Train O'Clock

Malmi Kerava Køreplan

Find rejse

Lørdag den 3. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi07:5708:1208:2708:42
Tapanila07:5908:1408:2908:44
Puistola08:0108:1608:3108:46
Tikkurila08:0408:1908:3408:49
Hiekkaharju08:0608:2108:3608:51
Koivukylä08:0808:2308:3808:53
Rekola08:1008:2508:4008:55
Korso08:1208:2708:4208:57
Savio08:1508:3008:4509:00
Kerava08:1808:3308:4809:03
TognummerHL 9031HL 9035HL 9041HL 9045
Linje
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheter

Malmi Tikkurila Kerava

Malmi08:04
Tapanila08:06
Puistola08:08
Tikkurila08:10
TognummerHL 8819
Linje
I
Skift
Tikkurila08:24
Kerava08:32
TognummerHL 9641
Linje
R
Rejsetid28 min
Acheter

Søndag den 4. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi08:0408:3409:0409:2709:42
Tapanila08:0608:3609:0609:2909:44
Puistola08:0808:3809:0809:3109:46
Tikkurila08:1108:4109:1109:3409:49
Hiekkaharju08:1308:4309:1309:3609:51
Koivukylä08:1508:4509:1509:3809:53
Rekola08:1708:4709:1709:4009:55
Korso08:1908:4909:1909:4209:57
Savio08:2208:5209:2209:4510:00
Kerava08:2508:5509:2509:4810:03
TognummerHL 9033HL 9043HL 9053HL 9061HL 9065
Linje
K
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Mandag den 5. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi07:5408:0408:1408:2408:34
Tapanila07:5608:0608:1608:2608:36
Puistola07:5808:0808:1808:2808:38
Tikkurila08:0108:1108:2108:3108:41
Hiekkaharju08:0308:1308:2308:3308:43
Koivukylä08:0508:1508:2508:3508:45
Rekola08:0708:1708:2708:3708:47
Korso08:0908:1908:2908:3908:49
Savio08:1208:2208:3208:4208:52
Kerava08:1508:2508:3508:4508:55
TognummerHL 9029HL 9033HL 9037HL 9039HL 9043
Linje
K
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Tirsdag den 6. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi08:0408:3409:0409:2709:42
Tapanila08:0608:3609:0609:2909:44
Puistola08:0808:3809:0809:3109:46
Tikkurila08:1108:4109:1109:3409:49
Hiekkaharju08:1308:4309:1309:3609:51
Koivukylä08:1508:4509:1509:3809:53
Rekola08:1708:4709:1709:4009:55
Korso08:1908:4909:1909:4209:57
Savio08:2208:5209:2209:4510:00
Kerava08:2508:5509:2509:4810:03
TognummerHL 9033HL 9043HL 9053HL 9061HL 9065
Linje
K
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Onsdag den 7. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi07:5408:0408:1408:2408:34
Tapanila07:5608:0608:1608:2608:36
Puistola07:5808:0808:1808:2808:38
Tikkurila08:0108:1108:2108:3108:41
Hiekkaharju08:0308:1308:2308:3308:43
Koivukylä08:0508:1508:2508:3508:45
Rekola08:0708:1708:2708:3708:47
Korso08:0908:1908:2908:3908:49
Savio08:1208:2208:3208:4208:52
Kerava08:1508:2508:3508:4508:55
TognummerHL 9029HL 9033HL 9037HL 9039HL 9043
Linje
K
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Torsdag den 8. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi07:5408:0408:1408:2408:34
Tapanila07:5608:0608:1608:2608:36
Puistola07:5808:0808:1808:2808:38
Tikkurila08:0108:1108:2108:3108:41
Hiekkaharju08:0308:1308:2308:3308:43
Koivukylä08:0508:1508:2508:3508:45
Rekola08:0708:1708:2708:3708:47
Korso08:0908:1908:2908:3908:49
Savio08:1208:2208:3208:4208:52
Kerava08:1508:2508:3508:4508:55
TognummerHL 9029HL 9033HL 9037HL 9039HL 9043
Linje
K
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter

Fredag den 9. december 2022 kl. 07.50

Malmi Kerava

Malmi07:5408:0408:1408:2408:34
Tapanila07:5608:0608:1608:2608:36
Puistola07:5808:0808:1808:2808:38
Tikkurila08:0108:1108:2108:3108:41
Hiekkaharju08:0308:1308:2308:3308:43
Koivukylä08:0508:1508:2508:3508:45
Rekola08:0708:1708:2708:3708:47
Korso08:0908:1908:2908:3908:49
Savio08:1208:2208:3208:4208:52
Kerava08:1508:2508:3508:4508:55
TognummerHL 9029HL 9033HL 9037HL 9039HL 9043
Linje
K
K
K
K
K
Rejsetid21 min21 min21 min21 min21 min
AcheterAcheterAcheterAcheterAcheter