3905:0905:39--
Huopalahti04:4205:1205:4206:0006:04
Valimo04:4305:1305:43--
Pitäjänmäki04:4505:1505:45--
Mäkkylä04:4705:1705:47--
Leppävaara04:5105:2105:5106:0506:09
Kilo04:5305:2305:53-06:11
Kera04:5505:2505:55-06:13
Kauniainen04:5705:2705:57-06:15
Koivuhovi04:5905:2905:59-06:17
Tuomarila05:0105:3106:01-06:19
Espoo05:0305:3306:0306:1106:21
TognummerHL 8417HL 8419HL 8421HL 8571HL 8321
Linje
L
L
L
Y
E
Rejsetid26 min26 min26 min14 min20 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila03:0704:0705:3706:0706:37
Ilmala03:0904:0905:3906:0906:39
Huopalahti03:1204:1205:4206:1206:42
Valimo03:1304:1305:4306:1306:43
Pitäjänmäki03:1504:1505:4506:1506:45
Mäkkylä03:1704:1705:4706:1706:47
Leppävaara03:2104:2105:5106:2106:51
Kilo03:2304:2305:5306:2306:53
Kera03:2504:2505:5506:2506:55
Kauniainen03:2704:2705:5706:2706:57
Koivuhovi03:2904:2905:5906:2906:59
Tuomarila03:3104:3106:0106:3107:01
Espoo03:3304:3306:0306:3307:03
TognummerHL 8549HL 8553HL 8421HL 8423HL 8425
Linje
L
L
L
L
L
Rejsetid26 min26 min26 min26 min26 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila03:0704:0706:0706:3707:07
Ilmala03:0904:0906:0906:3907:09
Huopalahti03:1204:1206:1206:4207:12
Valimo03:1304:1306:1306:4307:13
Pitäjänmäki03:1504:1506:1506:4507:15
Mäkkylä03:1704:1706:1706:4707:17
Leppävaara03:2104:2106:2106:5107:21
Kilo03:2304:2306:2306:5307:23
Kera03:2504:2506:2506:5507:25
Kauniainen03:2704:2706:2706:5707:27
Koivuhovi03:2904:2906:2906:5907:29
Tuomarila03:3104:3106:3107:0107:31
Espoo03:3304:3306:3307:0307:33
TognummerHL 8549HL 8553HL 8423HL 8425HL 8427
Linje
L
L
L
L
L
Rejsetid26 min26 min26 min26 min26 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila04:3705:0705:3705:5706:01
Ilmala04:3905:0905:39--
Huopalahti04:4205:1205:4206:0006:04
Valimo04:4305:1305:43--
Pitäjänmäki04:4505:1505:45--
Mäkkylä04:4705:1705:47--
Leppävaara04:5105:2105:5106:0506:09
Kilo04:5305:2305:53-06:11
Kera04:5505:2505:55-06:13
Kauniainen04:5705:2705:57-06:15
Koivuhovi04:5905:2905:59-06:17
Tuomarila05:0105:3106:01-06:19
Espoo05:0305:3306:0306:1106:21
TognummerHL 8417HL 8419HL 8421HL 8571HL 8321
Linje
L
L
L
Y
E
Rejsetid26 min26 min26 min14 min20 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila04:3705:0705:3705:5706:01
Ilmala04:3905:0905:39--
Huopalahti04:4205:1205:4206:0006:04
Valimo04:4305:1305:43--
Pitäjänmäki04:4505:1505:45--
Mäkkylä04:4705:1705:47--
Leppävaara04:5105:2105:5106:0506:09
Kilo04:5305:2305:53-06:11
Kera04:5505:2505:55-06:13
Kauniainen04:5705:2705:57-06:15
Koivuhovi04:5905:2905:59-06:17
Tuomarila05:0105:3106:01-06:19
Espoo05:0305:3306:0306:1106:21
TognummerHL 8417HL 8419HL 8421HL 8571HL 8321
Linje
L
L
L
Y
E
Rejsetid26 min26 min26 min14 min20 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.50

Pasila Espoo

Pasila04:3705:0705:3705:5706:01
Ilmala04:3905:0905:39--
Huopalahti04:4205:1205:4206:0006:04
Valimo04:4305:1305:43--
Pitäjänmäki04:4505:1505:45--
Mäkkylä04:4705:1705:47--
Leppävaara04:5105:2105:5106:0506:09
Kilo04:5305:2305:53-06:11
Kera04:5505:2505:55-06:13
Kauniainen04:5705:2705:57-06:15
Koivuhovi04:5905:2905:59-06:17
Tuomarila05:0105:3106:01-06:19
Espoo05:0305:3306:0306:1106:21
TognummerHL 8417HL 8419HL 8421HL 8571HL 8321
Linje
L
L
L
Y
E
Rejsetid26 min26 min26 min14 min20 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter