Train O'Clock

Misi Tampere Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 01.50

Misi Tampere

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:56
Tampere05:35
TognummerIC 274
Rejsetid9:49
Acheter