Train O'Clock

Malmi Riihimäki Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:2709:4210:34
Tapanila09:2909:4410:36
Puistola09:3109:4610:38
Tikkurila09:3409:4910:41
Hiekkaharju09:3609:5110:43
Koivukylä09:3809:5310:45
Rekola09:4009:5510:47
Korso09:4209:5710:49
Savio09:4510:0010:52
Kerava09:4810:0310:55
TognummerHL 9061HL 9065HL 9083
Linje
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2610:5611:26
Riihimäki10:3511:0511:35
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:081:231:01
AcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:0409:12
Tapanila09:0609:14
Puistola09:0809:16
Tikkurila09:1009:18
TognummerHL 8827HL 9055
Linje
I
K
Skift
Tikkurila09:1909:24
Kerava-09:33
Ainola-09:37
Järvenpää-09:40
Saunakallio-09:43
Jokela-09:49
Hyvinkää-09:56
Riihimäki09:5010:05
TognummerS 93HL 9649
Linje
R
Rejsetid46 min53 min
AcheterAcheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:2709:4209:5710:42
Tapanila09:2909:4409:5910:44
Puistola09:3109:4610:0110:46
Tikkurila09:3409:4910:0410:49
Hiekkaharju09:3609:5110:0610:51
Koivukylä09:3809:5310:0810:53
Rekola09:4009:5510:1010:55
Korso09:4209:5710:1210:57
Savio09:4510:0010:1511:00
Kerava09:4810:0310:1811:03
TognummerHL 9061HL 9065HL 9071HL 9085
Linje
K
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:0311:33
Ainola10:0710:3711:0711:37
Järvenpää10:1010:4011:1011:40
Saunakallio10:1310:4311:1311:43
Jokela10:1910:4911:1911:49
Hyvinkää10:2610:5611:2611:56
Riihimäki10:3511:0511:3512:05
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659HL 9661
Linje
R
R
R
R
Rejsetid1:081:231:381:23
AcheterAcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:04
Tapanila09:06
Puistola09:08
Tikkurila09:10
TognummerHL 9053
Linje
K
Skift
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerIC 93
Rejsetid46 min
Acheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:1409:5410:24
Tapanila09:1609:5610:26
Puistola09:1809:5810:28
Tikkurila09:2110:0110:31
Hiekkaharju09:2310:0310:33
Koivukylä09:2510:0510:35
Rekola09:2710:0710:37
Korso09:2910:0910:39
Savio09:3210:1210:42
Kerava09:3510:1510:45
TognummerHL 9057HL 9069HL 9079
Linje
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2610:5611:26
Riihimäki10:3511:0511:35
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:211:111:11
AcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:0409:09
Tapanila09:0609:11
Puistola09:0809:13
Tikkurila09:1009:15
TognummerHL 9053HL 8828
Linje
K
I
Skift
Tikkurila09:1909:24
Kerava-09:33
Ainola-09:37
Järvenpää-09:40
Saunakallio-09:43
Jokela-09:49
Hyvinkää-09:56
Riihimäki09:5010:05
TognummerIC 93HL 9649
Linje
R
Rejsetid46 min56 min
AcheterAcheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:2709:4209:5710:42
Tapanila09:2909:4409:5910:44
Puistola09:3109:4610:0110:46
Tikkurila09:3409:4910:0410:49
Hiekkaharju09:3609:5110:0610:51
Koivukylä09:3809:5310:0810:53
Rekola09:4009:5510:1010:55
Korso09:4209:5710:1210:57
Savio09:4510:0010:1511:00
Kerava09:4810:0310:1811:03
TognummerHL 9061HL 9065HL 9071HL 9085
Linje
K
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:0311:33
Ainola10:0710:3711:0711:37
Järvenpää10:1010:4011:1011:40
Saunakallio10:1310:4311:1311:43
Jokela10:1910:4911:1911:49
Hyvinkää10:2610:5611:2611:56
Riihimäki10:3511:0511:3512:05
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659HL 9661
Linje
R
R
R
R
Rejsetid1:081:231:381:23
AcheterAcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:04
Tapanila09:06
Puistola09:08
Tikkurila09:10
TognummerHL 9053
Linje
K
Skift
Tikkurila09:19
Riihimäki09:50
TognummerS 93
Rejsetid46 min
Acheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:1409:5410:24
Tapanila09:1609:5610:26
Puistola09:1809:5810:28
Tikkurila09:2110:0110:31
Hiekkaharju09:2310:0310:33
Koivukylä09:2510:0510:35
Rekola09:2710:0710:37
Korso09:2910:0910:39
Savio09:3210:1210:42
Kerava09:3510:1510:45
TognummerHL 9057HL 9069HL 9079
Linje
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2610:5611:26
Riihimäki10:3511:0511:35
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:211:111:11
AcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:0409:09
Tapanila09:0609:11
Puistola09:0809:13
Tikkurila09:1009:15
TognummerHL 9053HL 8828
Linje
K
I
Skift
Tikkurila09:1909:24
Kerava-09:33
Ainola-09:37
Järvenpää-09:40
Saunakallio-09:43
Jokela-09:49
Hyvinkää-09:56
Riihimäki09:5010:05
TognummerIC 93HL 9649
Linje
R
Rejsetid46 min56 min
AcheterAcheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:1409:5410:24
Tapanila09:1609:5610:26
Puistola09:1809:5810:28
Tikkurila09:2110:0110:31
Hiekkaharju09:2310:0310:33
Koivukylä09:2510:0510:35
Rekola09:2710:0710:37
Korso09:2910:0910:39
Savio09:3210:1210:42
Kerava09:3510:1510:45
TognummerHL 9057HL 9069HL 9079
Linje
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2610:5611:26
Riihimäki10:3511:0511:35
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:211:111:11
AcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:0409:09
Tapanila09:0609:11
Puistola09:0809:13
Tikkurila09:1009:15
TognummerHL 9053HL 8828
Linje
K
I
Skift
Tikkurila09:1909:24
Kerava-09:33
Ainola-09:37
Järvenpää-09:40
Saunakallio-09:43
Jokela-09:49
Hyvinkää-09:56
Riihimäki09:5010:05
TognummerIC 93HL 9649
Linje
R
Rejsetid46 min56 min
AcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 09.00

Malmi Kerava Riihimäki

Malmi09:1409:5410:24
Tapanila09:1609:5610:26
Puistola09:1809:5810:28
Tikkurila09:2110:0110:31
Hiekkaharju09:2310:0310:33
Koivukylä09:2510:0510:35
Rekola09:2710:0710:37
Korso09:2910:0910:39
Savio09:3210:1210:42
Kerava09:3510:1510:45
TognummerHL 9057HL 9069HL 9079
Linje
K
K
K
Skift
Kerava10:0310:3311:03
Ainola10:0710:3711:07
Järvenpää10:1010:4011:10
Saunakallio10:1310:4311:13
Jokela10:1910:4911:19
Hyvinkää10:2610:5611:26
Riihimäki10:3511:0511:35
TognummerHL 9651HL 9655HL 9659
Linje
R
R
R
Rejsetid1:211:111:11
AcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Riihimäki

Malmi09:0409:09
Tapanila09:0609:11
Puistola09:0809:13
Tikkurila09:1009:15
TognummerHL 9053HL 8828
Linje
K
I
Skift
Tikkurila09:1909:24
Kerava-09:33
Ainola-09:37
Järvenpää-09:40
Saunakallio-09:43
Jokela-09:49
Hyvinkää-09:56
Riihimäki09:5010:05
TognummerIC 93HL 9649
Linje
R
Rejsetid46 min56 min
AcheterAcheter