Train O'Clock

Misi Kokkola Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.00

Misi Kokkola

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:54
TognummerIC 274
Rejsetid6:08
Acheter