Train O'Clock

Mikkeli Pasila Køreplan

Find rejse

Onsdag den 1. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0017:5518:51
Mäntyharju16:2718:2719:15
Selänpää16:59--
Kouvola17:1919:1520:15
Lahti17:4919:4720:47
Tikkurila18:2620:2621:31
Pasila18:3420:3421:39
TognummerIC 68S 72IC 70
Rejsetid2:342:392:48
AcheterAcheterAcheter

Torsdag den 2. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0017:5518:51
Mäntyharju16:2718:2719:15
Selänpää16:59--
Kouvola17:1919:1520:15
Lahti17:4919:4720:47
Tikkurila18:2620:2621:31
Pasila18:3420:3421:39
TognummerIC 68S 72IC 70
Rejsetid2:342:392:48
AcheterAcheterAcheter

Fredag den 3. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0017:5518:51
Mäntyharju16:2718:2719:15
Selänpää16:59--
Kouvola17:1919:1520:15
Lahti17:4919:4720:47
Tikkurila18:2620:2621:31
Pasila18:3420:3421:39
TognummerIC 68S 72IC 70
Rejsetid2:342:392:48
AcheterAcheterAcheter

Mikkeli Pieksämäki Joensuu Pasila

Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Skift
Pieksämäki20:39
Varkaus21:14
Heinävesi21:45
Vihtari22:01
Viinijärvi22:25
Joensuu22:49
TognummerHDM 729
Skift
Joensuu04:58
Kitee05:33
Parikkala06:12
Simpele06:25
Imatra06:56
Lappeenranta07:21
Kouvola08:09
Lahti08:40
Tikkurila09:16
Pasila09:24
TognummerS 2
Rejsetid14:31
Acheter

Lørdag den 4. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0018:51
Mäntyharju16:2719:15
Selänpää16:59-
Kouvola17:1920:15
Lahti17:4920:47
Tikkurila18:2621:31
Pasila18:3421:39
TognummerIC 68IC 70
Rejsetid2:342:48
AcheterAcheter

Søndag den 5. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0017:5518:51
Mäntyharju16:2718:2719:15
Selänpää16:59--
Kouvola17:1919:1520:15
Lahti17:4919:4720:47
Tikkurila18:2620:2621:31
Pasila18:3420:3421:39
TognummerIC 68S 72IC 70
Rejsetid2:342:392:48
AcheterAcheterAcheter

Mandag den 6. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0018:51
Mäntyharju16:2719:15
Selänpää16:59-
Kouvola17:1920:15
Lahti17:4920:47
Tikkurila18:2621:31
Pasila18:3421:39
TognummerIC 68IC 70
Rejsetid2:342:48
AcheterAcheter

Mikkeli Pieksämäki Joensuu Pasila

Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Skift
Pieksämäki20:39
Varkaus21:14
Heinävesi21:45
Vihtari22:01
Viinijärvi22:25
Joensuu22:49
TognummerHDM 729
Skift
Joensuu04:58
Kitee05:33
Parikkala06:12
Simpele06:25
Imatra06:56
Lappeenranta07:21
Kouvola08:09
Lahti08:40
Tikkurila09:16
Pasila09:24
TognummerS 2
Rejsetid14:31
Acheter

Tirsdag den 7. februar 2023 kl. 15.30

Mikkeli Pasila

Mikkeli16:0018:51
Mäntyharju16:2719:15
Selänpää16:59-
Kouvola17:1920:15
Lahti17:4920:47
Tikkurila18:2621:31
Pasila18:3421:39
TognummerIC 68IC 70
Rejsetid2:342:48
AcheterAcheter

Mikkeli Pieksämäki Joensuu Pasila

Mikkeli18:53
Pieksämäki19:29
TognummerS 69
Skift
Pieksämäki20:39
Varkaus21:14
Heinävesi21:45
Vihtari22:01
Viinijärvi22:25
Joensuu22:49
TognummerHDM 729
Skift
Joensuu04:58
Kitee05:33
Parikkala06:12
Simpele06:25
Imatra06:56
Lappeenranta07:21
Kouvola08:09
Lahti08:40
Tikkurila09:16
Pasila09:24
TognummerS 2
Rejsetid14:31
Acheter