Train O'Clock

Misi Kempele Køreplan

Find rejse

Torsdag den 8. december 2022 kl. 02.20

Misi Oulu Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:49
TognummerIC 274
Skift
Oulu05:21
Kempele05:30
TognummerIC 20
Rejsetid9:44
Acheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 02.20

Misi Oulu Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:49
TognummerIC 274
Skift
Oulu05:21
Kempele05:30
TognummerIC 20
Rejsetid9:44
Acheter

Lørdag den 10. december 2022 kl. 02.20

Misi Seinäjoki Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:53
Kempele00:05
Ylivieska01:09
Kokkola01:57
Kruunupyy02:17
Riijärvi02:40
Jepua02:50
Kauhava03:17
Seinäjoki03:45
TognummerIC 274
Skift
Seinäjoki04:15
Lapua04:33
Kauhava04:45
Pännäinen05:23
Kolppi05:30
Kokkola05:51
Kannus06:16
Ylivieska06:42
Oulainen07:01
Vihanti07:18
Ruukki07:32
Kempele07:54
TognummerIC 273
Rejsetid12:08
Acheter

Søndag den 11. december 2022 kl. 02.20

Misi Oulu Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:49
TognummerIC 274
Skift
Oulu05:21
Kempele05:30
TognummerIC 20
Rejsetid9:44
Acheter

Mandag den 12. december 2022 kl. 02.20

Misi Oulu Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:49
TognummerIC 274
Skift
Oulu05:21
Kempele05:30
TognummerIC 20
Rejsetid9:44
Acheter

Tirsdag den 13. december 2022 kl. 02.20

Misi Oulu Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:49
TognummerIC 274
Skift
Oulu05:21
Kempele05:30
TognummerIC 20
Rejsetid9:44
Acheter

Onsdag den 14. december 2022 kl. 02.20

Misi Oulu Kempele

Misi19:46
Rovaniemi20:57
Tervola21:54
Kemi22:28
Myllykangas23:02
Oulu23:49
TognummerIC 274
Skift
Oulu05:21
Kempele05:30
TognummerIC 20
Rejsetid9:44
Acheter