Train O'Clock

Misi Parkano Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:11
TognummerIC 40
Rejsetid10:25
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki06:37
Parkano07:11
TognummerIC 42
Rejsetid11:25
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki07:37
Parkano08:11
TognummerIC 44
Rejsetid12:25
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:11
TognummerIC 40
Rejsetid10:25
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:11
TognummerIC 40
Rejsetid10:25
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:11
TognummerIC 40
Rejsetid10:25
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.50

Misi Seinäjoki Parkano

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki05:37
Parkano06:11
TognummerIC 40
Rejsetid10:25
Acheter